•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن
(2014/09/26, 04:48 PM)الی کوچولو نوشته است: من مدتی فقط به شکم تزریق میکردم! خب ناشی بودم دیگه confused الآن به قدری سفت شده که اگه بخوام به شکم بزنم اشکم در میاد!!!
شماها مواظب باشید اینکارو نکنید
درسته منم بیشتر به پاهام زدم که انگاری دیگه چربی نداره الان که بتونم راحت بهش تزریق کنم وزن بدنمم داخل 1ماه 6کیلو کم شده الان انگاری وقتی میزنم دارم داخل استخوان میزنم خیلی درد میکنه تا 2روز جای دردش عذابم میده ولی با بروشورهای که تازه گذاشتن داخل بستهای رسیژن و محلهای تزریقو نشون داده بهترم
 تشکر شده توسط : Hasty
سلام زهرا جان .منم چند ساله که ام اس دارم نام کاربریم علی هست یه وقت فکر نکنی پسر هستم .میخواستم بدونم دوران بارداری کلا داروها رو قطع کردی چون من الان نامزد هستم و خیلی نگران دوران بارداریم هستم.ممنون میشم اگه جوابمو بدیicon_question

(2012/06/17, 02:48 PM)شبانی نوشته است: سلام منم 3 ماهه رسیژن می زنم اما کلیه درد ولم نمی کنه بی حسی دستام بیشتر شده قبل از استفاده توی خواب بی حس میشد حالا اگر یکی بالا بیارم کرخ میشه بند بند دستام درد میکنه خسته شدم sadsadsadsadsadsadsadconfused2

سلام خوبی منم همینطور 4 ماه هست که دستام بی حس هست و کرخت و گز گزی داره اما فعلا رسیژن میزنم و پرگابالین و کاربامازپین میندازم خدا به همه مریضاش صبربده درمان بده شفا بدهicon_question
 تشکر شده توسط : kohedard , Hasty
من از خرداد امسال تشخیص ام اسم بود / ماه اول (خرداد) رو زدم اما چهار ماه بعدش رو نزدم به خاطر مسافرت خارجه ( نه اینکه نذارن دارومو ببرم ، کوتاهی از خودم بود نبردم ) تا اینکه ماه پنجم که آبان ماه باشه آمپولامو گرفتم ... در کل یکی دو تا آمپول اول فقط درد عضله دارم ( جفت پاهام کلا درد میگیره) ولی از آمپول دوم به بعد همه چی خوبه ،
یه استامینوفن 500 هم به همراش میندازم ...
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : kohedard , mahdiye1989
سلام بچه ها من شش سال ام اس دارم و پنج سال رسیژن میزدم ولی بر اثر تزریق زیاد در ناحیه شکم یه توده تشکیل شد و از شدت درد زیاد مجبور شدم جراحی کنم و توده رو در بیارم حتما جایی تزریق مدام عوض کنید که مشکلی براتون پیش نیاد
 تشکر شده توسط : kohedard , Hasty
منم که الان میخوام رسیژن بزنم همش به فکر اینم که اذیتم نکنه الان7ماه رسیژن میزنمConfused
دوستان پرسابقه تر آیا کسی بوده که تزریق رسیژن سبب شده باشه که تکدر ادرار پیدا کنه؟ و اینکه آیا تزریق این آمپول ها سبب بروز مشکل کلیوی خواهد شد؟من دو ماه هستش که رسیژن میزنم و مقداری نگران ورود این مواد به بدنم هستم.

من بعضی از شب ها که تزریق انجام میدم تا صبح مجبورم 2-3 بار بلند شم، اما سایر شب ها تا صبح راحت می خوابم.
(2012/04/21, 03:23 PM)زهراجون نوشته است: من ماهه دومه دارم رسیژن میزنم
من که اصلاً تا حالا کبودی نداشتم
ی کوچولو قرمزی داره که فرداش خوب میشه
خودم میزنم
اولین ماه رو شکم زدم حالا توی ران میزنم
یک ساعت بعد از تزریق یه استامینفون125 با آب پرتغال میخورم نه سردرد دارم نه هیچ عارضه دیگه ای
خدارو 1000000000000بار شکر

خوش به حالتون البته من از وقتی مبتلا به ام اس شدم ینی با مهر امسال میشه یک سال دیگه هیچ مسکنی نخوردم ولی بعد از تزریق رسیژن سردرد ... گرفتگی عضلات بی حوصلگی و از همه مهمتر افسردگی شدید دارم طوری که باعث شده بیش از اندازه بخورم sadsadsadsadsad

(2014/11/05, 09:38 PM)RAHELE نوشته است: سلام بچه ها من شش سال ام اس دارم و پنج سال رسیژن میزدم ولی بر اثر تزریق زیاد در ناحیه شکم یه توده تشکیل شد و از شدت درد زیاد مجبور شدم جراحی کنم و توده رو در بیارم حتما جایی تزریق مدام عوض کنید که مشکلی براتون پیش نیاد

دقیقا منم میخواستم به این خانومی که میگه یک ماه رو شکم زده و یک ماه رو ران پا بگم هر یه روز در میون باید جاش تغییر کنه woman

(2015/01/18, 09:59 AM)الیاس نوشته است: دوستان پرسابقه تر آیا کسی بوده که تزریق رسیژن سبب شده باشه که تکدر ادرار پیدا کنه؟ و اینکه آیا تزریق این آمپول ها سبب بروز مشکل کلیوی خواهد شد؟من دو ماه هستش که رسیژن میزنم و مقداری نگران ورود این مواد به بدنم هستم.

من بعضی از شب ها که تزریق انجام میدم تا صبح مجبورم 2-3 بار بلند شم، اما سایر شب ها تا صبح راحت می خوابم.

آره منم اینجوری بودم بعد که به دکترم گفتم یه آزمایش برام نوشت که گفت مشکلی نیست و باورتون میشه من چون خودم فکر میکردم رو کلیه داره تاثیر میزاره ثانیه به ثانیه میرفتم دستشویی ولی بعد آزمایش خیلی جالب که رفع شد و دکترم میگفت به خاطر تلقینی که داشتی اینجوری بودی که آدمهایی که ام اس دارند خیلی کمی بیشتر از بقیه میرن ولی نه اینجوری که تاقین کردی
 تشکر شده توسط : یاسی
(2015/01/18, 09:59 AM)الیاس نوشته است: دوستان پرسابقه تر آیا کسی بوده که تزریق رسیژن سبب شده باشه که تکدر ادرار پیدا کنه؟ و اینکه آیا تزریق این آمپول ها سبب بروز مشکل کلیوی خواهد شد؟من دو ماه هستش که رسیژن میزنم و مقداری نگران ورود این مواد به بدنم هستم.

به نظر من شما احتمالا بعداز تزریق تب میکنید شاید خفیف باشه مورد توجه نباشه وبه همین دلیل زیاد دستشوئی میرید
دوستان یک سوال از مصرف کننده های رسیژن دارم؟

آیا کسی هست که جای تزریقش بعد یک یا دو روز دیگه کبود شه؟ البته منظورم از کبودی لکه قهوه ای رنگ بر روی پوسته.....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
اره عزیزم من لکه دارم بچه ها یعنی شما ماهی یه جا امپول میزنید الان من پیش مشاورتزریق که رفتم گفت مثلا من از روز شنبه شروع کردم شنبه روبازو راست دوشنبه بازو چ چهارشنبه شکم قسمت راست جلسه بعد شکم چپ تا اخر که شد ران وباسن دیگه ایجوری نیست که یک ماه مرتب یک عضو تا ماه بعد عوض شه به نظرم روش من بهتره دیگه تا به جاهای قبلی برگردم هم دردشون از بین رفته هم قرمزیشون
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : یاسی , شهرزاد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,183 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق ربيف omid882 154 124,824 2017/11/25, 03:42 PM
آخرین ارسال: َAngien
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,827 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,153 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن saffari_mo 6 7,138 2016/07/17, 10:04 PM
آخرین ارسال: Roxana.sm
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,360 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 118,769 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,220 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,262 2013/02/02, 09:46 PM