امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهش میکنم فقط در انجمن چیزهای مثبت بنویسید

ندا جان به نظره من تو این سایت چون دوست شدن مجازیه بخاطره همین اینطوری خیلی از حرفها رو میشه گفت و باید گفت
چه مثبت و چه منفی(به شرطی که حد رعایت شه) هم اطلاعات بالا میره هم میشه راحتر از روحیات دیگران آگاه شد....

[تصویر:  4624719461191101122012310424199255100215200.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : earth , movahedi
با دنبال کردن چیزهای منفی،با خواندن نوشته های منفی شما بیشتر به خود ضربه میزنید ،چرا وقتی بتوانیم شادتر باشیم آنرا خراب کنیم و ذهنمان بشود پر از چیزهای منفی؟؟؟؟؟؟
چرا گلایه چرا شکایت ؟؟؟؟؟؟؟
بیاییم بجای اینکه دنبال چیزهای منفی باشیم سراغ شادیها برویم چرا که همه ما میدانیم با غم چیزی نصیبمان نمیشود دروغ است هر که گفته است با بازگو کردن غم و غصه هایمان سبک تر میشویم دروغ است بخدا دروغ است
بخندید تا دنیا برویتان بخندد
برای یکبار هم که شده بیاید شادیهایمان را از قبل بیشتر کنیم باور کنید زندگیان متفاوت تر خواهد شد
 تشکر شده توسط : movahedi , شفا یافته , cly
همه چیز آرومه Rolleyes اصلا گرانی در هیچ زمینه ای نیست ما همه خوشخالیم agreement2 بجز یک سری کالاهای تجملاتی مانند دارو بقیه لوازم ضروری بخصوص زین اسب ارز مرجع می گیرند واقعا به فکر ما هستند که هیچ استرسی بخصوص در زمینه تورم به ما وارد نشه من خودم واقعا نمی دونم که چگونه تو چشم مسئولین نگاه کنم ashamed0006.gif
هم اکنون فکر می کنم دارم از خجالت آب می شم می رو تو زمین
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : شيدا رها , movahedi , zenith , paeeze , MFhealth
وااااااای ی ی چه خبر خوبی احسان!

از هفته دیگه میخوام برم سوارکاری. خیلی خوشحال شدم زین اسب با ارز دولتی اومده smiling

به این میگن دیدن نیمه پر لیوانwink2

ندا جون با نظرت موافقم. اگر صحبتهای مثب داشته باشیم طبق قانون جذب، بهترینها نصیبمون میشه.

درسته که مشکلات هست اما با دید مثبت نگاه کنید. صحبت کردن در موردش مشکلی را حل نمی کنه جز اینکه انرژی منفی به خودمون و اطرافیان می فرستیم.

اینکه آدم دلش بگیره و درددل کنه خیلی فرق داره با اینکه در مورد هر چیز گله و شکایت کنه.

شاد باشید! زندگی زیباست ای زیباپسند...
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : movahedi , hessam , nedaaa
آقا ما تو ایران داغون شدیـــــــــــــــــــما laughing3laughing3laughing3laughing3آقا داغونlaughing3laughing3laughing3laughing3
له شدیم اصن!agreement2! لـــــــــــــهِ له شدیــــــــما
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : movahedi
لطفا ، پلیز ..
نه فقط در این انجمن بلکه در کل سایت
همه ی واقعیت ها رو که نباید گفت
بیاین برای هم موج مثبت بفرستیم Rolleyes
منم کلا گیر دادم به موج + و - Smile (16) ، اونایی که باهام رفت و آمد دارن میدونن که من چقدر هی میگم موج - نفرستین angry2 و موج + بفرستینlove28
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : محبوب64
من فکر می کنم موضوعات این سایت متفاوتند و از عنوان هر موضوع میشه به محتویات اون پی برد. مثلا تاپیک درد دل های ام اس (درسته عنوانش ؟) معلومه که افراد میان درد دل و ناراحتی هاشون رو بیان می کنن و تاپیک لطیفه بگو بخندیم یه تاپیکه شاده. من خودم از هر تاپیکی متناسب با شرایط روحیم استفاده می کنم یه جاهای واقعا نیاز به درد دل کردن دارم یه موقعی اینقدر حالم خوبه که می تونم به بقیه روحیه بدم یا درد دلشون رو گوش بدم یا یه راه حلی بدم یه وقتایی سوال دارم میام دنبال جواب سوالام یه مواقعی احتیاج به شادابی دارم که می رم سراغ تاپیک ها سرگرمی و شاد یا یه خبر خوب بده ... همینا است که این سایت رو تکمیل و پر بازدید کننده کرده به شخصه عاملی که من رو به سمت این سایت جذب کرد همین بود.
همیشه فقط حرف های مثبت زدن آدم رو درمون نمی کنه حرف زدن در مورد چیزایی که ناراحتمون میکنه می تونه خیلی کمک کننده باشه
مثلا وقتی یکی عزیزش فوت کرده همون شب یهو براش آهنگ رقص نمی ذارن نمی برنش عروسی تا بهش بگن نگا یکی میره یکی میرقصه و عروس میشه یکی دنیا میاد زندگی گله

براش روضه می خونن به درد دلاش گوش می کنن نوازشش می کنن و آروم آروم می برن تو مکان های شاد
شما یه چیزی در مورد موج مثبت شنیدی ولی هر چیزی قاعده خودش رو داره
روی هم رفته این سایت به من روحیه قوی و مثبت داد و مقاومم کرد چون حقایق رو بیان کرد و میگه با تمام درد ها میشه همچنان شاد زندگی کرد. چون فهمیدم در تمام این درد کشیدن ها دوستانی دارم که من رو همراهی می کنن
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : neda.n
بله موضوعات هر تاپیک جدان اما تاپیکهایی هم هستن که شخص میتونه هر چی فکر میکنه یا تو دلش هست در اون بنویسه و گاهی اوقات اکثرا موج منفی میفرستن و کسی هم که دپرس نباشه وقتی اینا رو میخونه دپرس میشه
این تاپیک از قبل بود من فقط اونو بالا آوردم چون یکی که برای هممون عزیزه بعد از اون پستهای منفی نوشت کاش موج منفی ندیم و همین باعث شد من این تاپیک رو آپ کنم و اون نظریاتم رو بنویسم
بله این سایت به هممون کمک میکنه و همه بیشتر میفهمیم که با ام اسمون هم میتونیم همچنان شاد زندگی کنیم...
من منکر نیاز به همدردی نیستم. سوگ درمانی روشی جدید برای التیام رو من گذاشتم که حدیث و.. بدونن به فکرشونیم. من مراسم ختم مامان حدیث رو رفتم

چقدر خوشم میاد از اونی که قبلا همش ناراحت بود و sad2 شکلک مورد استفادش بود اما الان که مشکلاتش بیشتر شده چقدر محکم شده من حتی یک بار هم ازش ندیدم که گلایه ای بکنه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : SSA , earth , hadisss

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه می‌توانیم مثبت‌اندیشی را یاد‌بگیریم؟ soory 0 2,554 2012/10/05, 12:57 AM
آخرین ارسال: soory
  مثبت‌اندیشی مهم‌ترین راه رسیدن به موفقیت soory 0 2,193 2012/09/30, 11:13 PM
آخرین ارسال: soory

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان