•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج
من خانوادهی همسرم هیچ برخورد بدی نداشتن وقتی فهمیدن من ام اس دارن. تازه همون موقع خیلی مهربونانه دخترشون رو بهم دادن و ماچم کردن.و نظرشون این بود که ام اس یک اسمه مهم اینه که تو خودت اعتقاد داری به این حقیقت که هیچ مشکلی نداری و میخوای زندگی خوبی رو برای دختر ما مهیا کنی.پدر خانمم هم بعدش گفت من بهت ایمان دارم پسرم و از اون موقع من خیلی راحت دارم با خانمم زندگی میکنم و کار میکنم بدون هیچ دوشواری و مُشکلیAngelAngel.لحظه آخر اومدم پشت دست پدر خانمم رو بوس کنم گرفتم گفت بهت افتخار میکنم سروش از پسره خودم بیشتر دوستت دارم .مادر زنم اشک تو چشماش جمع شد.
(توهمات فانتزی سروش تو رختخوابش تو اتاقش)Tongue
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : عمومهربان , chipchip , شيدا رها , sina gt , movahedi , شیرین , آقا صادق , arezooo82 , zenith , Parla , hessam , roya-n , Elinaz , tala , همسر یک قهرمان , afsaneh , minoshka , زهرا59 , Rahayi , برگ 7 , baharan , eleana , mari , mandana18 , yummy , آنا , rey123 , ali1357 , eglantine , عروس , sange sabor , زیبا*
سروش من عجیـــیب تحت تاثیر خانواده همسرت قرار گرفتم ، عجیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــب angry3

میگم کاکو نمیشه ما یه جورایی باجناق بشیم ، شیرینیت محفوظه هـــــــــــا rolleye0012.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : movahedi , sooorooosh , یه غریبه , آقا صادق , عمومهربان , ورپریده , nazaninamiri70 , hessam , roya-n , همسر یک قهرمان , afsaneh , minoshka , زهرا59 , برگ 7 , yummy , آنا , eglantine , زیبا*
(2013/02/24, 10:21 PM)ورپریده نوشته است: من حتی نمیدونم به طرف مقابل چه طور بفهمونم یه زمانی مشکوک به ام اس بودم (الان هم با اینکه دکترها میگن ام اس نیست ولی من باور نمیکنم )چه برسه به خانوادش این یک سال انچنان از ازدواج و موقعیت هام فرار کردم که تقریبا همه قانع شدن ازدواج نکنم بهترهsad2sad2

ترو خدا اگه میدونید این موضوع رو چطور میشه مطرح کرد کامل شرح بدید لطفا
چه به طرف مقابل چه به خانوادشicon_question

به نظر من اگه چند تا پزشک با تجربه و کار بلد رفتی و گفتن حتما ام اس نیست مثلا یه فشار عصبی یا همچین چیزی بوده اصلا لازم نیست بگی!

بعد اینکه مشکوک به ام اس چیه دقیقا؟confusedicon_cry

داری خیلی سخت میگیری.برای ازدواج عمل های جراحی ,سابقه ی بیماری های درمان شده و نشده(که میشه بیماری های مزمن) لازمه گفته بشه.با سند و مدرک بدون کم و بیش.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : movahedi , عمومهربان , ورپریده , برگ 7 , eglantine
بالا امدن تابپک
 تشکر شده توسط : zenith , eglantine
به نظر من مهم نیست کسی بدونه یا نه این مهم است که خودمون داریم تحمل میکنیم
 تشکر شده توسط : ورپریده , عمومهربان , eglantine , زیبا*
99درصد بچه هايي كه ام اس دارن تو اينش موندن كه نحوه برخورد خود طرف موقع فهميدن اينكه شريكشون ام اس داره چيه ؟بماند خانوادهconfused ميمونه 1 درصد كه اون ها هم برن خوش باشن به بقيه مربوط نيستlaughing3
هر كس كه ازدواج ميكنه قراره خودش يك خانواده بشه پس بهتره از اول راز دار هم باشن و سخن و به ديگران انقال ندن اگه موضوع مشورته ميتونن از ادمي كه اطلاعات درستي داره پرس و جو كنه و مشورت بگيره مثل مشاور و دكتر اينجوري چه ختم به ازدواج بشه چه نشه نه خودش پيش خانواده اش سر زنش ميشه نه طرف مقابلش كه بيماره موذب ميشهagreement2
با ارزوي يافتن شريكي خوب براي همه جوونهاicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : zenith , یه غریبه , Parla , عمومهربان , cly , paeeze , ورپریده , nazaninamiri70 , baran , minoshka , برگ 7 , eglantine , sange sabor , زیبا*
دوستان عزیزم هر چیزی رو هرچقدر برای خودتون بزرگ جلوه بدید برای دیگرانم همونقدر بزرگ میشه به نظر من این موضوع رو کاملا عادی و ناچیز نشون بدبد. دوستون دارمagreement2
 تشکر شده توسط : عمومهربان , eglantine , sange sabor
پروانه جون راست میگن.مثلا خود من به یکی از خواستگارام ساعت11 شب گفتم ام اس دارم .اون گفت باید به این موضوع فکرکنه وبا پزشکم مشورت کنه.فردای اون شب ساعت7،7ونیم صبح تماس گرفت وگفت بادکترم صحبت کرده وفکراشو کرده ومتوجه شده مانمیتونیم باهم ازدواج کنیم!!!!!!!!!!!!!!(باعث تعجبه که توی اون ساعت کدوم دکتری به این آقا مشاوره داده!!!)
بنظر منهم باید کسی پیدا بشه که خودش اول این موضوعو بپذیره بعد بریم سروقت خانواده هاشون.هرچند که اگه اونم قبول کنه اینقدر خانواده ها(البته اکثر خانواده ها)نسبت به یه بیمارکم لطف و بی انصافن که هرجور شده رای پسرشون یا دخترشونو میزنن.بعضیا فراموش میکنن خودشون هم در معرض بدتر از این بیمارین.یادشون میره خدا ما رو تو هرشرایطی امتحان میکنه
 تشکر شده توسط : paeeze , nazaninamiri70 , عمومهربان , برگ 7 , آنا , eglantine , sange sabor
تو سایت خودمون بازدید تاپیک ازدواج 246586 رتبه 1

تو سایت همساده تاپیک ازدواج 86826 رتبه 2

یعنی اینکه ازدواج یکی از مشکلات خیلی جدی بیمارانه!

کارشناسان,مشاورین عزیزانی که کلا کارشون اینه ,بیان بشینن یه فکری بکنن به جای اینکه تحقیقات تکراری- کپی پیسی-عامیانه پسندشون رو هی علم کنن در مورد این تز بدن! لازم هم نیست ما بیایم 100 تا نامه و درخواست بدیم از طریق انجمن ها که آی بیاین ما مشکل داریم ....یه زحمت بکشن چندتا سایت پربازدید رو ببینن دستشون میاد که مشکلات اصلی چیه!

پ ن:خیلی ایده آل فکر میکنمconfused2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : عمومهربان , eglantine
دخترهای دم بخت که ام اس دارند با ازدواج خیلی مشکلی ندارند چون استرس زندگی اول به همسرشون وارد میشه بعد به خودشون یک آدم درست حسابی پیدا کنند براشون حله angelangel
ولی پسرهای دم بخت که ام اس دارند هم باید به طور مستقیم استرس های مربوط به مسائله ازدواج را تحمل کنند و هم استرس های زندگی را تو این دوره زمونه تحمل کنند پس احتمال وخیم شدن بیماری پسرها بعد ازازدواج با توجه به شرایط فعلی icon_cryicon_cryبیشر است
پس نتیجه میگیریم :
پسرها با توجه به شرایط فعلی و رسم رسومات هزینه بر جامعه ایرانی AngelAngel
به منظور کاهش خطر عود بیماریشون بهتره با یک فردی خارج از ایران ازدواج کنند Smile (16)Smile (16)
آخه خانم ها تو ایران آرزوهایی دارندangry2angry2 خوب نیست بخاطر همسرشون به خواسته هایشون نرسند SleepySleepy
تازه این جوری آقایون ایرانی که ام اس دارند مشتی محکم بر دهان استکبار می زنند N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : عمومهربان , minoshka , برگ 7 , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,289 2,470,176 2024/04/12, 05:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,132 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,688 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟ Prime 430 274,685 2019/11/19, 01:25 PM
آخرین ارسال: ارزو ش
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,692 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,012 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,101 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست