امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«آغوش ام اس» چه نوع دردی است؟
منو هم بعضی وقتا شبا که آروم زیر پتو گریه میکنم بغلم میکنه...شاید میخواد حواسمو پرت کنه گریه نکنم....
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : shaytoon , رامنا , mahdie
مال من اینقدر شدیده که گاهی اوقات احساس خفگی میکنم.انگار یک لقمه غذا توی حلقم گیر کزده
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

تشکر شده توسط : رامنا , shaytoon
همسرم اوایل تشخیص بیماریش همیشه به من میگفت یک چیزی شبیه کمربند زیر قفسه سینه اش حس میکنه که هی این کمربند سفت تر میشه، ولی دو ماه بعد از گرفتن کورتون خوب شد و خدا رو شکر دیگه گله ای ازش نکرد
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : narsis2
آخی ام اس فکر میکنه اگه منو بغل نکنه افسردگی میگیرم ن به جون تو ولم کنUndecidedConfusedUndecided
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
من از این دردا ندارمicon_cryicon_cryاصلا درد ندارمconfusedconfusedفقط گاهی چی بشه سرم درد بگیرهDodgyDodgy
این ms چه اداهایی که درنمیاره angryangryangry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , baharan , shaytoon
من تجربه این حسودارم انگار30کیلووزنه رودنده هامه ولی اولین علامتیه ک بعدکورتن رفع میشهConfused[size=x-large]
 تشکر شده توسط : shaytoon , همسر یک قهرمان
واقعا ممنونم خدا خیرتون بده که این تاپیک رو گذاشتید من مدتی پیش یک شب از درد خیلی خیلی شدید قفسه سینه از خواب پریدم فکر کردم مشکل قلبی دارم حتی نمیتونستم بلند شم دو سه بار این موضوع تکرار شد و بعد از اون همیشه تنگی نفس دارم همش حس میکنم یکی نشسته روی قفسه سینه من داره بهم فشار میاد الان چندباری هم هست هرچی می خورم حس میکنم توی گلوم گیر میکنه
یعنی همه اینها از ام اسه ؟نمیدونستم تا اینجاها هم کشیده میشه
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
 تشکر شده توسط : آنا
با خودم میگفتم ام اس کم بود حالا درد قلبمو کجا بذارم
ب شدت قفسه ی سینم درد میگرف گاهی حتی نفس تنگی هم داشتم جوری ک شب قبل خواب اشهدمو میخوندم شاید صبح بیدار نشم
بگو همش زیر سر خودشهConfused
خب عزیز من چرا با احساساتمون بازی میکنیDash2
ب قول نمیدونم کدوم بازیگر توی نمیدونم کدوم فیلم شما جیب مارو نزن ام اس جان ما آغوشتو نخواستیم
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : sara.i , nahid , آنا , *MoNa*
یه چیزی ! حالا اگه خدای نکرده حمله قلبی بیاد سراغمون ما هم فکر کنیم آغوش ام اسه و بیخیال چاره بشیم چی ؟ اگه مربوط به قلب باشه حتما باید جدی بگیریم چون علامت سکته هست !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sara.i , آنا , نورای
من تقریبا سه چهار روز در هفته اینجوری میشم با درد شدید. چند روز پیش هم لرزش طولانی مدت داشتم تحت استرس زیاد بودم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست