•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید
بنظر من موضوع در این تاپیک به درستی مطرح نشده و برای عموم افراد امکان پاسخگویی یکسان نیست .
به دلیل اینکه ام اس در همه افراد به یک شکل نیست ، بعضی مشکل جسمانی از قبیل مشکلات حرکتی یا بینایی و ... دارند و بعضی دیگر در ظاهر مشکلی ندارند .

مثلا می شد اینگونه مطرح کرد که ام اس چه تاثیری در روند زندگی شما گذاشته ؟ مثبت یا منفی ؟
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , زهرا باراهیمی , najva , بی تـــا , farshid , رنگین کمان , Hasty , arezoo_azizi
(2011/09/16, 05:56 PM)sama نوشته است: من بعد از مرخص شدن از بیمارستان عروسی پسر داییم بود ... بخاطره کورتون سرم گیج میرفت ..... ولی بزور منو بلند کردن که بلقصم

به خودم گفتم میتونی بهتر از گذشته هم میتونی برو سما که هیچیت نیست agreement2

رفتم و ................party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

10 دقیقه بعد......

نشتم رو صندلی سرم به شدت گیج میرفت و چشمم تار شد .......Blush

ولی کم نیووردم............................یادم نمیره Sleepy

love51happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif:72آفرین...چه کار خوبی کردیicon_smileicon_smile
بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : parivash
نه ام س ونه هیچ بیماری یامشکل دیگه ای هرگز نباید باعث بشه امید و اعتقادت به خدا رو از دست بدی که بخوای به خاطرش توی جمع حاظرنشی اعتماد به نفس قوی و هرگز با این مشکلات به زانو در نمیاد
 تشکر شده توسط : Hasty , ارزو , parisa2011 , arezoo_azizi
من اگه تو خونه بشینم و جایی نرم دیوونه میشم.الان حتی با دوستام کوه هم میرم توی پیک نیک های دوستانه شرکت میکنم.توی مهمونی ها هم همیشه مسئول تدارکاتمangel
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Hasty , نازلی , Saina , شهرزاد , TootFarangi , رنگین کمان , arezoo_azizi , sooorooosh
معلومه که میرم.چرا که نه؟!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : Saina , شهرزاد , Hasty , arezoo_azizi
منم تو تموم مهمونيا شركت ميكنم آخه هنوز كسي از بيماريم خبر نداره...
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , TootFarangi , arezoo_azizi
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم باید بدونن که این بیماری تفاوتی با سالمی نداره!!!!
به قول یکی از بچه های ام اس (اقا ایمان) msمیدونی مخففه چیه؟؟

icon_cry ما سالمیم icon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : TootFarangi , najva , Hasty , هانیه , Ali 324 , arezoo_azizi , sooorooosh
امشب بله برون پسر خالمه icon_biggrinhappy0065.gif
با اینکه امشب تزریق هم دارم ولی حتما میرمagreement2
یکمی تزریقم رو زودتر انجام میدم که خیالم راحت باشهSmile (16)
آخه از بیماری من هم کسی خبر ندارهsmiling
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : Hasty , هانیه , arezoo_azizi
خيلى ببخشيد ولى اسم بيمارى ما ام إس نه جذام هر كسى هم كه با بيمارى ما مشكل داره مشكل خودشه ما همه جا ميريم و همه كارم ميكنيم و از خيلى از بنده هاى خدا بهتر و شايسته تريم ما هستيمicon_question شاد باشيد و خرسند تا كور شود هر انكه نتواند ديد
من وقتى فهميدم بيمارم بهش به عنوان يه عنايت الهى نكاه كردم شما انتخاب شديد حتما يه مزيتهايى. بيشتر از ديكران داريد منكه همه
ام اسى هاى دنيا رو دوست دارم
دوستون دارم خيلى زياد love51:love51love51love51love51love51love51love51love51love51
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , roshanak.z , هانیه , najva , parisa2011 , sooorooosh
اوایل بیماری وقتی حمله داشتم اصلا نمی تونستم درست راه برم چه برسه به این که فکر بیرون رفتن از خونه بکنم چون بدون این که کسی دستم رو بگیره و یا به جایی اتکا کنم نمی تونستم راه برم confused2
ولی الآن که حالم خوبه بابت ms خودمو از هیچ جا و هیچ چیز محروم نکردم.Smile (52)
من فقط واسه خودم زندگی می کنم و هر کاری که ازش لذت ببرم انجام میدم happy0065.gif
مهمونی هم برم اگه بزن و برقص باشه یکی باید بیاد منو بشونه party0048.gif party0048.gif party0048.gif
ام اس کوچکتر از اونی که به خاطرش از چیزهایی که دوست دارم بگذرم evilgrin0039.gif evilgrin0039.gif
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : najva , عمومهربان , Hasty , sooorooosh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,551 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,639 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
  با 4 قدم اعتماد به نفس تان را تقویت کنید نازلی 4 4,525 2013/08/28, 02:50 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست