•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق ربيف
(2012/12/04, 07:50 AM)Mahdieh نوشته است: بچه ها من بعد از یک سال ونیم تزریق ربیف دیشب فقط مسکن نخوردم از بدن درد و لرز دیشب مردم هنوزم که هنوزه بعد از حدود 12 ساعت از تزریقم که گذشته بدنم درد میکنه ولی می خوام تحمل کنم که این قدر مسکن نخورم (مسکن نخوری یه جور دردسر داری مسکن بخوری یه جور دیگه دردسر داریconfused) ما باید چی کار کنیم خدا میدونهicon_cryicon_cry
منم 5 ماهه که دارم ربیف میزنم و مسکن هم مصرف میکنم
منم یبار مسکن نخورم همین مشکلات شما رو داشتم
بدنم می لرزیدو صبحم انگار بدنمو از زیر آوار درآورده بودن و استخونام درد میکرد
وقتی چاره ایی نداریم مجبوریم که مسکن مصرف کنیمicon_cry

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : PAYA , DavidBili
من سه ماهه ربیف تزریق می کنم درد استخوانی تب و لرز و ... را تا حالا تجربه نکردم فقط واکنش محل تزریق رو داشتم و جوش های خیلی بزرگ روی پوستم + درد در فک و گونه ها به صورت گرفتگی موقت
با همین دیدگان اشک آلود
از همین روزن گشوده به دود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : DavidBili
سلام منم 4ماه ربیف میزنم ولی هنوز بهش عادت نکردم.محل تزریق قرمز میشه و میخاره.با ارزوی بهبودیه همه ی بیمارا
 تشکر شده توسط : movahedi
من حدود 2ساله ربیف میزنم داروی خوبیه اما جدیدا مشکل تنفسی و افت فشار و صداهایی در گوشم شدم.مخصوصا روزهایی که شب قبلش آمپول زدم.هر چقدر دکتر میرم کسی نمیدونه علت چیه .هر چقدر هم داروی تقویتی استفاده میکنم فایده نداره.روز به روز هم این علایم بدتر میشه.نمیتونم سر کار برم.زتدگیم مختل شده.به نظرتون به خاطر ربیفه؟کسی میتونه راهنماییم کنه.ممنون
 تشکر شده توسط : َAngien
سلام
دوستاني كه ربيف تزريق مي كنيد براتون يك پيشنهاد دارم.
من بعد از تزريق ربيف تب و لرز شديد همراه سر درد داشتم كه گاهي تا چند روز سردردم طول مي كشيد و با هيچ مسكني هم خوب نمي شد. الان به پيشنهاد دكتر قبل و بعد از تزريق يك استكان عرق گل گاو زبان مي خورم تو اين يك ماهه اخير هيچ كدام از عوارض قبلي را نداشتم.
 تشکر شده توسط : paeazan , Saina , rahaei , DavidBili , minoshka , parastoo.shahali
(2013/01/15, 01:05 PM)مهتا نوشته است: من حدود 2ساله ربیف میزنم داروی خوبیه اما جدیدا مشکل تنفسی و افت فشار و صداهایی در گوشم شدم.مخصوصا روزهایی که شب قبلش آمپول زدم.هر چقدر دکتر میرم کسی نمیدونه علت چیه .هر چقدر هم داروی تقویتی استفاده میکنم فایده نداره.روز به روز هم این علایم بدتر میشه.نمیتونم سر کار برم.زتدگیم مختل شده.به نظرتون به خاطر ربیفه؟کسی میتونه راهنماییم کنه.ممنون
دوست عزیز به نظرم بهترین کسی که میتونه کمکتون کنه پزشکتون هست من از خرداد 90 ربیف مصرف میکنم تا حالا این مشکلات تنفسی رو تجربه نکردم! فقط یه بار افت فشار شدید پیدا کردم و بی حال شدم که اونو گفتن به ربیف ارتباطی نداره
(2013/01/15, 02:47 PM)liliyum نوشته است: سلام
دوستاني كه ربيف تزريق مي كنيد براتون يك پيشنهاد دارم.
من بعد از تزريق ربيف تب و لرز شديد همراه سر درد داشتم كه گاهي تا چند روز سردردم طول مي كشيد و با هيچ مسكني هم خوب نمي شد. الان به پيشنهاد دكتر قبل و بعد از تزريق يك استكان عرق گل گاو زبان مي خورم تو اين يك ماهه اخير هيچ كدام از عوارض قبلي را نداشتم.
ممنون دوست عزیز از اطلاع رسانیتون، دکتر به من هم گفت این کار رو امتحان کنم تا مقدار مصرف مسکنم تو ماه کم شه اما رو من جواب نداد و اینقدر سر درد و بدن درد توی خواب داشتم که مجبور میشدم باز هم مسکن مصرف کنم
فکر میکنم روی همه پاسخ یکسانی نداشته باشه اما کسانی که با این عرق دیگه نیاز به مسکن ندارند خیلی خوبه براشونSmile
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : paeazan , Saina , rahaei
من علاوه بر ام اس ميگرن هم دارم و چون خيلي مسكن مصرف كرده بودم به قول دكتر سردرد وابسته به مسكن گرفته بودم كه با هر نوع مسكني بدتر ميشدم.البته تو اين يك ماه كه سردرد نداشتم چند تا چيز ديگه هم رعايت كردم.
1. شب ها حداكثر تا ساعت11 بيدار بودم.
2. 20دقيقه قبل از اينكه بخوابم ربيف زدم. (همراه با عرق گل گاوزبان)
3. با پوشيدن لباس زياد بدنم را گرم نگهداشتم.
چون خودم درد شو كشيدم و ميدونم كه چقدر وحشتناكه دلم مي خواد دوستانم هم بتونن شبها راحت بخوابندsad2
 تشکر شده توسط : paeazan , rahaei , رامنا , minoshka , DavidBili
(2012/04/18, 11:06 PM)maede نوشته است: بچه ها من الان چند وقته ربيف ميزنم اما بدتر شدم به نظرتون مال آمپولامهههههههconfused2confused2confused2

منم دقیقا همینطورم دوست عزیز ..بعد از تزریق ربیف حمله هام کمرنگ شده اما دائمی
سلام
می خواستم بدونم عارضه ی ربیف برای شما چی بوده؟از وقتی که این دارو رو استفاده کردید چه اثرات مثبت و منفی رو بدنتون شاهد بودید؟
من از اون موقع که این دارو رو استفاده می کنم(نزدیک به یک سال) شدت حمله هام خیلی کمتر شده اما همیشه احساس خستگی و کوفتگی دارم و تعادل و راه رفتنم هم کمی دچار مشکل شده..مخصوصا چند ساعت بعد از تزریق دارو..میخواستم بدونم شما هم این عوارض رو دارید یا نه؟ چون من قبلا که دارو استفاده نمی کردم..حمله هام سالی یکبار شدید بود اما فاصله ی حمله هام اصلا احساس بیماری نمیکردم...اما حالا یک ساله بعد از تزریق ربیف همیشه خسته ام و کمی افسرده که نمی دونم عارضه ی داروست یا تغییرات بیماریم..
 تشکر شده توسط : هلما
من کاملا رازی هستم به جز تاثیر روی CBC که با کاهش دوز و تنظیم دوز درست شد مشکل دیگه ای هم نداشت وباتوجه به MRI خودم که در تاریخ ۹۱.۱۱.۱۳گرفتم می گم بعد از گذشته ۱ سال تمام پلاک ها غیر فعال شده و ماده نگرفته Smile (16)
من ربیف را ادامه مید م و از او کاملا رازی هستم agreement2 تازه حمله ای به جزه یک مور مور شدن جزعی نداشتم و سریع با حد اقل کرتون تراپی رفع شده
سالم و موفق باشیدicon_biggrinicon_biggrin
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : هلما , DavidBili , الهام ج

اثرات جانبی جدی و بالقوه مصرف ربیف شامل

افسردگی
مشکلات کبدی
خطر برای حاملگی
مشکلات واکنشی در محل تزریق دارو
واکنش های حساسستی شدید می باشد

از شایع ترین اثرات جانبی ربیف میتوان به

واکنش ها در محل تزریق دارو
علایم شبیه سرما خودگی(تب _ لرز _درد ماهیچه_خستگی)
افسردگی
درد شکم
افزایش آنزیم های کبدی
کاهش تعداد سلول های خون اشاره کرد

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : hilda

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,197 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 63,725 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,838 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,157 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,466 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,380 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,228 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,265 2013/02/02, 09:46 PM
آخرین ارسال: SSA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: