امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدیم به آقایون ....
به نظر من خیلی خوبه که این موارد توسط آقایون انجام بشه و این شعور اجتماعی و با شخصیت بودن و احترام گذاشتن رو نشون میده
متاسفانه چون اینجا این کارا خیلی کم انجام میشه واسه همه تازگی داره و خیلی بزرگ جلوه میکنه
میشه به این موارد زودتر حرکت نکردن از خانوما رو هم اضافه کرد یعنی جلوتر از خانوما به جایی وارد نشین یا همینطور موقع خروج مثلاً خروج از آسانسور حتی
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : paeazan , eglantine , elham 66 , maryam.N
سینا جون مثل اینکه آقایون زیاد از پستت خوششون نیومد چون پستهایی هم که گذاشته شده مربوط به خانوماست confused2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : eglantine
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif چقدر لذت بردم ، یعنی می شه 1 روزی همه ما ها ( چه مرد چه زن ) آداب معاشرت رو یاد بگیریم آداب و فرهنگ حضور در اجتماع حالا این می تونه شامل لباس پوشیدن صحبت کردن غذا خوردن احترام گذاشتن و خیلی از چیزای دیگه باشه
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : eglantine , hilda , movahedi , elham 66
خیلی جالب بود.ممنونم از سینا که این مطلبو گداشت.اگه همه ی ما رفتارهای مودبانه رو رعایت کنیم هیچوقت شاهد دعوا و بددهانی نخواهیم بود.
 تشکر شده توسط : eglantine , نازی ی , elham 66
یه مسئله ی مهم دیگه هم سوار شدن تو تاکسیه!
بعضی از آقایون به این مسئله توجه میکنن که اگر یه خانوم میخواد سوار تاکسی شه وقتی بقیه ی مسافرا آقا هستن (یا اصلا فقط همون دو نفر باشن!) صندلی جلو رو میدن به خانوما!
اما بعضیای دیگه این کارو نمیکنن که هیچ وقتی هم که عقب میشینن خیلی راحتن و خانوم با در یکی میشه!
خیلیا رو دیدم که از این مطلب شاکی هستن!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , hilda , کارون , sargol , omid , نازی ی , elham 66 , maryam.N
(2013/07/08, 01:58 PM)sooorooosh نوشته است: ممنون سینا جان-من از بچگی آرزوم بوده وقتی یه خانمه خشگل میاد سر میز پاشم به نشانه احترام صندلی رو جوری بکشم عغقب که حواسه خانمه نباشه و روی هوا جلوس کنه. و بعد محکم بخوره زمین. جوری که صدای شکستن استخوان لگن خاصرش طنین انداز بشه تو سالن-
و بعدش کلی به این صحنه بخندم -و به افق خیره بشم-برای مدتهای مدیدی:60::60::60::60::60:
داداش سروش عزیز میدونم این مطلب رو محض شوخی اینجانوشتین من مطمنم شمابرادرعزیز هرگز این کار رونمیکنین.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : sooorooosh , eglantine
(2013/07/08, 01:58 PM)sooorooosh نوشته است: ممنون سینا جان-من از بچگی آرزوم بوده وقتی یه خانمه خشگل میاد سر میز پاشم به نشانه احترام صندلی رو جوری بکشم عغقب که حواسه خانمه نباشه و روی هوا جلوس کنه. و بعد محکم بخوره زمین. جوری که صدای شکستن استخوان لگن خاصرش طنین انداز بشه تو سالن-
و بعدش کلی به این صحنه بخندم -و به افق خیره بشم-برای مدتهای مدیدی:60::60::60::60::60:

میخوای برای محکم کاری یه چند تا تیر هم بزن که کلن ساقط بشه
والاmenmen
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : eglantine , نازی ی , maryam.N
از اونجایی که مطالب این تاپیک بسیار سودمند بود Smile (16)Smile (16)Smile (16) گفتم پست بزارم که بیاد بالا بقیه دوستان هم بخونن یکم بیشتر یاد بگیرن به دردشون میخوره evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آقایون چه جور خانم هایی را دوست دارند ؟! nazanin 244 121,257 2012/10/25, 12:14 AM
آخرین ارسال: بی تـــا
  چرا آقایون به خانمها نیازمندند؟ نازلی 12 6,709 2012/05/13, 10:43 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست