•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره
عزیزم ام اس اون غولی نیس که شما تو ذهنت ازش یاد میکنی
درسته بعضی جاها انقد بدجور ام اس رو به مردم نشون دادن که همه فکر میکنن ته ام اس یعنی فلج شدن یعنی از کار افتادگی بدن!!ببین من خودم همه ی احساسات شما رو با بند بند وجودم درک میکنم چون منم مراحل شما رو قبلا گذروندم.
اما واقعیت امر این نیستش.اولا بیماری ام اس توی هر فردی یجور خودشو نشون میده و هر کسی یسری از علایم رو توی دوران حملش تجربه میکنه
شما اگه روحیتون خوب باشه و ام اس رو بزرگ جلوه ندین ام اس راهشو میکشه کنار.
این بیماری با استرس خیلی در ارتباطه
اگه بخواین مثل الان که استرس آینده رو دارین به این بیماری اینجوری فک کنید اونوقت بیماری روی خوش بهتون نشون نمیده چون این بیماری با استرس خیلی در ارتباطه.
عزیزم بیماری ام اس هیچ تاثیری روی میزان عمر انسان نداره.پس الکی خودتونو نگران نکنید.
شما میتونید با مطالعه علمی بیشتر متوجه بشین که ام اس خیلی با حرفایی که زده میشه فرق داره.
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : nahid , Hasty , neda61 , شیرین , arezoo_azizi , matinfard
دوست خوبم ندا جان با خوندن پستی که گذاشتی اگه بگم خندم گرفت ناراحت نمی شی؟icon_cryicon_cry
من 20 وخورده ای ساله که این بیماری رو دارم هیچ مشکلی بجز خستگی ندارم
با چیزی که شما گفتی اگه منم مثل شما فکر می کردم که تا الان هیچی ازم باقی نمونده بودconfusedconfusedconfused
ندا جان من در ابتدای بیماریم بار دار بودم که تو همون بارداری بینایی 100% چشم چپم رو از دست دادم با همون حالا دکترا تجویز کورتن خوراکی کرده که خدارو شکر چشمم خوب شد وتا الان هم نیازی به هیچ جور عینکی ندارم
ثمره اون بار داری یک دختر نازنین بود که الان 20 سالشه واونم خیلی سالم وسرحاله وبینهایت هم باهوش وبا استعداد
خیلی از بچه های سایت هم خوب می شناسندش.......اگه دوست داری صداشو کارهاشو گوش کنی تاپیکی هست بنان پادکستهای کاربران که خود اون متنهایی رو دکلمه کرده
ندا جان بیشک پسر گلت هم فرزندی خود کفا وباهوش بار میاد دی این شک نکن وبه امید خدا تو هستی وناظر خوشبختی موموفقیتهای بیشمارش خواهی بود وروزی مثل من از حرفهایی که زدی خندهات می گیرهevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.giflove51love51love51love51
فقط اون روز به یاد من وهمه دوستان ام اسی خودت باش love51love51love51love51love28love28love28love28love28
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : ساغر , nahid , ashrafi , yummy , leili , naazanin , neda61 , roya-n , parisa2011 , شیرین , arezoo_azizi , f_13682012 , sanaz.ma
ندا جون صفحات این تاپیک هر چقدر پر شه قول میدم آخرش به چند چیز مشترک میرسی.آرامش،ورزش مداوم.تغذیه سالم .که مهمتر از همه همون اولیه. زندگی شادی داشته باش از کنار چیزایی که قبلا براش حرص میخوردی ساده رد شو .تجربه 3 سال ام اس به من میگه این راه در کنار ام اس سالم بودنه که خیلیم سخت نیست
 تشکر شده توسط : yummy , naazanin , Hasty , neda61 , roya-n , nahid , arezoo_azizi , salar
خیلی خوشحالم که اینجا عضو شدم ...شاید باورتون نشه خیلی امید و انگیزه دادید با حرفاتون .ممنونم از حرفاتون و تجربه هاتون
 تشکر شده توسط : yummy , naazanin , nahid , leili , Hasty , arezoo_azizi , zenith , sanaz.ma
خوش اومدی به جمع ما ندا جون
icon_question
بمون اینجا ام اس رو فراری میدیم به زودیN_aggressive (35)
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : شیرین , neda61 , edarzi
ندا جون به جمع ما خوش اومدی عزیزمicon_question
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : شیرین , neda61
نداجون سلام به جمع دوستان خوش اومدیicon_questionicon_question
گفتم خوش اومدی چون از آشناییت خوشحالم نه اینکه از بیمار شدنت خوشحال باشم.angry2angry2
ام اس باعث آشنایی من با دوستان زیاد وعزیزی شدکه برای سلامتی وموفقیت همشون دعا میکنم.
دوست عزیز اصلا نگرانی بدلت راه نده وخدا روشکرکن که بیماریت سریع شناخته شده وبا مصرف دارو کنترل خواهد شد.پس از استرس وفشارکاری زیاد وگرماودودبه دور باش/تغذیه سالم وورزش را مدنظرقرار ده تا به امیدخداوند از عوارض بیماری دورشوی.خوشحالم که بیماریت زود تشخیص داده شده تا مثل من(دراثرتشخیص اشتباه یک دکترخدانشناس )باعوارضش درگیردرگیرنباشی.شکرخدا رابجا بیار ومطمئن باش سالهای سال مانند انسانهای عادی می توانی به زندگی ادامه دهیicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : parisa2011 , شیرین , leili , edarzi
خوش اومدی به جمع ما ندا جان
icon_question
محیط اینجا خیلی دوستانست
اینجا محیط و جوی داره که میتونید کلی انرژی بگیرید
و کلا نظرتون نسبت به بیماری عوض شه چون بچه های موفق زیادی تو جمع ما وجود دارن.
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : شیرین , neda61 , edarzi
agreement2سلام.اونچه که شما رو فلج میکنه ام.اس نیستSad.شما خودت خودت رو فلج میکنی.Confused
من هم اول 3تا پلاک تو سرم بود،Sleepyالان شده 20تا تو سرم و3تا تو گردنم badtasteولی اینقدر از دنیا طلب دارم که به این آسونی کوتاه نمیام.angry
(دیدی من میخوام راه برم)icon_biggrin
حال شما:
من دیگه نمیخوام تو دنیا بمونمsad2 دیگه طاقت ندارمrolleyes(شما خودت ،خودت رو فلج میکنی نه بیماریicon_cry)
یه فرزند 1سالهlove51 و یه یه همسر دلتنگicon_question بزرگترین بهانه برای دویدن هستند fighting0030.gifاونوقت شما به فلج شدن فکر میکنی؟؟؟؟؟happy0065.gifhappy0065.gif
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : شیرین , neda61 , edarzi , Ghost
ندا خانم خیلی خوش اومدی .
منم پارسال همین احساس رو داشتم وقتی به بیماریم و فلج شدنم فکر میکردم حس میکردم که دیگه فرداصبح واقعا فلج میشم.ولی حالا بعد از یکسال حس میکنم اگه چیز دیگه ای منو از پا بندازه مطمعنا ام اس نیست من یا سکته میکنم یا شب میخوابم و صبح دیگه بیدار نمیشم.agreement2 ولی الان دیگه بعید میدونم که دیگه ام اس بتونه منو از پا بندازه. چون باور دارم که اگه از خدا بخوای واقعا خوب میشی.icon_question
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!
 تشکر شده توسط : booshveg , parisa2011 , شیرین , leili , neda61 , nahid , edarzi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 23
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: