•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن
علایم شبیه آنفلوانزا که جزء عوارض آمپولهای ام اسه ، در صورت نیاز باید مسکن بخورید .
اشتهای زیاد هم از عوارض کورتونی هست که به شما تزریق شده. در مدت مصرف کورتون از غذاهای شور و شیرین پرهیز کنید.اونای دیگه رو هم نمیدونم.شاید عوارض پالس کورتون باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : میم
(2016/06/13, 08:24 PM)nahid نوشته است: علایم شبیه آنفلوانزا که جزء عوارض آمپولهای ام اسه ، در صورت نیاز باید مسکن بخورید .
اشتهای زیاد هم از عوارض کورتونی هست که به شما تزریق شده. در مدت مصرف کورتون از غذاهای شور و شیرین پرهیز کنید.اونای دیگه رو هم نمیدونم.شاید عوارض پالس کورتون باشه.

اگر در جواب سوال من بود این مطلب که ممنونم. امروز یا درحقیقت آخرای شب کم کم این حالت آنفولانزایی از بین رفت. رسیژن هم نوعی کورتون به حساب میاد دیگه پس من کلاً نباید شوری و شیرینی زیاد بخورم این خیلی سخته چون من عاشق شیرینی‌ها هستم.
ممنونم!
(2016/06/14, 12:49 PM)میم نوشته است:
(2016/06/13, 08:24 PM)nahid نوشته است: علایم شبیه آنفلوانزا که جزء عوارض آمپولهای ام اسه ، در صورت نیاز باید مسکن بخورید .

اگر در جواب سوال من بود این مطلب که ممنونم. امروز یا درحقیقت آخرای شب کم کم این حالت آنفولانزایی از بین رفت. رسیژن هم نوعی کورتون به حساب میاد دیگه پس من کلاً نباید شوری و شیرینی زیاد بخورم این خیلی سخته چون من عاشق شیرینی‌ها هستم.
ممنونم!

دوست گرامی با سلام
رسیژن از دسته دارویی انترفرون بتا است .اینترفرون بتا به صورت طبیعی در بدن انسان تولید می شود.رسیژن محلول پروتئینی با خلوص بالا است که شبیه اینترفرون بتا طبیعی تولید شده در بدن انسان می باشد.بنابراین در صورتیکه به دلیل بیماری محدودیت غذایی توسط پزشک برای شما لحاظ نگردیده ،مصرف رسیژن محدودیت غذایی برای شما ایجاد نمی کند
بنا به تشخیص پزشکم از سینووکس به رسیژن تغییر دارو داشتم. و برای ماه اول از سرنگهای از پیش پر شده استفاده میکنم. تزریق را خودم انجام میدهم و در مقایسه با تزریق عضلانی سیناووکس. تزریق زیر جلدی رسیژن خیلی بهتر و کم درد تر میباشد. فقط نکته مهم اینه که بعد از تزریق یک دقیقه محل تزریق را محکم نگه داریم. تا کبودی ایجاد نشه.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : samiramiss

عزیزم پرخوری ماله عوارض امپوله البته من زیفرون میزنم اوایل هر وقت تزریق میکردم میخوردما گاهی تا یک ساعت طول میکشید الان کمتر شده
نه همه اینطور نشدن. منم پرخور نشدم بعضیا کم اشتها هم شدن.عوارض برای همه یه جور نیست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم عارضه پرخوری ندارمicon_cryناهید جون درست میگن عوارض برای همه یک جور نیستBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام به همه، امیدوارم حال همتون خوب باشه، من ده ساله ام اس دارم ولی تازه دکترا تشخیص دادن که بیمار هستم، بیماری من عود کننده فروکش یابنده هست، الان دو ماه رسیژن میزنم، دو ساعت بعد از تزریق عرق سرد میکنم انگار از حمام اومدم، بعضی وقتا هم درد دارم، شما هم عرق سرد میکنید، خیلی دارم اذیت میشم، چی کار کنم، دستم پام يه دفعه میپره، البته این برای قرصهایی که میخورم ولی نميدونم کدوم، ولی خیلی بدهsad
سلام به همه امیدوارم، حال همه خوب باشه، من دو ماهه رسیژن میزنم، بعضی وقتا خیلی بدن درد دارم، همش هم عرق سرد میکنم، جوري که انگار موهامو شستم، به نظر شما این عرق کردنم به خاطر آمپول یا به خاطر مریضیهsad
سلام.یکی بهم بگه عوارض رسیژن چی هست .من تازه از سینووکس به رسیژن تغییر دارو دادم...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,195 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق ربيف omid882 154 124,843 2017/11/25, 03:42 PM
آخرین ارسال: َAngien
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,838 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,157 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن saffari_mo 6 7,150 2016/07/17, 10:04 PM
آخرین ارسال: Roxana.sm
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,379 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 118,781 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,228 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,265 2013/02/02, 09:46 PM