امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرتزریق نکردن یا قطع موقت دارو
من تومرداد92گفتم خوبه حالم چند وقت امپول نزنم یه استراحتی به خودم بدمAngelAngelAngel
"خانوم"اقایی" که شما باشین امپول نزدن اون موقع ما هماناوسرکش شدن ام اس مام همانا...angry2angry2angry2
نتیجه اخلاقی چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانیhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : neda.n , hessam , zenith , خاطره68 , arezooo82
شبی که ادم یادش میره تزریق کنه مشکلی پیش نمیاد تزریق بعد رو میتونه همون روز خودش انجام بده
البته برای داروهایی که چند روز در هفته هستن اینطوره نمیدونم برای سینووکس و.... که یه روز در هفته است چطوریه اما احتمال میدم فردای اون روز اونها میتونن بزنن اما اینی که گفتم برای تزریق های یک بار در هفته حتما برای اطمینان از پرستار ام اس سوال کنید

یه نکته دوستان احساس میکنم که گفتنش خوب باشه
دوستایی که توی بحران دارو نتونستن بزنن یا توی مسافرت نمیزنن یا میخوان استراحت کنن و به تجویز خودشون نمیزنن همه از نظر پزشکی کار اشتباهی میکنن
اینو خودشونم قبول دارن قطعا
برای همین خواهش میکنم ازتون این مطالبی که دلیل پزشکی پشتش نیست و احتمال داره با انجام دادنش دوستان دیگه براشون مشکل پیش بیاد عنوان نکنید چون قطعا خودتون دارید اشتباه میکنید

اقا سعید دارو مصرف نکردنتون علت غیر فعال شدن پلاکهاتون نبوده چون مکانیسم دارو ها اونطور که شما فکر میکنید در حد یه شبه نیست اون دارو ها تا مدتی تاثیر روی بدنتون گذاشتن و اون دوران که دارو مصرف نمیکنید همون موقع اثرش ظاهر نمیشه امیدوارم که اونم براتون تاثیر بدی نذاره

برای همه ارزوی شادی و سلامتی دارم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : hessam , سها , mahdie , خاطره68 , arezooo82
یه شب آمپولتو نزنی چیزی پیش نمیاد
من قبلنا خیلی یادم می رفت ولی مشکلی پیش نمیومدagreement2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : خاطره68
من سینووکس میزنم در مورد جابجا شدن یک شب زمان تزریق مشکلی پیش نمیاد ولی واسه اینکه یادتون نره بچه ها زحمت کشیدن سامانه یادآوری تزریق رو گذاشتن استفاده کنید ... agreement2

من هفته ای یک بار که تزریق دارم جدیداً با روز تزریقش مشکل داشتم که از دکترم پرسیدم گفت جابجا کن موردی نداره مثلاً من که جمعه ها تزریق داشتم جمعه نزدم و بجاش 3شنبه زدم (4روز تاخیر) که از اون به بعد 3شنبه ها بزنم خداروشکر هیچ مشکلی هم نداشتم ولی باز در مورد هر دارویی از پزشکتون راهنمایی بگیرید ...

برای آب مقطر هم من یکسری توی دستم شکست و حدود نصفش رو تونستم داخل شیشه ی قرص تزریق کنم که اونم خداروشکر مشکلی پیش نیومد ولی دفعه های بعد دقت عمل رو بالا بردم Tongueangel
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
وای من خیلی روی زمان تزریقام حساسم 4ساله که بتافرون میزنم حتی یه بارم نشده فراموش کنم اتفاقا یه شب داشت یادم میرفت که وقتی رفتم تو رخت خواب بدنم به طور غریزی یادش اومد که باید آمپول بزنه و پاشدم زدمlaughing3
زندگی با همه وسعت خویش محفل ساکت غم خوردن نیست، حاصلش تن به قضا دادن نیست، اضطراب و هوس و دیدن و نا دیدن نیست، زندگی جنبش جاری شدن است از تماشاگه اغاز حیات تا بدانجا که خدا میداند...

سلام دوستان
در مورد داروی بتافرون اگه ساعت زدن امپول بنا بدلایلی(مثلا میهمانی ) 2 ساعتی جابجا بشه بنظر شما موردی دارد یاخیر؟
سلام عمو مهربان
نه اشکال ندار icon_questionicon_questionicon_question
من خودم به شخصه خیلی پیش میاد که حواسم نیست و جابجا میشه ساعت تزریقم ولی مشکلی نیست
میگن بهتره یه ساعت خاص بزنیم ولی حالا یه بار هم جابجا شه یا مثل من کلا هی جابجا شه مشکلی نداره confusedconfusedconfused
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : عمومهربان , خاطره68 , طاهره.
(2015/05/06, 08:00 PM)zenith نوشته است: سلام عمو مهربان
نه اشکال ندار icon_questionicon_questionicon_question
من خودم به شخصه خیلی پیش میاد که حواسم نیست و جابجا میشه ساعت تزریقم ولی مشکلی نیست
میگن بهتره یه ساعت خاص بزنیم ولی حالا یه بار هم جابجا شه یا مثل من کلا هی جابجا شه مشکلی نداره confusedconfusedconfused
سلام سمانه خانم خوبین؟
ممنونم از پاسختونicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : zenith , خاطره68 , 0MID , طاهره. , یاسی
بابت یبار عدم تزریق یا جابجایی زمان تزریق مشکلی پیش نمیاد.......
یبار زمانی که رسیژن تزریق میکردم یه هفته بابت عدم دسترسی به دارو تزریق نداشتم ومشکل خاصی پیش نیومد.......SmileSmileSmile
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : طاهره. , خاطره68 , یاسی , عمومهربان
من کلآسروقت نمیزنم ولی بیشتروقتهاامپولمو صبح میزنم
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : خاطره68 , عمومهربان

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,910 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  ارسال دارو به خارج از ایران آیناز 14 15,261 2017/05/23, 01:55 PM
آخرین ارسال: amsh
  تغییر کد دارو zenith 2 4,005 2011/10/18, 10:43 AM
آخرین ارسال: zenith

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان