وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ (/Thread-%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - دربند - 2013/10/09

اگر بیمار نمی شدی و با همان شعور قبلی که از این بیماری داشتی (عدم شناخت) حاضر بودی با یک ام اسی ازدواج کنی؟ رویکردت در صورت مواجه با کسی که میخوای ازدواج کنی و این بیماری رو داره چیه؟ (صادقانه جواب بده)
دوستان عزیز برای پاسخ به نظرسنجی عشق و عاشقی رو فاکتور بگیرید (با احترام بسیار به عزیزان عاشق)
سپاس فراوان

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - saeid - 2013/10/09

راستش نمیدونم
ولی اگه اطلاع پیدا میکردم اره ازدواج میکردم

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - دربند - 2013/10/09

من اگر تو مرحله خواستگاری میفهمیدم چون شعورش رو نداشتم قبول نمی کردم Sad
اگرعاشق طرفم بودم و میفهمیدم تو هر مرحله ای بود تا تهش میرفتم چه این بیماری چه هرچیز دیگه

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - رامنا - 2013/10/09

شک ندارم که اگه کسی رو دوست داشتم و بعد بهم میگفت که ام اس داره، همه تلاشمو واسه توجیه کردن خودم و خانواده میکردم و 100% باهاش ازدواج میکردم.
اما فکر نکنم اگه یکی که نمیشناسمش میومد خواستگاری و میگفت ام اس داره قبول میکردم. همینجوریش هم وقتی یه خواستگار که نمیشناسیش میاد آدم کلی ایراد ازش مییگیره و کلی میترسه و سعی میکنه یه جوری از زیر بار ازدواج باهاش در بره...

یعنی من فکر میکنم اگه عقش باشه همه چی حله... من مطمئنم که اگه دوستش داشتم ام اس اصلا مهم نبود... هرچند بهش فکر میکردم، نگران میشدم و ناراحت ولی تصمیمم عوض نمیشد هرگز...

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - همسر یک قهرمان - 2013/10/09

من چون 10 ساله عاشق همسرم هستم وقتی فهمیدم ادامه دادم، ولی اگر غریبه بود نه قبول نمیکردم sad2 ببخشید خب سطح شعورم انقدر که الان هست نبود angry3
یه عاشق چیزی جز عشق تو سرش نیست
یه عاشق فکر سود و ضررش نیست
همه خوب و بد قصه شو میخواد
یه عاشق نگرون آخرش نیست

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - saeid - 2013/10/09

منم حرفم را پس میگیرم و میگم اگه دوستش داشته باشم
اصلا برام مهم نیست تا اخر عمرم مثل کوه پشتش هستم

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - الهام ج - 2013/10/09

صددرصد چون برای دوست داشتنم بیشتر از بیماری ارزش قائلم

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - مینا ح - 2013/10/09

اگه یه ازدواج عاقلانه باشه، خب نگاه می کردم ببینم بقیه معیارا رو داره یا نه؟ اگه نقاط مثبت دیگه اش می چربید، خب آره. البته اگه خانواده میذاشتن.
ولی اگه عاشق کسی باشم، اگه خیلی سخت تر از اینم باشه باهاش ازدواج می کنم. حتی اگه بگه فقط یه هفته زنده ام.
عشق بیماری، قیافه، پول و هیچ چیز دیگه نمیشناسه. دیگه عقل و منطق معنی نداره.
بعضی وقتا آدم درگیر یکی میشه که عاقلانه عاشقی می کنه. چیزی که به نظرم اصلا باهم منافات داره. همچین آدمی عاشق نیست، اداشو در میاره...

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - شفا یافته - 2013/10/09

من هم با نظر دوستان موافقم.
اگر عشق باشه، هیچی مهم نیست. Heart
اما اگر ازدواج سنتی قرار باشه اتفاق بیفته، جای هیچ توقعی نیست. چون سلامتی هم یکی از معیارهای مهم در انتخاب هست.icon_cry

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - گيتي - 2013/10/09

من به طرف به موقعيتش نگاه ميكردم ..به خودش ..به اخلاقو مرامش ...اگه اينارو داشته باشه بيماريش مهم نيست ..angry2

من چون تا الان عاشق نشدم نميتونم نظر ديگه اي بگم ...Huh

چون عشق و دوست داشتن خيلي ارزش داره ...happy0065.gif

نظره ديگه اي نميدم ...