•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
من دو ساله كه مصرف ميكنم ، دوز ٢٤٠،
نه عوارض اذيت كننده اي داره نه مشكلى دارم باهاش به معناى واقعي ثابت كرد هرچقدر پول بدي همون قدر آش ميخوريSmile))
تو اين مدت حمله نداشتم ، بعضي وقتا گُر ميگيرم كه اونم ديگه قلقش اومده دستم ^__^
 تشکر شده توسط : helli , omid882am , پریا حقیقت پور , pariya1361
Heart 
سلام من هردو دارو رو‌مصرف کردم. دیفوزل و زادیوا  اما اکثریت متخصصین به دیفوزل راضی هستن. دارو  خوبی هس فقط قبل از مصرف آ.إس.آ۸۰(a.s.a.80)مصرف کنید تادچار عوارض نشید من خودم ۱ه مصرف کردم 
مواظب باشید زخمی نشید چون خونریزی  خیلی دیر قطع میشه 
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2019/02/08, 11:47 AM)Yar_zkh59@ نوشته است:
سلام من هردو دارو رو‌مصرف کردم. دیفوزل و زادیوا  اما اکثریت متخصصین به دیفوزل راضی هستن. دارو  خوبی هس فقط قبل از مصرف آ.إس.آ۸۰(a.s.a.80)مصرف کنید تادچار عوارض نشید من خودم ۱ه مصرف کردم 
مواظب باشید زخمی نشید چون خونریزی  خیلی دیر قطع میشه 

سلام، يعني بعد از يه مدتي(مثلا يه ماه) ديگه عوارض چنداني نداره و نيازي به مصرف آسپيرين نيست؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : omid882am , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2017/01/09, 12:32 AM)baharan نوشته است: دوستان سلام....من به درخاست خودم ونتایج اخرین ام ار ایم دارومو عوض کردم...ودکترم برام دیفوزل نوشتن...هنوز نگرفتم دچار دوگانگی شدم...الان که تایپیک ونظرات دوستانو خوندم مردد شدم برای تغییر...تزریق سینووکس هم برام دیگه سخت بود...نمیدونم چکار کنم....confused2confused2confused2

سلام
من با دیفوزل شروع کردم و چون خودم از قبل مشکل معده و کم خونی داشتم چند ماه درگیرم کرد ولی بعد 4 ماه دیگه خوبم و گر گرفتگی اصلا ندارم ، معده ام رو رعایت می کنم .آنزیم کبدم مشکل نداره فقط ماه اول به هم ریخت که یک دوره لیورگل خوردن حل شد. بعد هم یک دوره سرم دنوفر برای کم خونی زدم اما الان دیگه چند ماهه همه چیز اکی شده. نگران نباش
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , helli , pariya1361
(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

بله من از اول یعنی حدود 10 ماهه با دیفوزل شروع کردم
شنیدم که خیلی موثره
قیمتش بالاست اما الان که با بیمه شده یک کم مناسب تر شده بازم بالاست
اول درگیرم کرد که فکر کنم این برای تمام داروها باشه
الان مشکلی ندارم باهاش
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
من یک سوال دارم که زمان مصرف دیفوزلم صبح و شب تو یک تایم نمیشه
دکتر گفت تو یک رنج ساعتی باشه ولی خوب چون باید با غذا مصرف بشه گاهی مهمانی هستیم یا سرکار و .. تایمش به هم میریزه
مشکلی نیست؟
فک نکنم مشکلی داشته باشه.در ضمن یه چیز بگم برای من داروهای خوراکی ارزانتر هم مثل سینوتک و زادیوا همین اثرات دیفوزل رو داشته تا الان و مشکلی برام پیش نیاورده و دیگه اون هزینه بالای این دارو رو نمیدم.خیلی از ماها الان از پس هزینه این دارو بر نمیایم به دکترتون بگین داروتون رو ایرانی کنه ارزون بشه براتون.من دو سال دیفوزل خوردم دیگه پول نداشتم رفتم سراغ ایرانی و الان هم 1.5 ساله که اوکی هستم باهاشون
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور , pariya1361
من به تازگی مصرف دیفوزل رو شروع کردم توی بروشورش دیدم که نوشته بود آنتی بیوتیک و ایبوبروفن با این قرص تداخل دارن ، کسی در مورد این موضوع اطلاع داره ؟؟
سلام عزیزان من اولین بارهست دکتر عظیمی برای ما این قرص رو تجویز کردن میخواستم بدونم قیمتش چنده؟جایی هست با تخفیف بیشتر یارایگان بده این قرصو داخل تهران؟!خواهشا جواب بدین خیلی فوریه ممنون
(2019/09/08, 10:13 AM)Mahanhf نوشته است: سلام عزیزان من اولین بارهست دکتر عظیمی برای ما این قرص رو تجویز کردن میخواستم بدونم قیمتش چنده؟جایی هست با تخفیف بیشتر یارایگان بده این قرصو داخل تهران؟!خواهشا جواب بدین خیلی فوریه ممنون

تا جایی که من میدونم این قرص هلندی و خارجیه که نمونه های ایرانیش مثل زادیوا، سینوتک و تکزیفوما هستن و فکر کنم با نامه معاونت درمان رایگان باشن ولی دیفوزل که خارجیه قیمتش خ بیشتره و بیمه هم پوشش نمیده مگر بیمه تکمیلی داشته باشید ...
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , Mahanhf , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال