•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟
واسه من که داداشام میزنن.. دستشون دردنکنه خوبم میزنن ashamed0006.gifashamed0006.gif
یکی دامپزشکه و یکی هم دوره دیده.. Smile (16)Smile (16)Smile (16)
با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
 تشکر شده توسط : طاهره. , hyd69hyd , آنا , سمیرا67
اوایل که سینووکس میزدم همسرم مخلوط میکرد مادرشوهرم تزریق
بعدش شد رسیژن که همسرم میزد
ودر طول 2سالی که تزریق میکرد هر دفعه یه مدل میزد هیچکدوم مثل هم نبودlaughing3laughing3
یعنی هر دفعه باید منتظر یه مدل درد وسوزش میبودمlaughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : hyd69hyd , آنا , سمیرا67
هفته پیش بعد از ماه ها خواستم که برم بیرون برام تزریق کنن، رفتم یه درمانگاه ، خانمه گفت قبلا نیومدی اینجا ؟ ندیدمت . گفتم خودم میزنم همیشه. حالا دکتر گفته ، برو بیرون برات تزریق کنن ،دیگه به ران هم نزن .
بعد می پرسه تو خونه کسی نیست برات بزنه ؟ چند وقته می زنی ؟ مشکلی نداری بایت ام اس ؟ و.....
یعنی باید اینهمه سوال کنه و جواب بدی و بعد افسوس بخوره و دلسوزی کنه و بعد نمیدونی خوشحال باشی یا ناراحت که تزریق این دفعه رو راحت بودی چون خودت نزدی !
حالا دوباره زمان تزریقم رسیده ولی حال بیرون رفتن ندارم . فکر کنم باز خودم بزنم این هفته !confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : طاهره. , آنا , سمیرا67 , hadisss , leili-asmaneh
من این مدت تو دانشگاه دارم آمپول میزنم از بد یا خوب روزگار این هفته خانم نبود که مثل همیشه عضلانی بزنم رفتم پیش تزریقات آقایون گفتم اینو میزنی تو بازوم ؟؟؟Sleepy
گفت این چیه؟منم براش توضیح دادم اول که گفت من تاحالا نزدماااConfused گفتم اشکال نداره اینطوری بذار رو میز بعد ویالو توش خالی کن آروم 8 تکون بده تا حل بشه گفت باشه یاد گرفتمmenmen
بعدش اون آمپول مثل هشت فارسی تکون دادconfusedconfusedconfusedهمش شد کف بعد نمیتونست بکشش تو سرنگ confusedconfused
خلاصه این هفته با یه وضعی آمپول زدم .آمپول زدن همانا و کوفتگی ودرد وسستی و....هماناrolleyesrolleyesrolleyes اون شب اندازه تمام این چهارسال درد کشیدمrolleyesrolleyes
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli , nahid , hadisss
(2015/11/18, 09:38 PM)سمیرا67 نوشته است: من این مدت تو دانشگاه دارم آمپول میزنم از بد یا خوب روزگار این هفته خانم نبود که مثل همیشه عضلانی بزنم رفتم پیش تزریقات آقایون گفتم اینو میزنی تو بازوم ؟؟؟Sleepy
گفت این چیه؟منم براش توضیح دادم اول که گفت من تاحالا نزدماااConfused گفتم اشکال نداره اینطوری بذار رو میز بعد ویالو توش خالی کن آروم 8 تکون بده تا حل بشه گفت باشه یاد گرفتمmenmen
بعدش اون آمپول مثل هشت فارسی تکون دادconfusedconfusedconfusedهمش شد کف بعد نمیتونست بکشش تو سرنگ confusedconfused
خلاصه این هفته با یه وضعی آمپول زدم .آمپول زدن همانا و کوفتگی ودرد وسستی و....هماناrolleyesrolleyesrolleyes اون شب اندازه تمام این چهارسال درد کشیدمrolleyesrolleyes

قابل توجه پدر جان که نمیذارن شما خودت یاد بگیری تزریق کنی که اقلا برای مواقع ضروری دچار مشکل نشیSheklak.shabhayetanhayi-17305320_JC_thinking
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : آنا , سمیرا67
من خودم نرسم ولی جرات اینکه به خودم بزنم ندارم والا
بعد که میرم واسه تزریق هرچی میگم بابا یواش بزنین انگار نه انگار حرفمو قبول ندارن که تزریق آهسته باعث میشه که درد عضلاتت کمتر باشه
 تشکر شده توسط : nahid , niloofary
سمیراجان ، گفتی مثل 8 بزن ولی نگفتی 8 انگلیسی ؟ laughing3laughing3
خوب خودت اقلا سرنگ رو آماده می کردی میدادی میزد !

من دیروز خودم زدم امروز هم از سردرد شدید مردم ، یه مسکن دیگه خوردم ولی هنوز کامل سردردم خوب نشده .sad2
ولی هفته پیش خوب بود سردردم کمتر بود. پس نتیجه میگیرم که خودم بزنم عوارضش بیشتره Dash2Dash2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , سمیرا67 , helli , hadisss , silent , niloofary , Maryam95
من رسیژن میزنم بعضی ازاعضارو خودم میزنم ولی پشت بازووباسن شوهر میزنه الان هم مدتیه دخترم که کلاس اوله اون برام میزنه
خیلی هم خوب میزنه
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : silent , niloofary
از وقتی کوپامر میزنم خودم میزنم
خب معلومه کارخودم عالیه
قبلا سینووکس میزدم مجبور بودم راضی باشم اما متفاوت بودند.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : silent , niloofary
(2015/11/18, 09:38 PM)سمیرا67 نوشته است: من این مدت تو دانشگاه دارم آمپول میزنم از بد یا خوب روزگار این هفته خانم نبود که مثل همیشه عضلانی بزنم رفتم پیش تزریقات آقایون گفتم اینو میزنی تو بازوم ؟؟؟Sleepy

آخه خواهر گلم آماده کردنش که کاری نداره.. خودت آماده کن بده دستش.. Smile (52)Smile (52)
با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره..
 تشکر شده توسط : niloofary , سمیرا67

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,300 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,340 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,358 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  در کنار تزریق‌ها... داروهای مکمل یا... شادی را فراموش نکنیم! matinfard 10 7,357 2014/02/25, 10:15 PM
آخرین ارسال: OMG!
  انجام یک پژوهش و درخواست کمک e.gh64 69 41,002 2013/01/26, 09:50 PM
آخرین ارسال: e.gh64
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 2,988 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,860 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست