امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا دوبینی های ناشی از ام اس با عینک از بین میروند؟
از دوستان گلم سوالی داشتم من 3 ماهه که دوبینی دارم البته چشمام ضعیفه وعینک میزنم نوار عصب چشم سالم ومعاینات چشم پزشکی هم سالمه به نظر شما دلیل دوبینی من چی میتونه باشه بعش دوبینی من تا حد 80 درصد با عینک اصلاح میشه ایا دوبینی های ناشی از ام اس با عینک از بین میرن
 تشکر شده توسط : seyyed reza
لطفا گوشه چشمی جوابی
نازنین جون منم اوایل بیماریم دوبینی داشتم که با کورتون از بین رفت.
کلا هم 5 روز بیشتر طول نکشید . اون موقع عینک واسه من تاثیری نداشت.
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : TootFarangi , seyyed reza , نازنین , MFhealth
مشکل شما می دونید چیه نازنین جان ؟
اینه که احساس می کنید دو بینی دارید متاسفانه معنی دو بینی این نیست که عینک بزنید مشکل تون حل بشه.
شخصی که ام اس داره و دو بینی داره یکی از چشم هاش کاملا بی حرکت هست ( یا 80% بی حرکت ) یعنی اعصاب و ماهیچه های گرداننده چشم نمی تونن اون چشم رو به اطراف حرکت بدن .
فرض کنید می خواهید طرف راست رو نیگاهی کنید وقتی سعی می کنید به اون طرف نیگاهی کنید به دلیل اینکه یکی از چشم هاتون ثابت مونده ولی یکیش داره طرف راست رو می بینه باعث میشه دو تا تصویر توی مغز شما تحلیل بشه و این میشه که اجسام رو دوتایی می بینید.
ضمن اینکه این دو بینی با درد همراهه البته واسه من دردناک بود به شدت دقیقا مثل زمانی که تاری دید داشتم.
یادم که میاد بازم چشام درد می گیره angry3
اینقدر درد داشت که ترجیح می دادم حتی تو شب هم عینک آفتابی بزنم و مدتی پای کامپیوتر ننشستم و به قول دوست جان ماتیلات فقط با کورتون رفع میشه اونم 5 - 6 روز یا حداکثر یک ماه طول می کشه تا خوب بشید.
این دو بینی که شما می فرمایید چیز دیگه ای هست. ربطی به دو بینی ناشی از ام اس نداره.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Sina , Matilat , seyyed reza , نازنین , MFhealth , rad007 , earth , ارزو , فرناز
البته لازم به ذکره که دو بینی معمولا خود به خود درمان میشه و چشم به حالت اول برمیگرده
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : TootFarangi , seyyed reza , آنا , نازنین , MFhealth , فرناز , sargol
ای ول فدای دوستان با مرامم راستی من به خاطر نازایی داروهای هورمونی زیادی مصرف کردم نزدیک به200 عدد پروزشترون از موقع شروع داروها دوبینی پیدا کردم ولی دکترم میگه ربطی به دارو نداره ولی تو بروشور دارو نوشته به محض دوبینی وتاری دید دارو رو مصرف نکنید در حالی که من ادامه دادم ومشکلم شدید تر شد وحالا که دارو رو قطع کردم هنوزم ادامه داره به نظر شما دارو میتونه این عوارض رو ایجاد کنه
 تشکر شده توسط : فرناز
لطفا دوستان گلم اطلاعات برسانید
من با عینکم تا حدودی دوبینی دارم مخصوصا زمان کار با کامپیوتر یا تماشای اینه وتلویزیون و سر گیجه هم دارم
دوست جان اینجا کسی دکتر نیست.
ضمن اینکه فعلا کسی باردار نیست تو سایت شایدم باشه من خبر ندارم.
بهتر نیست به جای اینکه همش دنبال کشف یک مشکل جسمی در خودتون بگردید برید راحت زندگی تون را بکنید ؟

دو بینی هم اونطور که گفتم هست نه اینکه با عینک رفع بشه اگر حس می کنید پزشک تون اهمیتی به صحبت شما نمیده برید پیش یک پزشک دیگه.

خدا رو هم شاکر باشید که بعد از درمان داره به شما فرزند میده بیخیاله علائم و ام اس و ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : rad007
میلوی عصبانی
نازنین جون از عوارض داروییی که استفاده کردی لکه بینی هست ،
واسه شما اینجوریه یا دوبینی ؟
در هر صورت چون ما از این دارو استفاده نکردیم ، حتما پیش دکترت برو تا بتونه کمک کنه.
امیدوارم خیلی زود یه کوچولوی نازو خوشمل بیاری love51
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : نازنین , TootFarangi

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و عینک.! warrior 30 18,706 2014/02/28, 07:31 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 9,864 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست