امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان و شدت بیماری
من سینووکس هر هفته می زنم ایا باشدت بیماری زمان یا نوع اون فرق میکنه ؟Exclamation
متوجه نمی شوم. سوال رو شفاف تر مطرح کنید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : mehrnoosh
سینوکس هفتگی تزریق میشه و تحت هیچ شرایطی با هر نوع ام اس این زمان تغییر نمیکنه .
تغییر دارو هم با نظر دکتر انجام میپذیره که اکثرا مواقعی این کار انجام میشه که یا دارو ( به اصطلاح ) به فرد نمیسازه ( مشکلات کبدی و ... ) یا فرد از داروی خود خسته میشه ( اکثرا در داروها با تزریق یک روز در میان )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mehrnoosh , parisa2087 , arezooo82 , parisa
(2011/07/22, 10:56 PM)hamid نوشته است: سینوکس هفتگی تزریق میشه و تحت هیچ شرایطی با هر نوع ام اس این زمان تغییر نمیکنه .
تغییر دارو هم با نظر دکتر انجام میپذیره که اکثرا مواقعی این کار انجام میشه که یا دارو ( به اصطلاح ) به فرد نمیسازه ( مشکلات کبدی و ... ) یا فرد از داروی خود خسته میشه ( اکثرا در داروها با تزریق یک روز در میان )
میشه درمورد مشکلات کبدی بوجود آمده به وسیله تزریق توضیح بدید،چطور باید آن را تشخیص داد؟
مدتی درپهلوهایم وشکم درد شدیدی احساس می کردم؛خود تشخیص دادم شاید مربوط به کبدم باشه واز دکترم راجع به کبدچرب سوال کردم دکتر برام خندیدhappy0065.gifhappy0065.gifولی آزمایش،سونوگرافی و...انجام داد خداروشکرمشکلی نداشتم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

بچه ها اگه ام اس خودشو تو طول ۵ سال اصلا نشون نده, میتونه خوشبینانه باشه؟
از دوستان کسی هست که بیشتر از این مدت بیماریش خودشو نشون نداده باشه؟ ممنون میشم اطلاعاتی دراین باره داشته باشین بفرمایین
سلام من پنج ساله ام اس دارم و تنها یک حمله داشتم که پنج سال پیش ام اس منو تشخیص دادن اون موقع یه سمت صورتم از زیر گوش تا زیر چشمم بی حس شد دستمو رو صورتم حس میکردم ولی گونم و کنار فکم سنگین بود (مثل وقتی که چند ثانیه یخ تو دستتون بمونه اون حالتی بود) از اون به بعد هم هیچ مشکلی نداشتم و ندارم پلاکام ریز شده و خاموشه ولی نه دکترم حاضره دارومو قطع کنه و نه بابام اجازه میده confused2confused2confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : silent , nightcity1373
سمیرا جان یعنی توی mriپلاکتون کجاست؟گردن؟؟
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
نه من تو گردن اصلا پلاک ندارم سمت چپ مغزم دارم.
به اندوه خود لبخند بزن...
(2016/11/29, 09:50 PM)nightcity1373 نوشته است: بچه ها اگه ام اس خودشو تو طول ۵ سال اصلا نشون نده, میتونه خوشبینانه باشه؟
از دوستان کسی هست که بیشتر از این مدت بیماریش خودشو نشون نداده باشه؟ ممنون میشم اطلاعاتی دراین باره داشته باشین بفرمایین
منظورتون از خوشبینانه یعنی خاموش ؟اینجا درمورد نوع بیماریتون بخونید
متوجه میشید از کدوم نوعه دوست عزیز
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : nightcity1373
(2016/11/29, 10:04 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام من پنج ساله ام اس دارم و تنها یک حمله داشتم که پنج سال پیش ام اس منو تشخیص دادن اون موقع یه سمت صورتم از زیر گوش تا زیر چشمم بی حس شد دستمو رو صورتم حس میکردم ولی گونم و کنار فکم سنگین بود (مثل وقتی که چند ثانیه یخ تو دستتون بمونه اون حالتی بود) از اون به بعد هم هیچ مشکلی نداشتم و ندارم پلاکام ریز شده و خاموشه ولی نه دکترم حاضره دارومو قطع کنه و نه بابام اجازه میده confused2confused2confused2
منم دقیقا شرایطم مثل شماست ,۵سال پیش یه حمله بینایی داشتم که بااون ام اس تشخیص داده شد از اون به بعد حمله ای نداشتم
الانم خسته شدم از امپول زدن بعضی مواقع یک هفته درمیان میزنم اینجوری هم که میشه حساس میشم ک نکنه چیزیم بشه

(2016/11/29, 10:15 PM)silent نوشته است:
(2016/11/29, 09:50 PM)nightcity1373 نوشته است: بچه ها اگه ام اس خودشو تو طول ۵ سال اصلا نشون نده, میتونه خوشبینانه باشه؟
منظورتون از خوشبینانه یعنی خاموش ؟اینجا درمورد نوع بیماریتون بخونید
متوجه میشید از کدوم نوعه دوست عزیز
نه نوعشه که دکترم میگه نمیشه جزو اون ۴ نوع دسته بندی کرد خیلی خفیف هست با توجه به MRI هام, منظورم اینه که میشه گفت ک چون تو ۵سال حمله ای نداشتم احتمال اینکه تو اینده مشکلی برام پیش بیاد کمه؟؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با داشتن بیماری ام اس میخام مهاجرت کنم Maryamm13670 9 6,573 2020/03/29, 09:39 PM
آخرین ارسال: Maryamm13670
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,277 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست