امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمپول سیناکتن وعوارضش
تقریبا" دوهفته قبل بخاطر حمله ی که داشتم دکترم پنج تا آمپول سیناکتن برام نوشت تزریقشم هفته ی یه دونه، از وقتی که آمپول رو زدم برای بار اول فقط کمی سکسکه کردم ومشکل دیگه ی نداشتم ولی بار دومش تنها سه روز بعدتزریقش علائم شدید سرماخوردگی داشتم ودارم وتمام گلوم عفونت کرده هرهفته یه دونشو زدم یعنی روزای پنج شنبه عصرش، حالا نمیدونم چیکار کنم آیا به نظرتون بقیه ی آمپولا رو بزنم یا قطعشون کنم درکل به نظرتون عوارضشون سرماخوردگی وعفونت گلوم هم هستش یا نه متاسفانه دکترمم تشریف نداشتن وندارن تا بعد عید ! پیگیر بشم - به راهنماییتون نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید .
خدايا من در كلبه فقيرانه خود چيزي را دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري . من چون توئي دارم و تو چون خود نداري...
سلام دوست من! اینجا در موردش حرف زدیم قبلنا!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : N00shin , بی تـــا
شاید به مذاقت خوش نیومده دوس عزیز !!!منم میدونم حرف زدیم ولی از عوارضش نگفتیم حال اینکه بعد زدنش من کلی عوارضشو دارم تحمل میکنم میخواستم راهنمایی بشم درضمن میتونستی شرکت نکنی اجباری هم تو کار نبود ...
خدايا من در كلبه فقيرانه خود چيزي را دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري . من چون توئي دارم و تو چون خود نداري...
ای بابا چرا اینقدر عصبانی هستی؟ من حرف بدی نزدم!
من فکر کردم شما اون مطلب رو ندیده بودید! در هر صورت بهتره یه جا درموردش حرف بزنیم.
در دفترچه اش عوارض خاصی رو ننوشته اما گفته
اگر این علایم زیر رو داری:
قرمزی یا درد در محل تزریق
خارش، کهیر یا گرگرفتگی پوست
سرگیجه
تهوع و استفراغ (کلا احساس مریضی)
اشکال در تنفس
تورم صورت، لبها، زبان یا سایر نقاط بدن

اینا علامت اینه که شما ممکنه (ممکنه) به این دارو آلرژی داشته باشی!
حتما باید با دکترت مشورت کنی.

اگر هم کسی آسم یا دیابت داشته باشه نباید این دارو رو مصرف کنه!

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : بی تـــا , earth , fireboud , Matilat , nanaz
علیرضا یکی از دلایلی که داروخانه داره از دادن سینکتین به من تفره می رفت این بود که می گفت فجیع روی کلیه ها هم اثر بد می گذاره. حالا نمی دونم چقدر صحت داشت.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Prime , nanaz
آه یادش بخیر من اولین بار ازسیناکتن استفاده کردم دوران جاهلیتم بودو نمی دونستم چه بلایی داره سرم میادrolleyes
(2012/02/15, 07:05 PM)earth نوشته است: علیرضا یکی از دلایلی که داروخانه داره از دادن سینکتین به من تفره می رفت این بود که می گفت فجیع روی کلیه ها هم اثر بد می گذاره. حالا نمی دونم چقدر صحت داشت.

ولی باز این آمپول از پالس کورتون بهتره...از لحاظ عوارض

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت آمپول های ام اس و ملاک تجویزآنها pic 34 30,819 2018/01/18, 11:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  آمپول های یک روز درمیان زیر پوستی یا هفته گی عضله ای عمومهربان 60 39,701 2015/06/29, 01:24 AM
آخرین ارسال: kohedard
  سوالی در مورد آب مقطر آمپول .... فرناز 6 11,045 2013/05/17, 08:28 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان