•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FDA روش زامبونی در درمان ام اس را رد کرد
دوستان سلام
در ادامه روش دکتر زامبونی خواستم بگم :
منا یکی از دوستای ام.اسی مقیم کانادا این روش درمانی رو انجام داده ولی بهتر که نشده هیچ کمی هم وضعیت صورتش بهم ریخته.
منا که در ابتدا خیلی از این درمان رضایت داشت ولی حالا میگه بی فایده بودهAngel
علیرضا میتونی به طور خلاصه مطالب مهم و جدیدشو بگی چی هست ؟
آخه من فقط فارسی بلدم !confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Prime
(2011/05/06, 08:33 PM)nahid نوشته است: علیرضا میتونی به طور خلاصه مطالب مهم و جدیدشو بگی چی هست ؟
آخه من فقط فارسی بلدم !confused

چشم!
خلاصه که دکتر زامبونی رو اواخر سال گذشته دعوت کردن نیویورک بهش گفتن بیا بشین ببینیم چی میگی!
بعد هم امسال 2011 قراره اعتبار این نظریه ی دکتر زامبونی تایید بشه.
همون طور که دوستمون گفتن تو کانادا (اوتاوا تورنتو و آلبرتا) تحقیقات بالینی شروع شده!
خلاصه هنوز دارن بین این سیستم CCSVI (روش زامبونی) و MS کار میکنن که ببینن رابطه ای هست یا نه!

سیستمش هم خلاصه بگم چیه:
مث قلب که رگ ها رو بادکنک میذارن باز میشه!! رگ های منتهی به مغز رو هم به قول معروف آنژیو میکنن.

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : Sina , successful , nahid , Saina , liliyam
من هم پنجشنبه پیش بهم حمله دست داده بودوالان تحت درمان کورتونم. یکی از آقایون دکتر تواورژانس بیمارستان بهم همین آنزیو عروق گردن رو یشنهاد کرد گفت از این رو به اون رو می شی.smiling
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
قبلش جتما باید معلوم بشه رگها مشکل دارن یا نه.
چطور تشخیص میدن ؟ با سیتی آنژیو گرافی ؟
نقل قول: بعد هم امسال 2011 قراره اعتبار این نظریه ی دکتر زامبونی تایید بشه.
ممنون علیرضا از توضیحت. وقتی هنوزم دارن بررسی میکنن ببینن رابطه ای هست یا نه ، چطور قراره تایید بشه ؟
بالاخره فهمیدن گرفتگی رگ معلول ام اسه یا علت ام اس ؟
تازه بعضی ها هم رفتن ، بهشون گفتن رگ گردنتون مشکلی نداره.
نقل قول: بالاخره فهمیدن گرفتگی رگ معلول ام اسه یا علت ام اس ؟
ببین اینا میگن یکی از عوامل ابتلا به ام اس جریان معکوس خون به طرف مغز ه که باعث التهاب و آسیب سیستم ایمنی یا همان ام اس میشه!

اومدن 1700 نفر رو پیدا کردن که وقتی ازشون تست داپلر گرفتن (فکر میکنم یه مدل عکسبرداریه) 500 تاشون مشکل رو داشتن
که 289 تاشون MS داشتن 21 هم CIS . روشون روش رو پیاده کردن

آمار میگه حدود 51 درصد از ماها که MS داریم مشکلات وریدی (همون جریان معکوس) رو داریم.

تازه اینا اول جون 2010 پول دادن به این بابا (زامبونی) که بیا تو آمریکا کار رو شروع کن.

دکتر زامبونی میگه باید تحقیقات دقیق تری جهت اثبات این نظریه انجام بشه و میگه درمان های قبلی رو نباید کنار بذارین
زنش هم هنوز به درمان های قبلی ادامه میده.

نقل قول: وقتی هنوزم دارن بررسی میکنن ببینن رابطه ای هست یا نه ، چطور قراره تایید بشه ؟

دارن بررسی میکنن که اولا آیا این مشکل گرفتگی عروق و بعد هم جریان معکوس خون (علت و معلول) تا چه حد با MS رابطه داره!!
بعد میان تاثیر این آنژیو رو که دکتر زامبونی فرموده اند رو بر بهبود علائم بیماری تایید کنند.

شما گفتی خلاصه بگو منم هرچی به چشم خورد و با نمک بود و نوشتم دیگه نشد سوال پیچ کنی ها!:55:
این شما اینم دکتر زامبونی!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : hedieh , Sina , nahid , nazaninn , successful , Saina , liliyam
Rainbow 
سلام
ممنون از وقتي كه گذاشتيد و مطالب خوبي كه ارائه داديد. آيا راجع به درمان هوميو پاتي چيزي شنيديد؟ خوشحال ميشم اگر چيزي ميدوني دراختيار همه قرار بديد. angel

ممنون

باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
خیلی ممنون علیرضا ، خوب دکتر سایتی دیگه همه چی ازت می پرسیم .
من اولش گفتم خلاصه بگو بعدش سؤال پیش اومد خوب . پس من سؤال داشتم از کی بپرسم ؟
اجرت با خدا .این سینا که فقط از زامبونی خوشش اومده ، میاد تشکر میزنه ، نمیاد تعریف کنه چی شد ؟رفتن چی کار کردن ؟
نکنه اومده گفته من یادم نیس ؟؟confused2confused
بچه ها نظرتون راجع به درمان رهایی بخش جیه؟ اینو از وبلاگ دنیز جون http://denizjoon.blogfa.com/کپی کردم لطفا راجع بدان فکر کنید

در حالیکه نزدیک دوسال از درمان رهایی بخش ام .اس که بیماری را ناشی از انسداد رگهای گردنی وبرگشت خون به مغز و انباشته شدن آهن در مغز می داند ،می گذرد هنوز جنجالهایی سر این نوع درمان و .... وجود دارد اما همچنان بیمارانی به این روش توسل می جویند و رضایت بعد از عمل از سوی آنان منعکس می شود .دراین قسمت گزارشاتی از بیمارانی که به این روش عمل شده اند و پزشکانی که حامی روش زامبونی هستند ترجمه کرده ام که خلاصه وار می آورم:

دکتر کومی ،دکتر گلد و بسیاری از پزشکان دیگر می گویند :خیلی ها از ابداع یا کشف یک چیزی اهداف مالی ،تجاری و یا........دارند اما چیزی که تا بحال در مورد دکتر زامبونی مشاهده کرده ایم، هیچ انگیزه مادی و شخصی و اجتماعی و...... دال بر اکتشاف ایشان متوجه نشده ایم و وی هیچگونه ادعای شخصی در این مورد نداشته، هرچند وقت وهزینه زیادی در این راه پرارزش ،صرف کرده اما آنچه برای ما مشهود بوده انگیزه ای فراتر از همه اینها در این راه پر ارزش اثر داشته:"عشق" بله عشق به همسر موجب این انقلاب و تحول عظیم گردیده است.اما دلایل اصلی مخالفت سر این روش مربوط به درآمد میلیاردها دلار حاصل از داروهایی است که اثر بخشی محدودی دارند و عوارض نامحدود.

در روش رهایی بخش به روشی ساده و با استفاده از دستگاه اولتراسوند داپلر جریان خون و درصد گرفتگی رگها تشخیص و به روش آنژیو پلاستی و با استفاده از بالون و .... رگها را می گشایند .

حال گزارشاتی از چند بیماری که اخیر به این روش عمل کرده اند:

-گاریو:شگفت انگیز است ،من که ویلچری بودم حالا می توانم به راحتی پیاده روی کنم و مسافتی را همراه سگم بپیمایم،حتی سگم را بلند کنم در حالیکه این اواخر حتی قادر به برداشتن استکان نوشیدنی ام هم نبودم.

-لیانه:جانی تازه،وای انگار من اون آدم ضعیف و افسرده که قادر به شانه کردن مو و عوض کردن لباسش هم نبود ،نیستم و در این مورد،بسیار مدیونم به کسی که به من اهدای زندگی کرد :دکتر زامبونی کاشف روش رهایی بخش.

براوان پائولو:زنی خانه دار و مادر سه پسر که به مدت 15 سال از ام اس رنج برده وبتازگی از مکزیک بازگشته می گوید :درمان رهایی بخش حقیقتا رهایی می بخشد ومن حال از رنجهای عظیمی رهایی یافته ام،دیگر دست و پایم سرد نیست و پر از احساس است و بهتر بگویم احساسم دیگر کور نیست.

او می افزیاید برای هدف بزرگ زیستن باید از خواب غفلت بیدارشد و توصیه می کنم برای زندگی کردن ،بیماران ام اس،این درمان شگفت را تجربه کنند.

براوان قصد دارد برای راه اندازی برنامه ای جهت جمع آوری اعانه برای کمک به بیماران ام اسی که هزینه درمان آنژیو پلاستی را ندارند ،در ماههای آینده اقداماتی انجام دهد.

برایان می گوید رگهای من 70 درصد انسداد داشت و با آنژیو پلاستی رگهای تنگ باز شد وجریان خون در رگم را احساس کردم و از این جریان چه لذتی حاصلم شد.او می گوید :روش مشابه،در اونتاریو باکمتر از 1500 دلار هزینه انجام خواهد شد.

کلیت: من نتایج بسیار مثبت از کسانی که تحت درمان در لهستان قرارگرفته اند ،شنیده ام که هرکدام از آنها برایم جالب وشگفت است و تعجب می کنم که چرا دولت کانادا در انجام این روش،چنین سهل انگاری می کند؟!و این بی توجهی محض است.کلیت می گوید همسر من سالها از این بیماری رنج برد و عاقبت بر اثر همان بیماری جان باخت و کاش الان بود و هر چی داشتم خرجش می کردم و عملش میکردم.....

مورفی: راه رفتن من شبیه یک کودک نوپا شروع شد و بعد دیگه کامل راه رفتم و ما نباید انتظار معجزه یک شبه را داشته باشیم و همین اندک اندک حس کردن حسها خودش لذت عظیمی است و شاید بگویم دوباره کودکی را تجربه کردن وفراگرفتن دوباره مهارتها.منی که همیشه خسته بودم دیگر از خستگی دروجودم خبری نیست و ذهن و جسمم پر از نشاط و انرژی است.

نل:انگار پرواز را تجربه کردم و احساس پرنده ای بر فراز ابرها را دارم،حال مزه بوسیدن فرزندانم را حس می کنم و می فهمم و این برایم برابر با ارزش تما دنیاست.

و....................................................که همگی امید را برای بهره گرفتن از روش زامبونی در ما می آفریند،امید که پزشکان عزیز قلب و عروق همتی در این راه از خود نشان دهند.

با تشکر از خانم دنیزicon_question
 تشکر شده توسط : MAHDI , عمومهربان , نازلی , aztab , sami , هانیه , Narges , najva , hamdam , sasan.sasan , shahryar_eng , zohrevand
راستش من همان سال 88 از یک دوست پزشک که آلمان هستند و از اتفاق روی ام.اس هست تحقیقشون پرسیدم، ایشون تأیید نکردند و حتی گفتند دو تا مرگ هم هست در این تحقیق. در ضمن، گفت هنوز محل تردید و بررسی و پژوهش هست و قطعی نشده و سفارش کرد که به درمان‌هامون ادامه بدیم و مطمئن باشیم هر درمانی که در ایران هست، عین درمانهای اروپاست. سخت نگیریم بهتره.
Heart
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : MAHDI , نازلی , neghar , sami , somaye_602000 , hamdam

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,490 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,496 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,776 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 99,275 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,662 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,279 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,329 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,408 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,674 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,181 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان