امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ییییییییییه دونه کمک می خوام!!!!
سلام دوستای گلم... خوبین؟
یه سوال دارم ازتون...
از دکترم هم پرسیدم اما چون اون موقع این حالت رو نداشتم و همه ی حواس دکترم رو دردای مفصلیم بوده نتونستم جواب قانع کننده ای بگیرم!
می خوام ببینم شما هم این حالت رو دارین؟ اصلا ربطی به ام اس داره یا نه!!!...
« مفصل انگشتام(دست و پا، اما هر دو با هم نه) اول قرمز و متورم میشه، بعد ازچند ساعت شروع به سوزش و خارش میکنه که معمولا یکی دو روز این حالت ادامه داره بعد خوب میشه و دوباره بعد از چند روز همون جاها حالت تاول پیدا میکنه و پوسته پوسته میشن ؛ زخم نداره اما بعضی وقتا واقعا دردناک میشه.... »
این حالت معمولا ماهی یک بار تکرار میشه.... دکتر جونا جواب بدید لطفا!!!
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
من این مشکل رو نداشتم شده درد داشته باشم انگار که پوستم دچار سوختگی شده و اگر لباس به پوستم کشیده میشد واقعا اذیت میشدم ولی علامت ظاهری نداره و فقط به خاطر تحریک شدن اعصاب اون منطقهاست اسمشم دکترا برنینگ یه چیزی میگن
 تشکر شده توسط : vernal
vernal جان من همچین علائمی تا حالا نداشتم و اصلا نمیتونم کمکی بکنم شرمنده عزیزم، امیدوارم سایر دوستان بتونن کمکت کنن Shy
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
ورنال جون فک نکنم ربطی به ام اس داشته باشه بهتره بری آزمایش ادرار بدی و اسید اوریکتو اندازه بگیری ایشالا که هیجی نیست عزیزم love51
راستی تو گوشت زیاد مصرف میکنی؟Huh
(2010/03/23, 03:11 PM)mina_a نوشته است: ورنال جون فک نکنم ربطی به ام اس داشته باشه بهتره بری آزمایش ادرار بدی و اسید اوریکتو اندازه بگیری ایشالا که هیجی نیست عزیزم love51
راستی تو گوشت زیاد مصرف میکنی؟Huh

سلام ... نه زیاد روزی یه وعده معمولا، خیلی دوس دارم گیاهخواری کنم اما نمیشه ، اراده می خواد که من ندارم confused2
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
سلام vernalجونم فك نميكنم اين علائم به خاطر ام اس باشه ،احتمالا مربوط به همون درداي مفاصله،ايشالله كه چيزي نيست عزيزم الان بيخيال ولي بعد از تعطيلات حتما برو پيش يه متخصص مفاصل،(شكلك نمياد)
سلام .منم نمیدونم ، شاید حساسیت باشه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
به نظر نمياد ربطي به ام اس داشته باشه يا حداقل من تا حالا چيزي در اين مورد نشنيدم به احتمال زياد مربوط به مفاصل باشه
خوب باشيد و خوب بمانيد
بچه ها من دوباره مفصلام اذيت ميكنن
مفصلاي انگشت دستم اول ميسوزه بعد قرمز ميشه و آخرش شكل آبسه ي دروني ميشه confused
هركاري كردم عكس بگيرم و بزارم نشد
اين دكتر خنگولمم هم كه هيچي حاليش نيست ، يعني چي ميتونه باشه؟
هنوزم كسي پيدا نشده كه اين مشكل براش پيش اومده باشه، خداي نكرده البته؟
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2011/02/28, 11:45 PM)Matilat نوشته است: بچه ها من دوباره مفصلام اذيت ميكنن
مفصلاي انگشت دستم اول ميسوزه بعد قرمز ميشه و آخرش شكل آبسه ي دروني ميشه confused
هركاري كردم عكس بگيرم و بزارم نشد
اين دكتر خنگولمم هم كه هيچي حاليش نيست ، يعني چي ميتونه باشه؟
هنوزم كسي پيدا نشده كه اين مشكل براش پيش اومده باشه، خداي نكرده البته؟
بهار جونم به يه پزشك عمومي مراجعه كن تا بعد از معاينه در صورت لزوم به يه پزشك متخصص مرتبط با مشكلت ارجاعت بده love51

آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Matilat

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان کمکم کنید راهنمایی می خوام mehdernet2 24 16,405 2013/05/04, 06:20 PM
آخرین ارسال: shaytoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست