امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطر ابتلا به «ام.اس» بامصرف زیاد غذاهای سرد و اسیدی
منم فکر میکنم کسانی که حالشون با سردی بد میشه نخورن و برعکس . ولی همیشه فکر میکردم (و فکر میکنم) طبعم گرمه چون با گرمیجات جوش میزدم و میزنم و با سردیجات هیچیم نمیشد.الان فقط روز آمپول زدن باید گرمی بخورم چون فکر کنم آمپوله سرده نه ام اس !
ما واقعا نمیدونیم اگه بخواهیم سردی نخوریم تو تابستون چه میوه ای بخوریم ؟ خدا برای تابستان ما میوه های سرد گذاشته .شما بگین بین زرد آلو ، گیلاس ، آلبالو ، هندوانه ، سیب ، آلو زرد و قرمز ، شلیل وخربزه و طالبی و... کدوماش گرمه جز خربزه ؟

نقل قول: جالبه حالا هم که یه منبع علمی اینو گفته بازم بعضیا مخالفت میکننHuh

منم که نوشتم کاش اسم طرف رو می نوشت بخاطر همین بود که منبع علمی بودنش روشن بشه. من که نمیدونم این دفتر آموزش و ارتقاء سلامت شامل کیا میشه و اصلا یه نفره توش یا بیشتر ؟
خیلی دلم میخواد بدونم این دفتره تا حالا کجا بوده ؟ چرا تا حالا هیچی نگفته؟ کسی میدونه؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

پیام های داخل این موضوع
RE: خطر ابتلا به «ام.اس» بامصرف زیاد غذاهای سرد و اسیدی - توسط nahid - 2011/07/19, 06:22 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هزینه داروی برخی بیماران‌ ام اس بسیار زیاد است. hamdam 2 3,639 2014/02/06, 12:35 AM
آخرین ارسال: warrior
  رییس انجمن«ام‌اس»: احتمال تصادف با کامیون از ابتلا به «ام‌اس» بی نازلی 2 3,270 2013/05/18, 09:13 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  افزایش خطر ابتلا به بیماری"ام اس" با کار در شیفت شب. warrior 0 2,105 2012/01/20, 11:08 PM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان