•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد چشم
هی میگفتماااا اینا همش به نظرم تکراری میاد� Smile Smile Smile
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sargol
با سلام به دوستان خوبم
من شنبه هفته پیش ، پیش دکترم بودم و هیچ مشکلی نداشتم ولی چند روز پیش یک اتفاق بدی برام افتاده که نه می تونم بخوابم نه اینکه جلو اشکم رو بگیرم ...
هر دو تا چشم ها به شدت درد داره و حتی به نور حساس شده . قرص خواب هم خوردم تا به زور خوابم ببره ولی بعد از بیداری فایده ای نداشت احساس می کنم یک پرده نازک ( خیلی خلی خیلی نازک ) روی چشم چپم کشیده شده ولی با حرکات چشم درد زیادی ندارم .
البته چون الآن اخره ترمه پروژه های پایانی زیاد میارن برام و مجبورم بیشتر بشینم پای کامپیوتر ...
نمی دونم این مشکل به دلیل فشار عصبی این چند روزه است ؟ یا اینکه کم خوابی ؟ یا اینکه فشار کار ؟ یا ...
این حالت تاری هم نا محسوسه که وقتی تو روشنایی باشم حس نمی کنم ولی وقتی نور زیاد باشه بیشتر احساسش می کنم مخصوصا زمانی که مجبورم مدام سرم رو بالا کنم مثل همین زمان تایپ ...
دوباره برم پیش دکترم ؟ یا به نظر شما چند روز صبر کنم اگر درد برطرف نشد برم ؟
پارسال دقیقا همین موقع بود که درد چشمام شروع شد sad2 و ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سارا جون من از دلایل مختلف چشم درد اطلاعات زیادی ندارم ولی منم اولین بار مشکلم با درد چشم شروع شد. یک هفته این درد رو داشتم و بعد از اون در عرض 4 روز چشمم به کل تار شد. این اولین نشانه از ام اس واسم بود. ولی خودتو ناراحت نکن، چیز خاصی نیست.
(2011/05/05, 09:16 PM)soha نوشته است: سارا جون من از دلایل مختلف چشم درد اطلاعات زیادی ندارم ولی منم اولین بار مشکلم با درد چشم شروع شد. یک هفته این درد رو داشتم و بعد از اون در عرض 4 روز چشمم به کل تار شد. این اولین نشانه از ام اس واسم بود. ولی خودتو ناراحت نکن، چیز خاصی نیست.

سارا سوالش ماله 3 سال پیشه . من الآن سوال کردم ها confused
بعد آقا حمید میگه تاپیک تکراری ایجاد نکنین angry3
میلو خانم همونطور که خودتون گفتید به احتمال زیاد بخاطر بی خوابی و فشار کاری بوده که در هر شخصی موجب بروز مشکلاتی میشه از جمله چشم درد
ولی نظر من این است که شما علاوه بر استراحت زودتر این مسئله را با پزشکتون در میان بگذارید و سطحی ازش نگذرید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : TootFarangi
البته یک کپسول سبز رنگی هم به اسم فلوگستین 10 (Fluoxetine 10) بهم داد دکتر که کلن حالم بد میشه وقتی میشه می خورمش خودم احتمال میدم بیشتر واسه اونه نمی دونم Sad
فلوكستين براي افسردگيه و آرامش بخش. اصلا اينطوري نيست كه هر وقت كه حالت بد مي شه بخوري. دوره داره و مي بايست بنا به تجويز پزشك صبح و شب مرتب براي مثلن يه دوره سه ماه و... خورده بشه تا اثرش مشخص بشه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
فروردین 88 من یک هفته درد چشم داشتم بعد تار شد بعد کورتن زدم بعد خوب شد. درد چشم می تونه نه الزاما یکی از آلارم های یه حمله چشمی باشه
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
(2011/05/05, 10:11 PM)earth نوشته است: فلوكستين براي افسردگيه و آرامش بخش. اصلا اينطوري نيست كه هر وقت كه حالت بد مي شه بخوري. دوره داره و مي بايست بنا به تجويز پزشك صبح و شب مرتب براي مثلن يه دوره سه ماه و... خورده بشه تا اثرش مشخص بشه.

میدونم ماله ناراحتی عصبی و ... است منم نگفتم مال حال بد شدنه که Huh گفتم حالم بد میشه وقتی می خورمش چون به شدت خواب آوره کلن احتمالا نخورمش دیگه Confused

فلوگستین 10 را بخاطر بی خوابیتان تجویز کردن ! چون عوارض این دارو زیاد هست البته در مورد چشم درد نمیدونم باعث میشه یا نه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8