•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق ربيف
گویا هر چی ربیف بهتر جذب بشه عوارض شدیدتری میده
از وقتی ربیف ربیدوز رو میزنم مدام عوارض شدید میاد سراغم
مثل سردردهای شدید. تب و لرز. البته خیالی نیست تحمل می کنم Sleepy
با ربیف ربیجکت فقط گاهی اینجوری میشدم
این ربیف جدیده حس می کنم بهتر جذب بدن میشه و فکر کنم برا همینه که عوارضش شدیدتره. مثلا از دیشب تا الان سردرد دارم Undecided
شفا بده درداشو تحمل می کنم دربست!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hessam , یاسی
man motasefaneh bad az tazrigh dochare sardarde shaded misham , va tamame badanam dard migreh , hoseleh anjam dadan kari bad az tazrigh nadaramSad
نمی دانم چه می خواهی!

ولی امشب دعا گویم

برای تو

برای رفع غم هایت

برای قلب زیبایت

برای راز پنهانت

و می دانم !

خدا از آرزوهایت خبر دارد

یقین دارم دعا حتماً اثر دارد
Smile
(2014/06/16, 11:17 AM)موفقیت نوشته است: man motasefaneh bad az tazrigh dochare sardarde shaded misham , va tamame badanam dard migreh , hoseleh anjam dadan kari bad az tazrigh nadaramSad

