•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
سلامicon_question
لطفا دیدارها که روزهای پنچشنبه یا جمعه است اگه مقدور بود از ساعت ۵ عصر به بعد برنامه ریزی کنید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : movahedi
با توجه به سردی هوا ، زمان تاریک شدن این ساعت تغییر میکنه که با توجه به سابقه دیدارها :
در بهار و تابستان زمان شروع دیدار بین ساعت 4 الی 5
و در پاییز و زمستان زمان شروع دیدار بین 3 الی 4 بوده
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Yanis , hessam , fireboud , nazaninamiri70 , matinfard , hilda , Hasty , zohaa
سلام من از دیدارها خوشحالم دیدارها خوب است ومن باتور رفتن 1 روزه یاهر چند روز موافقمicon_questionicon_question[size=medium][font=Tahoma][b]
 تشکر شده توسط : hessam , movahedi , hilda , zohaa
من یه پیشنهاد دارم evilgrin0039.gif
به نظر من با تور یه روزه بریم کاشان چون توی اردیبهشت کاشان هم خیلی قشنگه هم فصل گلاب گیریه میتونین گلاب تازه بخرینSmile (16)
به نظر من تور یه روزه باشه بهتره برای اینکه خیلیا همین تور یه روز رو هم نمیتونن بیان اگه چند روز باشه که باز تعداد کمتر میشه چون خیلیا شاغلن و .......
اینم بگم که برنامه گذاشتن و هماهنگ کردن این همه آدم خیلی کار سختیه من تجربشو داشتم پس دوستان سعی کنن همکاری کنن که باعث آزردگی دوستانی که دارن برنامه رو هماهنگ میکنن نشه کارشون سختتر نشه از همگی ممنوووووووون icon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : ابراهیم , movahedi , zohaa
در 2 ماه اول سال نمیتونیم برنامه ای داشته باشیم
دلیلشم سورپرایزی هست که سینا در دیدار قبلی گفت

انشالا به زودی اعلام میشه .

و فکر میکنم کلا برنامه ی سفرهامون رو باید از ماه رمضان به بعد شروع کنیم . که یکم کارهامون روتین تر بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , ابراهیم , hilda , یه غریبه , hessam , matinfard , Hasty , zohaa
اتفاقاً میخواستم بپرسم پس این سورپرایز آقا سینا چی شد؟؟؟؟؟؟ !!!! confused2
ما بی صبرانه منتظریم Smile (52)
بعد از ماه رمضان میشه از شهریور هوا هم خنکتره بهتره واسه بچه ها
میشه همین جاهای اطراف تهران رفت مثل محلات طالقان و ........Smile (16)
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : hamid , Hasty
من میدونم وقتیکه من تهران بیام هیچ دیداری اونموقع برگزارنمیشه شایداصن من شانس زیارت چهره های ماه خواهران عزیزوبرادران عزیزم رانداشته باشم پس کسی مث من هیچگونه پیشنهادی نده بهترنیست؟چون زیارت چهره های ماه خواهران عزیزوبرادران عزیزبدون دیدار دستجمعی هرگزامکان ندارد.پس کسی مث من آرزوی زیارت چهره های ماه خواهران عزیزوبرادران عزیزرابه گورببردبهترنیست؟خواهشاشماخواهران عزیزوبرادران عزیزنظرتون روبگوییدممنون میشم حداقل برای دیدن نظریاتتون آرزوبدل نمونم.
من که بی اندازه مشتاق زیارت چهره های ماه شمادوستان عزیزم هستم نمیدونم شماتمایلی بدیدن کاربری مث من که تک تک شماروخیلی اذیت می کنه داریدیانهHuh
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Hasty
منم دوست دارم تو سفرها باشم اما باید خبر بدید برم رو مخ شوهرم
laughing3love51Heart
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Hasty
دیدار ها و سفر ها تقریبا یک ماه قبل از برگزاری در سایت اعلام میشه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : hessam , matinfard , nazaninamiri70 , یه غریبه , Hasty , zohaa
سلام سلام من اصلاٌ نمیدونم محل انجمن کجاست چه برسه به اینکه جای قرارها رو پیشنهاد بدم در ضمن من کلاٌ حافظه ام را دارم از دست میدم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 23
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: