نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
عزیزم شما که شکر خدا ok هستی، میشه بگی با درد تزریق چه جوری کنار اومدی؟
روزی که دکترم بهم گفت تزریق زیفرون درد داره، گفتم مهم نیست. تحمل میکنم. توی ذهنم هم همچین دردی نمی گنجیدrolleyes واقعا اذیتم میکنه. من که از رو نمی رم - البته چاره ای ندارم!- ولی بگید باید چی کار کنم که دردش کمتر شه تا لااقل کارای روزانم مختل نشهsad
 تشکر شده توسط : melody , asall , sarani
(2013/08/04, 02:51 PM)یه غریبه نوشته است: عزیزم شما که شکر خدا ok هستی، میشه بگی با درد تزریق چه جوری کنار اومدی؟
روزی که دکترم بهم گفت تزریق زیفرون درد داره، گفتم مهم نیست. تحمل میکنم. توی ذهنم هم همچین دردی نمی گنجیدrolleyes واقعا اذیتم میکنه. من که از رو نمی رم - البته چاره ای ندارم!- ولی بگید باید چی کار کنم که دردش کمتر شه تا لااقل کارای روزانم مختل نشهsad

مرسی عزیزم، بله الان خیلی خوبم شما یه زنگ به موبایلایی که روی جعبه داروت هست بزن اونا راهنماییت میکنن منم همین کارو کردم
 تشکر شده توسط : یه غریبه
به نظر من داروهای ایرانی هیچ کدوم بدرد نمیخوره وهیچ کدوم رواستفاده نکنید واین شرکتها فقط فکرجیب خودشونن ودلشون برامانمیسوزه اگرم دارومصرف میکنیدفقط خارجی این ایرانیهاویتامین ب1روهم ازالمان موادشوواردمیکنن چه برسه به داروی مهارام اسسسسسسسسسسlaughing3
(2013/09/09, 08:10 PM)ز- سادات نوشته است: به نظر من داروهای ایرانی هیچ کدوم بدرد نمیخوره وهیچ کدوم رواستفاده نکنید واین شرکتها فقط فکرجیب خودشونن ودلشون برامانمیسوزه اگرم دارومصرف میکنیدفقط خارجی این ایرانیهاویتامین ب1روهم ازالمان موادشوواردمیکنن چه برسه به داروی مهارام اسسسسسسسسسسlaughing3
عزیز جان آخه این چه نظریه . بر چه اساسی ؟ روی چه منبع قضاوتی ؟. این همه آدم دارن زیفرون مصرف می کنن . چطور می تونید یهو یه همچین فرمولی بدید . اونم بی تجربه مصرف . شما اونچه که دوست دارید رو استفاده کنید بذارید بقیه هم از داروهایی که دارن جواب می گیرن استفاده کنند و تخصص خوب یا بد بودن دارو رو هم بذارید به عهده پزشکان . اینجا مصرف کننده ها مشکلاتشون رو می گن در ارتباط با زیفرون که شاید بشه براش کاری کرد نه حکم صادر کردن
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , FBF , hamid , نازی ی , سها
(2013/09/09, 08:10 PM)ز- سادات نوشته است: به نظر من داروهای ایرانی هیچ کدوم بدرد نمیخوره وهیچ کدوم رواستفاده نکنید واین شرکتها فقط فکرجیب خودشونن ودلشون برامانمیسوزه اگرم دارومصرف میکنیدفقط خارجی این ایرانیهاویتامین ب1روهم ازالمان موادشوواردمیکنن چه برسه به داروی مهارام اسسسسسسسسسسlaughing3
نه دوست عزيز. به نظر من كه خودم زيفرون مصرف ميكنم حرف شما كاملاً اشتباست. كاش بتونيم بدون غرض ورزي به دكترهامون و داروي پيشنهاديشون اعتماد كنيم. و كاش اجازه بديم اين اعتماد از دوستان ديگمون به خاطر نظرات ما سلب نشه. من علم تاييد زيفرون رو ندارم. ولي ٢ تا از بهترين دكترها كه خودم پيششون رفتم و پزشك من هستن، دارو رو تاييد كردن. و اين براي من كافيه.
ممنون كه اجازه ميديد دوستان بدون استرس داروشون رو مصرف كنن.
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , hamid , نازی ی
دوست عزيز خيلي از دوستان در اين سايت از داروهاي ايراني استفاده ميكنند و راضي هم هستند
لطفا با ارائه نظرات غير كارشناسانه بقيه كاربرا رو از ادامه درمان دلسرد نكنيد

تشکر شده توسط : neda.n , یه غریبه , hamid , حامدی فر , نازی ی , liliyam
بهتره از رو احساس نظر ندیم چون ممکنه حتی یک نفر از روی نظر اشتباه ما نسبت به داروی خودشون بدبین بشن .
داروی زیفرون رو نه شما و نه من میتونیم تایید یا رد کنیم
پس تنها راهی که داریم شنیدن حرف معتمدمون هست که کسی جز دکتر هرکدوممون نیست .

الانم بهترین دکتر های تهران و ایران داروی زیفرون رو از نظر فرمولاسیون تایید کردن .
یه بحث دیگه هم وجود داره که بحث بسته بندی و سر سوزن و اداپتور و ... هست که ذره ذره باید درست بشه و نمیتونیم انتظار داشته باشیم که تمام بسته بندی های تولید شده از دسترس خارج و تولید جدید وارد بازار بشه .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , نازی ی
سلام

دوست عزیز ز سادات متاسفم که قضاوتت اینه و باورت نسبت به توانمندی تکنولوژیک ما
محصولات ربطی به ملیت ها ندارند و این نگاه ملیتی نژادی متاسفانه بسیار بی منطق و غیر علمی است
سینووکس تنها برند ایرانی است که در میان 5 برند دنیا به عنوان داروی ام اس ذکر شده
اگر مشکل خاصی داری بگو تا پیگیری کنیم یا پاسخ بدیم

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : نازی ی , liliyam
بچه ها بزنید داروتون رو.این الان اصلاً مشخص نیست تا کی وضعیت بازار داروی کشور اینه. فعلاً تو این بهم ریختگی اینجوریه.
در ضمن دارو عملکرد داره. حالا بحث pv دارو هست. بد نبود. کی میتونه قسم بخوره که دارو به موازات بتا فرون کار میکنه؟هیچکس من حتی با مجریهای طرح صحبت کردم.یعنی همون اتند هایی که بر پروژه نظارت دارن.
بعدشم اینا خط اول دفاع در مقابل ام اس هستن. تو خط اول آرامش به خدا نقشش خیلی بیشتر و مهم تر از داروی مصرفی هست. پس تو دل هم دیگه رو خالی نکنید و با آرامش دارو رو مصرف کنید تا حداکثر پاسخگویی رو داشته باشه
یه سوال هم از خانم دکتر حامدی فر داشتم.
شما زیفرون رو میفرمایید تو 5 برند هست؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : نازلی , مـه ســـا , حامدی فر , نازی ی , liliyam
نه سروش عزیز این سینووکس است که در ۵ برند اصلی آمده
چون برخی دوستان کلا در خصوص داروهای ایرانی صحبت کرده بودند من پاسخ دادم
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازی ی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6