امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آونکس (Avonex)
با سلام من به دارو سینوکس واکنش نشون دادم و الان بدجور نیاز به اونکس دارم و همه دکترا فقط سینوکس (اونکس ایرانی) میدن لطفن اگه دکتری میشناسید که اونکس خارجی نسخه میکنه رو به من معرفی کنید ممنون میشم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام. 

وزارت بهداشت دارویی که مشابه داخلی داره، ارز بایت وارد کردنش نمیده و اجازه ورود مقدار زیادش رو هم نمیده. این که شما هر بار دنبال دارو بگردید استرسش اثر دارو رو خنثی میکنه که !

کاش به دکتر بگید مشکلتون رو که اگه لازم شد داروتون رو تغییر بدن به یه گروه دیگه از داروها.
البته اگه تازه سینووکس رو شروع کردید صبر کنید شاید حساسیتتون به مرور رفع شد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور
سلام 
برخی از داروخانه ها آوانکس دارند بگردید پیدا می کنید 
در مورد واردات داروهای ام اسی که مشابه دارند 
به میزان مصرف کشور
وزارتخانه بهداشت ارز می ده ولی ترخیص تو گمرک یکمی طول می کشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2019/08/27, 10:23 PM)hamed_e3 نوشته است: با سلام من به دارو سینوکس واکنش نشون دادم و الان بدجور نیاز به اونکس دارم و همه دکترا فقط سینوکس (اونکس ایرانی) میدن لطفن اگه دکتری میشناسید که اونکس خارجی نسخه میکنه رو به من معرفی کنید ممنون میشم

سلام. 
من آوونکس مصرف میکنم و معمولا وقتی برم داروخانه ازم میپرسن ایرانی میخواهی یا خارجی، یعنی فرقی نمیکنه در نسخه آوونکس نوشته شده باشه یا سینووکس. البته در پرونده پزشکی ام در دانشکده، داروی آوونکس ثبت شده. از اونجایی که داروی آوونکس به صورت محدود وارد کشور میشه و تعداد مصرف کننده هاش تقریبا مشخصه اگر تازه میخواهید از این دارو استفاده کنید ممکنه پزشکان قبول نکنن.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
(2019/08/27, 10:23 PM)hamed_e3 نوشته است: با سلام من به دارو سینوکس واکنش نشون دادم و الان بدجور نیاز به اونکس دارم و همه دکترا فقط سینوکس (اونکس ایرانی) میدن لطفن اگه دکتری میشناسید که اونکس خارجی نسخه میکنه رو به من معرفی کنید ممنون میشم
سلام 
با همون نسخه سینووکس به داروخانه ای که آوانکس را دارد بگویید برند آوانکس را بدهند که تفاوت قیمت از تون می گیرند
که الان آوانکس پن (آماده تزریق ) داره وارد می شه
انشالله روی آوانکس همچی ok براتون باشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
با سامانه ي ١٩٠ تماس بگيريد ببينيد مي تونن راهنمايي تون كنن كه كدوم داروخانه ها آونكس داره؟ بهتره كه وقتي اسم داروخانه رو بهتون گفتند خودتون با اون داروخانه تماس بگيريدكه يه موقع تموم نشده باشه
حتی تووی رویاتم...؟!smiling

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه اثربخشی داروهای آونکس، ربیف و بتافرون shokolat 11 13,674 2012/09/09, 11:54 AM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست