•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد چشم
نه تار نمیشه شاید به خودت فشار اوردی درد گرفته angry2
 تشکر شده توسط : TootFarangi , yummy
نه زندگیم خیلی قشنگه اصلا فشار عصبی ندارم
فقط چون یه بار تصادف کردم چند روز پیش که خواستم برم شیراز استرس زیادی داشتم تو راه شاید از این باشهconfused
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
سلام به همه من یه سوال داشتم امیدوارم راهنماییم کنید چون این روزها تقریبا زندگی من و نامزدم داره تیره و تار میشه
نامزد من حدو 4 ماه پیش تاری دید توی چشم چ‍‍‍پ داشت و سردرد که بدتر هم شد چشماش 4 ماه طول کشید تا تشخیص ام اس دادند دکتر عباسون واسش پالس تجویز کرد ولی گفت چون مدت زیادی گذشته امکان داره چشمش تاریش برطرف نشه نامزدم خیلی گوشه گیر شده بعد از بیمارستان چشم راستشم شروع به تار شدن شد این علامت بدی ؟ یا خوبه ؟ خواهش میکنم بهم جواب بدین
(2012/01/17, 06:56 PM)افسون نوشته است: سلام به همه من یه سوال داشتم امیدوارم راهنماییم کنید چون این روزها تقریبا زندگی من و نامزدم داره تیره و تار میشه
نامزد من حدو 4 ماه پیش تاری دید توی چشم چ‍‍‍پ داشت و سردرد که بدتر هم شد چشماش 4 ماه طول کشید تا تشخیص ام اس دادند دکتر عباسون واسش پالس تجویز کرد ولی گفت چون مدت زیادی گذشته امکان داره چشمش تاریش برطرف نشه نامزدم خیلی گوشه گیر شده بعد از بیمارستان چشم راستشم شروع به تار شدن شد این علامت بدی ؟ یا خوبه ؟ خواهش میکنم بهم جواب بدین

تقريبا دو هفته يا بيشتر طول ميكشه تا
پالس كورتون اثر خودش رو بزاره .
اگه ام اس براش تشخيص داده شده و پالس رو هم گرفته
حتما تاري ديدشون برطرف ميشه
نگران نباشيد.

هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
افسون عزیزم نگران نباش همه ی ما تجربه کردیم این مسئله رو angry2
بعد از پالس کورتون چند هفته طول میکشه تا تاری دید بهتر بشه به نامزدتون توصیه کنید حتما مطالب مفیدی که در انجمن هست بخونند love28icon_questionlove28icon_question
 تشکر شده توسط : افسون
منم دوبینی و یه کم تاری چشم داشتم(قبل از تشخیص ام اس و استفاده ی دارو)
خدا رو شکر خودش خود به خود خوب شد!
خیالتون راحت باشه و امیدوار باشید.
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : افسون
من چند روزه كه چشم چپم درد ميكنه نميدونم آيا از ام اسه؟ هميشه مشكلاتم توي سمت راست بوده. اگه كسي تجربه داره لطفا بگه كه درد چشم در ام اس چه وي‍زگي اي داره؟ ممكنه پلاك جديد در سمت ديگه اي از مغز تشكيل شده باشه؟ هميشه سمت راستم درگير بوده. ممنون از راهنماييتون
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
به نظرم یک تاپیک دیگه هم داریم در این مورد confused2

ولی درد چشم همراه با تاری دید اگر باشه حمله است ، و الا اگر تاری دید ندارید مربوط به چیزای دیگه ای غیر از ام اس هست. هیچ ربطی هم به این نداره که شما مشکل تون همیشه طرف چپ بوده یا راست.
ضمنا پیش پزشک تون برید بهتر هست ایشون بهتر می تونن تشخیص بدن.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : somaye_602000
من کلا دردام چشمیه بیشتر.سمیه جان ربطی به راست و چپ نداره منم همینطور میشم گه گاهی هر دفه هم یه چشمم درد میگیره.
اگه برام طولانی بشه یه دگزا یا بتامتازون ال آ می زنم خوب میشه.برا شما تجویز نمیکنم هااTongue خودم اینکارو میکنم
فکر نمیکنم ربطی به پلاک چپ و راست داشته باشه.من که هر دوتا چشمم درگیره همیشه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2012/04/16, 10:55 AM)TootFarangi نوشته است: به نظرم یک تاپیک دیگه هم داریم در این مورد confused2

ولی درد چشم همراه با تاری دید اگر باشه حمله است ، و الا اگر تاری دید ندارید مربوط به چیزای دیگه ای غیر از ام اس هست. هیچ ربطی هم به این نداره که شما مشکل تون همیشه طرف چپ بوده یا راست.
ضمنا پیش پزشک تون برید بهتر هست ایشون بهتر می تونن تشخیص بدن.

ببخشيد اگه تاپيك تكراري زدم. گشتم مشكلات ديگه ي چشمي را ديدم اما درد چشم را پيدا نكردم . ممنون از پاسخت. نه تاري ديد ندارم فقط درد
(2012/04/16, 10:59 AM)yummy نوشته است: من کلا دردام چشمیه بیشتر.سمیه جان ربطی به راست و چپ نداره منم همینطور میشم گه گاهی هر دفه هم یه چشمم درد میگیره.
اگه برام طولانی بشه یه دگزا یا بتامتازون ال آ می زنم خوب میشه.برا شما تجویز نمیکنم هااTongue خودم اینکارو میکنم
فکر نمیکنم ربطی به پلاک چپ و راست داشته باشه.من که هر دوتا چشمم درگیره همیشه

مرسي از جوابت مرضيه جون. آيا دردش شديده؟ مداومه؟ يا با حركت كره چشم درد ميگيره؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی