•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
من تبریزی نیستم اما رگ اصلی من ترکهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
بعد دوستان عزیز تبریزی زیاد دارم.....تو جهانگردی تبریز هم آشنا داریم که اگه از تهران به تبریز باشه فکر می کنم هزینه ها خیلی کم یا قابل پرداخت می شهwink2wink2
اگه یادتون باشه من تو اون سفر مشهد بودم ومی دونم چه کارهایی لازمه امجام بشه وهزینه ها چه جوریه ...یا کل مشکلات رو دیدم...اگه کمی تامل کنید فکر می کنم سفر خوب وبه یاد موندنی می شهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
حالا تصمیم با شما مدیران ومسئولین سایتهwink2wink2icon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : شهرزاد , niloufar , فرناز , arezoo_azizi , hamid , ارزو , seyyed reza , شیرین , مهري
(2012/09/29, 09:00 PM)Yanis نوشته است: من هم تصور میکنم اگر تور بزارین و بریم جاهای مختلف رو ببینیم خوب باشه

ولی بد هم نمی گه ها ....

البته حرفه حمید هم بنده خدا حقه چون چه جوری باید دوستان رو جمع کرد که همه با هم برن تور؟

ولی کاش زمینه برای یک برنامه تور جور می شد....اینم یه دیداره کلی هستش ولی خوب میدونم مسئولیتش زیاده
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : Hasty , sooorooosh , niloufar , arezoo_azizi , hamid , نازی ی , paeazan , شیرین
تبریز ول کنین الان سرد شده دیگه ...بیاین شیراز خونه ی ماSmile (16)smilingagreement2
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : niloufar , arezoo_azizi , hamid , مـه ســـا , شهرزاد , نازی ی , Hasty , شیرین , g.someira
خواهشایک برنامه ای بریزیدبیایدجنوب شرق ایران
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
حمید جان پس سفرمون چی شد هر چی بگذره هوا سردتر میشه...محرم نزدیکه ...چی کار کنیم؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , niloufar , ارزو , seyyed reza , شیرین
حمید جان سرش شلوغه , وقت نداره جواب به این آسونی رو بده wink2 Smile (52)
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : Hasty , seyyed reza
هستی جان قبلا هم گفتیم هر کی پیشنهادی داره که به نظرش درصدی قابل برنامه ریزی هست از طریق پیغام خصوصی به یکی از مدیران ( من ، سینا ، فربود ) اطلاع بده

ساناز تو منو کشتی . 20 بار پسوردتو عوض کردم بازم اکانت ساختی ؟؟؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Hasty , seyyed reza
من میگم برای تهرانی ها که بیشتر هستند میتونیم تورهای یک روزه بزاریم من هم در حد توان میتونم کمک کنم یه مدت لیدر تورهای ماهیگیری بودم
 تشکر شده توسط : شهرزاد , hamid , shokolat
پیشنهاده جالبیه تورهای یک روزه ..... ولی کاش جوری برنامه ریزی و هماهنگ میشد که دوستان دیگه هم بتونن از غیر تهران بیان ...

اینجوری بیشتر خوش میگذره و بهتر باهم آشنا میشیم
icon_questionicon_question

البته حمید اینا فقط پیشنهاده چون میدونیم این برنامه مسئولیتش از دیدارها هم بیشتره و هم سخت تر
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : شیرین , hamid , Yanis
بچه ها جدی میگمااااااااااااااااااااا....
پاشین بیایین ارومیه دیگه....
همتون بیایین خونه ی ما......
بعدم میریم بیرون خوش میگذرونیم....
اصلا هم هواش سرد نیست....خیلیم خوبه....
بخدا نمیزارم بهتون بد بگذره....خیلیم خوش میگذره....بیایین دیگهsad2
میایین؟rolleyes
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : شهرزاد , hamid , مهري

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 23
  • بعدی