امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آلرژِی
سلام خدمت تمامی فرشته های ناز ام اسی :-*
امیدوارم حال تک تک شماخوب خوب باشه...سبز سبز سبز باشید Wink
قبل از جواب دادن به سوال خواهش میکنم متن زیر رو بخونید:

آلرژی، واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل مختلف است. کسانی که دچار حساسیت هستند، دارای سیستم ایمنی فوق هوشیار هستند که نسبت به مواد ظاهرا بی آزار موجود در محل زندگیشان، واکنشی بیش از حد معمول نشان میدهند

خب و این بخونین:
آلرژِی میتونه فصلی ، یا حتی در ساعت خاصی از شبانه روز باشه ،میتونه به میوه یا حتی عطر خاصی باشه و علایمی مثل خارش و گزش گلو داشته باشه هم چنین ابریزش بینی ،ابریزش چشم و عطسه البته در بعضی هم گوش ها به شدت خارش دارند
و
چون بیشتر افراد با حساسیت فوق العاده سیستم ایمنی و کارایی زیاد ،اغلب دچار آلرژی میشوند...
پس
محبت کنید و به سوال نظر سنجی جواب بدهید. و اگه نکته ای به نظرتون مهم اومد لطف کنید بنویسید
باز هم از محبت تک تکتون ممنونم
همیشه بهاری باشید
به امید سلامتی تک تک شما فرشته های ناز ام اسی ،با بهترین و سبزترین آرزوها

همیشه بهاری باشید

خدا نگهدارAngel

سلام ، نظر سنجیه از بین رفته یا من نمیتونم پیداش کنم؟ نگار جون اگه از بین رفته باشه بیزحمت دوباره بذار که خیلی لازمه ، یعنی من الان درگیرشم .
کسی از شما بخاطر داروهاش حساسیت پوستی گرفته ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/01/28, 05:32 PM)behbood نوشته است: کسی از شما بخاطر داروهاش حساسیت پوستی گرفته ؟
چرا كه نه ؟
آنارام باشید
سلام.
من زمانی که از رسیژن استفاده می کردم حساسیت پوستی داشتم.
(2009/09/02, 05:06 PM)negar نوشته است: سلام خدمت تمامی فرشته های ناز ام اسی :-*
امیدوارم حال تک تک شماخوب خوب باشه...سبز سبز سبز باشید Wink
قبل از جواب دادن به سوال خواهش میکنم متن زیر رو بخونید:

آلرژی، واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل مختلف است. کسانی که دچار حساسیت هستند، دارای سیستم ایمنی فوق هوشیار هستند که نسبت به مواد ظاهرا بی آزار موجود در محل زندگیشان، واکنشی بیش از حد معمول نشان میدهند

خب و این بخونین:
آلرژِی میتونه فصلی ، یا حتی در ساعت خاصی از شبانه روز باشه ،میتونه به میوه یا حتی عطر خاصی باشه و علایمی مثل خارش و گزش گلو داشته باشه هم چنین ابریزش بینی ،ابریزش چشم و عطسه البته در بعضی هم گوش ها به شدت خارش دارند
و
چون بیشتر افراد با حساسیت فوق العاده سیستم ایمنی و کارایی زیاد ،اغلب دچار آلرژی میشوند...
پس
محبت کنید و به سوال نظر سنجی جواب بدهید. و اگه نکته ای به نظرتون مهم اومد لطف کنید بنویسید
باز هم از محبت تک تکتون ممنونم
همیشه بهاری باشید
كدوم نظر سنجي كدوم سوال؟
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2010/02/17, 12:08 PM)earth نوشته است: كدوم نظر سنجي كدوم سوال؟
دیر اومدی ای رفته
نظر سنجی از دهن افتاد !
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
من از بچگي هميشه دجار حساسيت بودم چه حساسيت پوستي چه الرژي هاي فصلي و...وهنوز هم باهاش سرو كله ميزنمangry3
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
من با خوردن داروهام حساسیت پیدا نکردم ولی خیلی جالبه اگه بگم من درست 1سال قبل اینکه بیماریم کاملا بروز پیدا کنه به صورت جدی دچار یه حساسیت خیلی شدید شدم که انقدر شدید بود که دکتر حتی با تست الرژي هم متوجهش نشد در ضمن من از بچه گیم به شیر و بعضی از لبنیات ها حساسیت داشتم و دارم.

من از بچگی به ریورآلات بدلی حساسیت داشتمو هنوزم حساسیت دارم به نقره آلات هم حساسیت دارم و در صورت استفاده بصورت قرمزی و کهیر بروز میکنه و با کار زیاد خانه جوشهای ریزی در انگشتان دستم میزنه که خارش هم داره confused2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
نجوای عزیزم من هم مثل تو به هر چیزی حتی نقره حساسیت دارم بیشتر از همه به آفتاب حساسیت دارم تو گرمای شدید باید دستکش دستم بکنم وگرنه قرمز میشه وبشد خارش میگیره اینقدر می خارونم که خون میادangry3angry3angry3confusedconfused در مورد دارو خیلی وقت پیش یادمه که داکسیپن می خوردم با دوز بالا که یک کپسول زرد وصورتی بودکه اون موقع کمیاب بود بعد یکبار پیدا نشد من مجبور شدم دوز پایین بگیرم که قرمز وزرد بود بعد 3 روز دچار سردرد وسر گیجه شدید شدم دکترم گفت به رنگ دارو حساسیت داری angry3angry3 بابا منم نوبرم دیگه...laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : najva

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان