وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: تزريق سينوكس - neda.n - 2013/10/09

ناهید جون اون نقطه باید به سمت خودت باشه . بعد دقیقا برای شکستنش باید روی همون نقطه فشار وارد کنی . بعد به راحتی میشکنه

RE: تزريق سينوكس - pinkrose - 2013/10/09

نمیشه بجای آب مقطر شیشه ای از این پلاستیکی ها بزارین توی جعبه ؟
هر بار که همسرم میخواد آمپولو آماده کنه بیچاره کلی با این آب مقطر کشتی میگیره. دو بارم توی دستش شکسته angry3

RE: تزريق سينوكس - حامدی فر - 2013/10/09

(2013/10/09, 02:04 AM)pinkrose نوشته است: نمیشه بجای آب مقطر شیشه ای از این پلاستیکی ها بزارین توی جعبه ؟
هر بار که همسرم میخواد آمپولو آماده کنه بیچاره کلی با این آب مقطر کشتی میگیره. دو بارم توی دستش شکسته angry3

دوست عزیز

آب قابل تزریق پلاستیکی یک میلی لیتری موجود نیست و همه 5 میلی لیتری است. در خصوص سیستم تزریق در حال بهینه سازی هستیم دعا کنید سریع تر به نتیجه برسیم

با آرزوی سلامتی

RE: سينووكس - شیرین - 2013/10/13

سلامicon_question
یه چند هفته پیش اومدم اینجا و از حرفای دلم گفتم......
چیزی که نزدیک به 2 سال بود عذابم میدادsad2
و اون طرز تزریق پرستار تو شهرمون بود......angry2
فردای همون روز اومدم همین تاپیک دیدم خانم حامدی فرicon_question و خانم پیرایش عزیز که ارادت خاصی بهشون دارمicon_questionهر 2 پیگیر این موضوع شدن.....
وقتی شنبه ی همون هفته رفتم درمونگاه برا تزریق دیدم خانم پیرایش زحمت کشیدن و اون همه راه و اومدن تا از نزدیک پیگیر این قضیه باشن......
راستش بی نهایت خوشحال شدم.......
کلی با هم صحبت کردیمو قرار بر این شد ایشون 2 روز ارومیه باشن و از نزدیک با بیمارایی که برا تزریق سینووکس میان درمونگاه صحبت کنن
بمن هم گفتن این هفته هم برم اگه تزریق خانم پرستاره مثه قبل بود بهشون اطلاع بدم
دیروز که برا تزریق رفتم تعجب کردم.......چون اینبار پرستاره منو با آغوش گرم پذیرفتconfusedسابقه نداشت زیر دست ایشون من تزریقو نفهمم ولی دیروز برا اولین بار اصلا نفهمیدم تزریق کردن و تموم شده.......حتی بعد تزریق پد و چسب هم زدن رو محل تزریقconfusedconfusedconfusedچیزی که تو 2 سال تزریق سابقه نداشتSmile (16)
اومدم اینجا تا بلکه بتونم با تشکرم یه قسمت کوچولویی از زحمات کارکنان شرکت سیناژن بخصوص خانم حامدی فر و خانم پیرایش رو جبران کنم ولی میدونم این تشکر خیلی خیلی ناچیزه در مقابل زحمات و پیگیری هاشون......icon_question
ازتون یک دنیا ممنونم......icon_question
خانم پیرایش عزیزlove28تشکر ویژه دارم از شما....اینکه تشریف آوردین و پیگیر بودین برام یه دنیا ارزش داره.....ممنونمicon_question

RE: تزريق سينوكس - pinkrose - 2013/10/14

امروز که همسرم رفت آمپولامو گرفت روی شیشه آب مقطر اون نقطه قرمزرو دیدم. ایشالا که دفعه بعدی راحت شکسته میشه.
خانم حامدی فر مرسی از توجه و پیگیریتون.

RE: سينووكس - simaz - 2013/10/15

نقل قول:
(2013/10/13, 07:55 AM)شیرین نوشته است: سلامicon_question
یه چند هفته پیش اومدم اینجا و از حرفای دلم گفتم......
چیزی که نزدیک به 2 سال بود عذابم میدادsad2
و اون طرز تزریق پرستار تو شهرمون بود......angry2
فردای همون روز اومدم همین تاپیک دیدم خانم حامدی فرicon_question و خانم پیرایش عزیز که ارادت خاصی بهشون دارمicon_questionهر 2 پیگیر این موضوع شدن.....
وقتی شنبه ی همون هفته رفتم درمونگاه برا تزریق دیدم خانم پیرایش زحمت کشیدن و اون همه راه و اومدن تا از نزدیک پیگیر این قضیه باشن......
راستش بی نهایت خوشحال شدم.......
کلی با هم صحبت کردیمو قرار بر این شد ایشون 2 روز ارومیه باشن و از نزدیک با بیمارایی که برا تزریق سینووکس میان درمونگاه صحبت کنن
بمن هم گفتن این هفته هم برم اگه تزریق خانم پرستاره مثه قبل بود بهشون اطلاع بدم
دیروز که برا تزریق رفتم تعجب کردم.......چون اینبار پرستاره منو با آغوش گرم پذیرفتconfusedسابقه نداشت زیر دست ایشون من تزریقو نفهمم ولی دیروز برا اولین بار اصلا نفهمیدم تزریق کردن و تموم شده.......حتی بعد تزریق پد و چسب هم زدن رو محل تزریقconfusedconfusedconfusedچیزی که تو 2 سال تزریق سابقه نداشتSmile (16)
اومدم اینجا تا بلکه بتونم با تشکرم یه قسمت کوچولویی از زحمات کارکنان شرکت سیناژن بخصوص خانم حامدی فر و خانم پیرایش رو جبران کنم ولی میدونم این تشکر خیلی خیلی ناچیزه در مقابل زحمات و پیگیری هاشون......icon_question
ازتون یک دنیا ممنونم......icon_question
خانم پیرایش عزیزlove28تشکر ویژه دارم از شما....اینکه تشریف آوردین و پیگیر بودین برام یه دنیا ارزش داره.....ممنونمicon_question

icon_questionShyhappy0065.gif

RE: تزريق سينوكس - زهرا رسولی - 2013/10/24

میشه یکی لطف کنه یه درمانگاه یا مرکز تزریق خوب معرفی کنه؟ آخه اولین باره که میخوام سینووکس بزنم!!!ممنون میشم Huh

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2013/10/24

دوست عزیز با این شماره تماس بگیرید نزدیکترین مرکز به منزلتون رو بهتون معرفی میکنن. هر سئوالی هم داشتید از سینووکس ازشون بپرسید.( خانم پیرایش )
شماره تماس شبانه روزی سیناژن

RE: تزريق سينوكس - pinkrose - 2013/10/28

دوستانی که سینووکس تزریق میکنید یه سوال دارم. آیا شما میرید بیمارستان تزریق میکنید یا توی خونه توسط اعضای خانواده ؟
من همسرم برام تزریق میکنه.البته اولش بلد نبود. توی اینترنت سرچ کردیم روشش را مطالعه کردیم و برام تزریق کرد smiling

RE: تزريق سينوكس - neda.n - 2013/10/28

(2013/10/28, 03:37 PM)pinkrose نوشته است: دوستانی که سینووکس تزریق میکنید یه سوال دارم. آیا شما میرید بیمارستان تزریق میکنید یا توی خونه توسط اعضای خانواده ؟
من همسرم برام تزریق میکنه.البته اولش بلد نبود. توی اینترنت سرچ کردیم روشش را مطالعه کردیم و برام تزریق کرد smiling
خیلی ها تو درمانگاه تزریق می کنن بعضی ها هم توی خونه . برای پیدا کردن روش درست تزریق هم از اونجاییکه تزریق سینوکس و آوانکس به یه شکله می تونی از این فیلم هم کمک بگیری
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=7839&highlight=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82