•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
خیلی از ام.اسیا رو سراغ دارم که بچه دارن و زندگیشون هم عالیه
یکیش دوست خواهرم 2 تا بچه داره دو دخمر
یکیشم همسایمون که یک پسر داره
دوست دختر خالم 1 پسر 2میشم تو راهه
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , kohedard
من عاشق بچه هام .خیلی دوست دارم مامان شم.
ولی بخاطر ام اس هیچکی منو نمیخواد که ازدواج کنم بچه دارشم.angry3
ولی اینقده دوست دارم یه کوچولوی توپولو بهم بگه مامان که حتی اگه مطمین باشم باردار شدن برام ضرر داره ولی بازم دوست دارم بچه دارشم.icon_biggrin
قربون اون کوچولوی تپل مپل خوشگل وخوردنی برم که قراره من مامانش باشم.love51
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي
 تشکر شده توسط : mandana18 , sara2 , afsaneh , reihane , هيوا , kohedard
سلام به همه ی مادران عزیزونگران ویه سلام جانانه به بچه های عزیزی که همیشه به فکرماها هستنlove51love51
منم مثل همه ی مادرها نگران پسرم هستم ولی توکل به خدا کردمicon_questionاون جونمه،نفسمه،شایدباورتون نشه اینقدر به فکر منه. که به خدابعضی وقتا گریم میگیره ولی یه وقتایی به خودم میگم که این مصلحت خدا چیه؟آخه من وپسرم اینقدر بهم وابسته بودیم که همه ی اطرافیان یه جورایی...حالا ولی با ام اس من پسرم از فاصله گرفت. برای اولین بار دور از پسرم توی بیمارستان یک هفته جون دادم از بیماری رنج نمیبردم از دوری پسرم جون به لب شدم الان هم بعدازهفت سال وقتی یادم میفته سیر دل اشک میریزم بعدش هم میگم خواست خدابوده پس بیایید همگی باهم از خدا سلامتی تمامی بچه های دنیا روبخواهیم (آمین)Heartsmilinglove51
 تشکر شده توسط : ahya , رامنا , kohedard
در سایه تو کل و ایمان به خدا و رعایت توصیه های دکترمون حتما حتما. ایشالا خدا به هر ام اسی که دلش بچه بخواد یه بچه تپل مپل سالم بده.icon_biggrin
icon_questionگر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می داردicon_question
 تشکر شده توسط : اکبر , saeid , مریم۷۲ , نداا , kohedard
بله حتی میگن دوره بارداری هورمونی توبدن خانوم ترشح میشه که بعدبارداری شایددیگه به دارو احتیاج نداشته باشه...
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : هانیه , اکبر , saeid , مریم۷۲ , نداا , kohedard
من خانمی رو میشناسم چندین ساله ام اس داره و2تا پسر کاکل سری هم سالم بدنیا اورده
ام اس ارثی نیستودیگر هیچicon_question
 تشکر شده توسط : simin , هانیه , reihane , saeid , zohaa , مریم۷۲ , نداا , kohedard
ممنون از اطلاع رسانیتون این موضوع یکی از دغدغه های فکریم بود که با خوندن مطالب کلی امیدوار شدم و دیگه راجع بهش استرس ندارم ممنون icon_questionicon_question
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : zohaa , peli , مریم۷۲ , kohedard
بله که میشه تازه من یه بار پیش دکترم بودم که یه خانومی از شهرستان اومد که باردار بود گفت دکتر زنان بهش گفته که زایمانش مشکله.تا اینو گفت دکتر اعتمادی فر عصبانی شدو گفت غلط کرده تو حتی میتونی بچتو طبیعی به دنیا بیاری بیخود گفتهwink2
 تشکر شده توسط : saeid , zohaa , mehdisalimi , مریم۷۲ , OMG! , نداا , kohedard
بله منم خانم هایی رو میشناسم که msدارن بچه دار هم شدن خدارو شکر هم خودشون وهم بچه هاشون خوبنhappy0065.gifwink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , kohedard
سلام به همه سامان هستم 2ساله
من یه دختر نازنازی دارم که4ماهش [تصویر:  21056428246253054381.jpg]
 تشکر شده توسط : هانیه , اميدوار , ساناز66 , mohammad.1979 , مریم۷۲ , omid_nejad , Amir , spring , yummy , baharan , nahid , paeazan , سمیرا , hadisss , kohedard , موناامیدوار , zenith , HannahZ , مهوش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...