سلام
نیم ساعت قبل از تزریق یک مسکن بخور
و ساعت تزریق را بگذار قبل از خواب شبانت
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
من نزدیک به 2 هفته پیش تزریق توی شکم انجام دادم و هنوز محل تزریقم دردناکه فکر میکنم دارو جذب نشده و رسوب کرده چند بارم کمپرس گرم کردم ولی بازم درد دارم چه کار باید بکنم؟؟ confused2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : farbod bahmani
(2014/06/16, 11:28 AM)hilda نوشته است: من نزدیک به 2 هفته پیش تزریق توی شکم انجام دادم و هنوز محل تزریقم دردناکه فکر میکنم دارو جذب نشده و رسوب کرده چند بارم کمپرس گرم کردم ولی بازم درد دارم چه کار باید بکنم؟؟ confused2
سعی کن تززیقت داخل عضله نباشه ( بین پوست و عضله باشه )
و در هنگام تزریق چه با دستگاه چه بی دستگاه محله تزریق را کمی چاق کن همانند عکس زیر که تزریق زیر جلد انجام بشه و داخله عضله انجام نشه
[تصویر:  33f37532233d3eee1.jpg]
همیشه نرم ترین نقاط را به عنوان محله تزریق انتخاب کن
و در نقاط دردناک یا سفت و ملتهب تزریق را انجام نده
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : یاسی , farbod bahmani , hilda , minoshka , hadisss
مرسی حسام جان از کمکت
یه سوال دیگه وقتی اشتباهی توی عضله تزریق میشه محل تزریق کبود میشه؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : hessam
(2014/06/17, 08:11 AM)hilda نوشته است: مرسی حسام جان از کمکت
یه سوال دیگه وقتی اشتباهی توی عضله تزریق میشه محل تزریق کبود میشه؟؟؟؟؟
این در بیشتر موارد بخاطره تزریق اشتباه تو عضله نیست
این مسئله را اگه درسته زیر پوست تزریق انجام بشه بیشتر بخاطر مویرگ ها و یک سری حوضچه های کوچکه خون زیر جلدیه که سوزن از آنها عبور کرده که معمولا با گذاشتنه یک پنبه تمیز به مدت چند ثانیه خون بند میاد و کمی هم کبود می شه که بسته به فعالیت ناحیه تزریق و رنگ پوست برطرف
اگه تزریق داخل عضله باشه
درد در هنگان تزریق زیاد می شه و حتی گرفتگی کوتاه مدت در حد 5 ثانیه عضله ( مخصوصا در تزریق روی ران پا که خودم تجربه داشتم ) به وجود می یاد کمی هم بخاطر کند جذب بودنه تزریقه عضلانی عوارض بعد دارو بعد از تزریق ( طب-لرز و سر درد ) طولانی مدت تر می شوند
 تشکر شده توسط : hilda , minoshka , kaveh_plus
شبا وقتی تزریق میکنم،نزدیک صبح که بیدارمیشم حس سنگینی دارم و بدنم انگار لمسه..حس لامسم انگار نصف میشه....چرا؟
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : محسن گرامي
فکر کنم اینکه هنگام تزریق عضلاتمون رو سفت نکنیم هم خیلی تاثیر داشته باشه و اینکه دستگاه رو روی محل تزریق فشار ندیم که باعث بشه توی عضله تزریق انجام بشه معولاً مشکل کبودی و درد روی ران ها اتفاق میفته
 تشکر شده توسط : hessam , یاسی , محسن گرامي
سلام! من دي‌شب تزريق دومم رو انجام دادم. حالم خيلي خوب نبود. البته كلا خيلي خجسته با ام اس برخورد مي كنم. دي‌شب يعني در واقع امروز صبح حسم رو نوشتم. شايد خوشايند نباشه اما گفتم تو صفحه انجمن شي‌ر كنم!
ساعت 12 شب بود. درست 12 شب. درست دوازدهمین ضربه ساعت. همانی که «فرشته نجات» به سیندرلا گفته بود:« این معجزه رو باطل می‌کنه و همه چیز به حال عادی بر می‌گرده!» معجزه من هم با دوازدهمین ضربه باطل شده بود. درد آمد. بی‌امان. نفس‌گیر. بدتر از شب تزریق اول. این بار تهوع هم داشت. هی سعی می‌کردم به خودم بگویم:« آروم باش! اینا همش توهمه! مثل تریس «دایورجنت». الان واقعا درد نداری! به اونائی فکر کن که بدترش رو دارن! واقعیش رو! خوب می‌شی! بذار این طوفان بخوابه! چند ساعت بیشتر نیست!» اما درد واقعی بود. واقعی‌تر از توهم «تریس» در « دایورجنت». آمدم توی اتاق انباری به قول زهره. دراز کشیدم رو به کتاب‌هایم. رو به « آنی او گرین گیبلز». فکر کردم موقع خواندنش برای بار اول زندگی چقدر زیبا بود. درد واقعی بود. بد تر از بار قبل. شاید هم حال خودم در طول روز بدتر بار قبل بود. آمپول را که زدم به قسمت میانی عضله‌ی سمت چپ شکم، اینقدر ترسیده بودم و اینقدر عضله را سفت گرفته بودم که سوزن نازکش به سختی رفت توی بافت. ترسیده بودم انگار و اشک خانه کرد توی چشمم. شب قبل از دی‌روز هم روزگار سختی داشتم. تمام دی‌شب، وقت مبارزه با درد، وقت درهم و برهم شدن واقعیت و خیال، دلم می‌خواست اطرافیانم به جای گفتن :« چیزی نیست! اینکه مریضی مهمی نیست! به فلانی و بهمانی نگاه کن که در حال مرگند اما انگار نه انگار! تو فقط قرار است آمپول بزنی!» حرف دیگری بزنند. یعنی دوست داشتم کسی از جائی بیاید، کنارم بنشیند و بگوید:« مریضی تو مهم است! حق داری ناراحت باشی و نگران! گریه کن! زیاد! مریضی تو مهم است برای ما و خودت!یعنی باید مهم باشد...» بگذارد من توی بغلش گریه کنم و دیگر قوی نباشم. دیگر قوی نباشم و یکی دیگر بیاید من را دل‌داری بدهددیگر نگران حال ح. نباشم که اگر من گریه کنم از ناراحتی چه بر سرش می‌آید. اما حتی در تمام آن لحظات هم می‌دانستم این حالم به خاطر جادوی شب است. صبح که بشود خوب می‌شوم و قوی! خوب می‌شوم و قوی!.

نتيجه مي‌گيريم كه « تزريق اولي‌ها» لطفا عضله‌ رو براي حمايت از ورود سوزن سرنگ خيلي محكم نگيريد كه معجزه‌ي فرشته‌ي نجات باطل مي‌شه!
 تشکر شده توسط : محسن گرامي , helli

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,192 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 63,710 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,837 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,156 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,466 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,374 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,225 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,264 2013/02/02, 09:46 PM
آخرین ارسال: SSA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: