امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدن ام ار ایهای همدیگه
اینکه پیشنهادم خوبه یا نه یا باهاش مخالفید یا موافق بستگی به خودتون داره
ولی بنظر من جالب بوده که این پیشنهاد دادم تا با ام ارایهام اشنا بشیم laughing3 بعدشم چیش بده چیشو نمیتونید تشخیص بدید چجی چی ئدکترا درس خوندن بله دکترا درس خوندن تخصص گرفتن اونا که جای پلاک مدت پلاک مدت بیماری و تشخیص اینکه کی امپل بزنی کی قطع کنی و .............
رو تشخیص میدن ولی

چیز به این بزرگی که حتی توی اینترنت هم نشون داده که یعنی چی و به چی میگین دمیلینه و پلاک رو نمیتونیم تشخیص بدیم بابا خیلی راحته

من نگفتم بیاین بشماریم من میگم اگه بشه عکس بذاریم پلاکهای همو تا جاییکه میشه میبینیم و بعد در موردشون و در حال حاضر بیماریم بحث کنیم اگه هم نمیخواین خب دیگه بیخیال ولش کنید
 تشکر شده توسط : sadaf
من اینبار کلی عکس ام آر آی بهم دادن 3تا قبل تزریق و 3 تا بعد تزریق البته همه از مغز بود. 3 تاش لکه سفید داره اما 3 تاش انگاری نداره نمیدونم کدوم قبل تزریقه کدوم بعدشه از دکترم که پرسیدم گفت تو به این کارا کاری نداشته باش حتی تعداد پلاکها رو هم نگفت بهم الان نمیدونم کدوم تصویر را اینجا بذارم دکترم واسه اینکه ببینه پلاک فعال دارم یا نه جواب کاغذی ام آر آی را دید و گفت نداری.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
(2012/01/04, 09:01 PM)TootFarangi نوشته است: ام آر آی با اسکنر معمولی اسکن نمیشه . هم به دلیل اینکه اندازه اش از اندازه اسکنر معمولی نیس هم اینکه چون بایس یک مقداری نور تنظیمات داشته باشه مشکله .
من یک بار امتحان کردم نشد confused2
با همه ام آر آی من یه سی دی هم دادن که عکس ام آر آیم توشه!!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : N00shin , somaye_602000 , ehistar
شما اون ام ار ایهایی که توش پلاک مشخص هست بذار سمیه جان
بیشتر با تزریق توش جای پلاکها مشخصه برای همین تزریق کنتراست انجام میدن البته توی بدون تزریق کمی مشخصه هاااااااااSmile (52)
 تشکر شده توسط : somaye_602000
(2012/01/05, 05:06 PM)somaye_602000 نوشته است: من اینبار کلی عکس ام آر آی بهم دادن 3تا قبل تزریق و 3 تا بعد تزریق البته همه از مغز بود. 3 تاش لکه سفید داره اما 3 تاش انگاری نداره نمیدونم کدوم قبل تزریقه کدوم بعدشه از دکترم که پرسیدم گفت تو به این کارا کاری نداشته باش حتی تعداد پلاکها رو هم نگفت بهم الان نمیدونم کدوم تصویر را اینجا بذارم دکترم واسه اینکه ببینه پلاک فعال دارم یا نه جواب کاغذی ام آر آی را دید و گفت نداری.

اونی که توش به قول شما لکه سفید نداره ام آر آی با تزریق هست.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : somaye_602000
ای بابا کسی برا نتیجه ام آر آی من نظری نمیده !

نتیجه ام آر آی
The examination is performed using axial T2/FLAIR، sagittal FLAIR and coronal T1/W images .
Hypersignal foci are seen at inferior aspect of corpus callosum، centrum semiovale، right basal ganglia and periventricular white matter on long TR images .
M.S? ADEM? and vasculitis are in differential list.
7th and 8th nerves complexes، ventricular system and pituitary gland are unremarkable.
صدف عزیز،فکر کنم به دکترت نشون بدی بهتره.البته من چیزی از نتیجه اش متوجه نشدم.
دختر خوب من نظر دادم که یعنی واقعا ندیدی confused2

بعدشم ما خواستیم عکس بذاریم نه جواب angry2 جواب و تشخیص رو دکتر میده ما میخواستیم جای پلاکها و موقعیت الانمون رو با هم مقایسه کنیم عزیز
اگر من اولین ام آر آیم رو بزارم انقدر که پلاک هام بزرگن فکر میکنید تصویر خالی براتون گذاشتمconfused2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

برای اونایی که علاقه دارن در این زمینه

کتابی از دکتر صحراییان هست که انتشارات گردن کلفتی به نام "اشپیرینگر" چاپش کرده
نسخه ی ناقصی از اون ههم در گوگل بوک وجود داره.

نام این کتاب " اطلس ام آر آی از پلاک های مربوط به ام اس" هست و من که برام خیل جالب بود.

[تصویر:  51aIcH54%2BmL._SL500_AA278_PIkin4,Bottom..._OU01_.jpg]

صفحه ی تشکر :

.jpg   atlas0.jpg (اندازه: 11.82 KB / تعداد دفعات دریافت: 93)

فهرست:

.jpg   atlas1.jpg (اندازه: 86.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 63)

.jpg   atlas2.jpg (اندازه: 32.69 KB / تعداد دفعات دریافت: 56)
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : paeeze , MFhealth , سـاناز , edarzi , yummy , mehdernet2 , mojdeh4398 , سمیرا , ترانه ۲۳ , حکمت خدا , niloofary , sweetbasil

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست