•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FDA روش زامبونی در درمان ام اس را رد کرد
من قصد دارم این آنژیو پلاستی رو انجام بدم.راستی گروه خونیم A هست وهمیشه آزمایش های خونیم کم خونی مختصر را نشان می دهند.(تو پرانتز بگم که افراد دارای این گروه خونی فاکتور داخلی معده-که محافظ اهن در معده هست رو ندارند وهمیشه در بدنشان کمبود آهن دارند.) خیلی جالبه باید ببینم با وجود این کمبود آهن ، آهن ها توی رگ های گردنم رسوب کرده اند یا نه؟
خبرش رو بهتون می دم.
smiling
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : zohrevand
(2011/05/08, 07:58 AM)هديه نوشته است: سلام
ممنون از وقتي كه گذاشتيد و مطالب خوبي كه ارائه داديد. آيا راجع به درمان هوميو پاتي چيزي شنيديد؟ خوشحال ميشم اگر چيزي ميدوني دراختيار همه قرار بديد. angel

ممنون

هومئو پاتی! نشنیدم
من رفتم یه مطالعاتی کردم....
ازین درمان هاست که برای آدم های خاص تجویز میشه!
یه توضیح کوچیک بدم:

این روش درمانی بر پایه ی این جمله است:
يعنی يك بيماري بوسيله ماده‌اي درمان می شود كه بتواند همان علائمي‌كه بيمار از آنها رنج مي‌كشد را در بدن او توليد نمايد.
مثلا پیازکه باعث اشک ریزی میشه برای درمان سرما خوردگی
یا قهوه برای درمان بی خوابی!
همون طور که واکسن هاری از بذاق سگ هار تولید میشه
یا زهر زنبور برای درمان ورم.

این روش همراه با مسلک و آیین خاصیه که شامل درمان روحی و روانی میشه .

در مورد MS
سایت ام اس تراست در مقاله ای در بخش هومئوپاتی خود می نویسد:
There is no hard evidence to show that homoeopathy can prevent MS progressing
که یعنی شواهدی دال بر تاثیر این روش بر بهبود ام اس نیست.

اما همچنین می افزاید:
تاثیر مثبتی در بیمارانی که علائم ام اس در آن ها با "ضربه به سر" و " ضعف و بی حسی" شروع شده است؛ دارد. این روش تمام علائم را در بدن ناشی از یک بیماری می بینند.

از نظر شخصی من این روش یک روش تکمیلی درمان است و مانند همه ی روش های تکمیلی با نظر پزشک باید شروع شود.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : nazaninn , fireboud , Matilat , successful , najva
در همیوپاتی اینطور میگن که بعد سوخته شدن جسد انسانها نمکهایی ازشون باقی میمونه و بنابر این نمکهای مشابه اون میتونه مفید باشه و داروهاشون بصورت نمکهای خاصی از قبیل سولفیدهاست.،همچنین نتیجه گرفتن که داروی رقیق از غلیظ در این روش نتیجه بهتری میده .
توی نت که میگشتم ینفر با این بیماری از همئوپاتی استفاده کرده بود و میگفت نتیجه محسوسی نداشته.البته چون این مساله یک تجربه تکرار پذیر نیست و نیاز به روشهای آماری داره نمیشه گفت این روش تاثیر مثبتی داشته یا نه.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : najva
تبلیغات ممنوع
 تشکر شده توسط : nahid
آره حتما
تو گفتی و منم باور کردم ، دعا هم کردم !
اومده روزی رو گیر آورده که هیشکی نیست جلوی تبلیغشو بگیره تا بتونه جیب یه عده رو خالی کنه و بره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : نازلی
سلام
در سال 2009 یک جراح ایتالیائی (دکتر زامبونی) اعلام کرد که براساس تحقیقات او، تنگی و برگشت خون در سیاهرگهائی که خون مغز را به طرف قلب هدایت می کنند، می تواند علت بیماری MS باشد. براساس این نظریه، وقتی خون به مغز برگشت میکند ، مقداری آهن در مغز رسوب می کند . رسوب آهن واکنش های التهابی را در مغز تحریک میکند و این واکنش ها نهایتاً موجب تخریب میلین( ماده سازنده غلاف سلولهای عصبی) می گرددو این همان اتفاقی است که سبب بیماری MS میشود.

بعداز نظریه آقای دکتر زامبونی مطالعات زیادی در سراسر دنیا برای اثبات یا رد این نظریه انجام گرفت که نتایج آنها بسیار متفاوت بود. در برخی از این مطالعات نشان داده شد تنگی برخی سیاهرگها در سایر بیماریهای مغز واعصاب و حتی درافراد طبیعی به میزانی مساوی با بیماران MS وجود دارد . در بعضی مطالعات دیگر نشان داده شد که بیمارانMS هم هیچگونه تنگی یا برگشت وریدی نداشته اند. اخیراً نیز نتیجه دو تحقیق اروپایی در این مورد اعلام شده است ( در تاریخ 16/4/2011 )در یک تحقیق از دانشگاه هامبولت آلمان از 96 بیمار ام اس فقط یک نفر دچار برگشت وریدی بود و در دیگری از دانشگاه فرانکفورت آلمان از 20 بیمار ام اس 13 نفر مبتلا به تنگی وریدی بودند و در حالیکه از 20 فرد طبیعی و سالم نیز 16 نفر همین نوع تنگی را داشته اند .
لذا در همین جا اعلام میداریم که براساس شواهد موجود نظریه تنگی سیاهرگهای مغز به عنوان علت بیماری MS در حال حاضر در دنیا شواهد محکم و قطعی ندارد و در نتیجه انجام هر اقدام درمانی برای بازکردن این رگها در عزیزان مبتلا به MS اقدامی اسدر حال حاضر ثابت شده نیست
در سال 2009 یک جراح ایتالیائی (دکتر زامبونی) اعلام کرد که براساس تحقیقات او، تنگی و برگشت خون در سیاهرگهائی که خون مغز را به طرف قلب هدایت می کنند، می تواند علت بیماری MS باشد. براساس این نظریه، وقتی خون به مغز برگشت میکند ، مقداری آهن در مغز رسوب می کند . رسوب آهن واکنش های التهابی را در مغز تحریک میکند و این واکنش ها نهایتاً موجب تخریب میلین( ماده سازنده غلاف سلولهای عصبی) می گرددو این همان اتفاقی است که سبب بیماری MS میشود.
منبع : انجمن ام اس ايران
ام اس لينك

Smile (52)Smile (52)
سطر اول با مطلب خوانش نداره چرا؟!confused2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
سوسن جون راست ميگه چرااااااااا؟؟؟؟wink2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
چی چرا ؟ من که متوجه نشدم ؟
جمله های اول از خود ازتاب یا محمده ولی پاراگرافهای بعدی کپی شده از مطلب ام اس لینکه و پاراگراف اول احتمالا به عنوان تیتر برجسته بوده ، چون با پاراگراف آخر یکیه و تکرار شده . محمد چون همیشه عجله داره،اینطوری می نویسه و میدوه و میره تا یه ماه دیگه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : aztab

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,491 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,497 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,776 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 99,279 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,664 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,279 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,330 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,410 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,690 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,199 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان