نظرسنجی: اگر بیمار نبودی با ام اسی ازدواج می کردی؟
بله
62.10%
77 62.10%
خیر
37.90%
47 37.90%
در کل 124 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟
نمیدونم..امااینومیدونم اگه مهرش به دلم بیفته باهاش ازدواج میکنم
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : سارا19 , eglantine
من آرهevilgrin0039.gif
تازه اگه هم نداره، ام اس ندارمSmile
 تشکر شده توسط : سارا19 , eglantine
بدون رو دروایستی میتونم بگم نه من حاضر نبودم با کسی که بیمار هست ازدواج کنم
البته بازم بستگی به شرایط داشت چون آدم به شدت کنجکاوی هستم شاید قبول می کردم ولی تندی به مامانم می گفتم laughing3 اصن حرف تو دهنم نمی مونه خدایی :60:
ولی جدی جدی اگر پسر خوبی بود و شرایطش ایده آل بود بخاطر بیماری ( هر بیماری ای فرق نداره !!! چه ام اس چه چیزای دیگه ) قبول می کردم
تنها در صورتی از فرد بیمار فاصله می گرفتم که واقعا جون و سلامتی خودم رو در خطر می دیدم
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : pedram
می گفتم نه...نه بخاطر خودخواهی٬ بخاطر اینکه تو خودم صبر وتوان حمایت همیشگی از کسی که نباید استرس داشته باشه رو نمی بینم.می ترسیدم کم بیارم واون آسیب ببینه .
ماه من غصه چرا؟
دل به غم دادن وازیاس سخنها گفتن کار آنهایی نیست که خدا را دارند.
 تشکر شده توسط : majid1 , برگ 7 , Shining Star
نه براینکه اطلاعاتی که قبل از داشتن ام اس داشتم. داشتن ام اس یعنی داشتن ویلچر کی دوست داره شریک زندگیش رو ویلچر باشه. هیچکی
اگه پای عشق و دوست داشتن وسط بود اره ازدواج کی کردمagreement2agreement2agreement2:
حالا که خودم تجربشو دارم باور کنید منو مهندس اصلا به ام اس فکر نمی کردیمlaughing3laughing3laughing3
فقط به فکر این بودیم که چه جوری کا را را اکی کنیمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : majid1 , mj.ny-luise , sange sabor , یاسی , 0MID
ابن جور که بوش میاد با ام اس اصلاً نمیشه ازدواج کردangry2angry2angry2
نه اینکه نخوایما...نه!!!طرف اسم ام اس رو که می شنوه رفتن نه وا، فرار میکنهconfusedconfusedconfusedconfusedاخرین مورد من فکر کنم الآن رسیده باشه کاناداlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
همشون هر جا هستن از خدا میخوام خوشبخت بشنinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
امیدوارم یه روزی بشه ملت بفهمن ام اس یه اسمهicon_cryاونقدرام که فکر میکنن ترس نداره!sad2sad2sad2
همراهی خـــــدا با انسان مثل نفس کشیدن است: آرام ، بیصــدا و همیشگی...
 تشکر شده توسط : majid1 , یاسی , بهار شیرازی , برگ 7 , 0MID , Shining Star , Exhautless , laleh
اره ..........چون یه نفرو میشناختم که ام اس داشت ومن خیلی دوستش داشتم.........تقدیر جور دیگربودsad2sad2sad2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
ب شدت بیماریش بستگی داره.من امتیازای مثبتشو میذاشتم کنار هم اگه میدیدم ک امتیازای مثبتش اون قدری هس ک بیماریشو نادیده بگیرم ازدواج میکردم باهش.
حتی ممکن بود امتیازای مثبتش از ادم سالمی ک خواستگارمه بیشتر باشه خدایی نامردی نیس رد کنم؟؟
مسلما اون بنده ی خدا ک توی ام اس خلاصه نشده من بگم نه این مریضه باهش ازدواج نمیکنم .صدتا خصوصیت خوب داره کنار بیماریش ک بیماریشو میپوشونه.
نمیدونم شاید چون خودم درگیر این بیماری ام اینجوری میگم...باید قبل این ک مریض شم بهش فکر میکردم.
ولی یکی ام با یه ادم سالم ازدواج کنه ممکنه روزی صد بار آرزوی مرگ کنه دیدم ک میگم..
مهم ذات آدماس ...با جسم قرار نیس ازدواج کنیم روح و ذات طرفو باید قبول کنیم...پای عشق و دوست داشتن ک وسط باشه حتی از طرف فقط یه دست هم مونده باشه ازدواج میکنی و پاش میمونی.
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : *MoNa*
بستگی به آدمش داشت که اون معیارایی که مدنظرم بود رو داشت یا نه؟
طرف سالم هم باشه ولی روحی قاطی داشته باشه قابل تحمل نیس اصلا..
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)