امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسرت محسن یگانه به نفع بیماران ام اس

تمام بلیت های کنسرت محسن یگانه در شیراز به نفع بیماران ام اس فروخته شد

شیراز- روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اعلام كرد: به همت شركت ندای دل شیراز تمام بلیت های كنسرت محسن یگانه در شیراز به نفع بیماران ام اس فروخته شد. دریافتی مهدی سبوكی مدیرآموزشگاه ندای شیراز با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام خبر حضور محسن یگانه برای اجرای كنسرت در شیراز و اطلاع مردم فرهیخته شیراز از اینكه هزینه بلیت این كنسرت به نفع بیماران ام اس هزینه می شود به سرعت قابل توجهی تمام بلیت های این كنسرت فروخته شد. او ادامه داد: این مهم در زمان اعیاد شعبانه نشان دهنده نوع دوستی و اهمیتی است كه شیرازی ها به كمك كردن به هم نوعان خود دارند. وی گفت: با همكاری صورت گرفته میان اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و شركت ندای دل شیراز این كنسرت در روز های جمعه و شنبه 16 و 17 تیر ماه جاری و در چهار سانس برگزار می شود. سبوكی گفت: اینگونه حركت های فرهنگی به همت متولیان فرهنگ و هنر استان قابل تقدیر است و نیاز به حمایت برای ادامه دارد.
منبع: ایرنا

باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : شهرزاد , nazii , Sina , maedeh , naz.gigili , ارزو , hamid , Ghost , ساحل , neda.n , رنگین کمان , sara-m , shokolat , parastoo joon , paeazan , سـاناز , آنا , najva , # پریسا # , edarzi , arezoo_azizi , ساغر , toktam* , Matilat , زهرا59
icon_questionزنده باد محسن یگانه icon_question

و شیرازی های عزیز...

آفرین به این حرکت قشنگتicon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : parastoo joon , آنا , # پریسا # , arezoo_azizi
این خبرو از چند ماه پیش تو انجمن دادن که میخوان همچین کاری رو کنن....هزینه حاصل از کنسرت هم برسه به انجمن ام اس شیراز که نمیدونم باهاش چه غلطی کنن....تو انجمن شیراز یه مسئولی هست که 3 تا خونه از یک بابای دیگه گرفته حالا نمیدونم به چه فیلمی یه نهاد ساخته بنام انجمن ام اس همیاران شیراز....خوب قبل از حملم رفتم تو اون انجمن....یعنی جلسه سوم بود که میرفتم اونجا....بعد این بابا نعمت الهی اومد حرف زد(به اصطلاح مدیر انجمن)....هی میگفت من نماینده 4000 تا ام اسی تو شیرازم...هی حرف مفت زد...بعدش من بلند شدم گفتم هر چی هستی باش مگه نمیگی نماینده 4000 نفری اسم 8 تا داروی ام اس رو بگو که الان تو بازار هست....موند توش...دیگه کلی داد زدم...گفت من میخوام برای بچهای ام اس کنسرت بزارم....گفتم اول که مگه ام اسی جماعت بی کس و کارن یا خودشون بی عرضن که نیاز به خیریه این جوری داشته باشن...گفتم فکر کردی تو جوب اب توسطل ماست میرفتیم تو گرفتیمون؟گفتم تو بچهای اینجا دو تاشونو بزاری رو هم به اندازه جد و ابادت تحصیلات دارن.....دیگه سرتونو درد نیارم....بعدش گفت میخوام این پول صرف کمک به انجمن بشه...گفتم انجمن یا جیب تو؟گفتم نه من به این پول احتیاج دارم نه خیلی های دیگه از این بچه ها...ولی بقران من ادم میشناسم که برای پول سینووکس کارگری میکنه....گفتم این پول حق اونه....حالا فکر کردین این کنسرت برگزار بشه تومنیش گیر این جماعت 8 گرو 9 میاد؟نه بخدا....رو چی نظارت هست که رو این باشه؟اینم شده بندو بساط بیکاریه این اقا که یه بساطی واسه خودش پهن کرده سر گرم باشه وقتش بگذره...اگر هر از گاهی یه کمکی بشه یه جائی باشه که این کمکها بره....واگرنه از یه موسسه غیر انتفائی بدون نظلرت دولت چه انتظاری هست.....اخرشم گفت من رفتم کلی رو زدم تو استانداری 10 ملیون کمک گرفتم...گفتم خوب باهاش چکار کردی...گفت دادم به اون که این سه تا خونه رو ازش اجاره کردم....دیگه نتونستم رفتم که خدمت صورت مبارکش برسم...کلی داد زدمو قرمز شدم...بعدشم نتیجش شد حمله و پالسو این چیزا که قبلا براتون گفتم
یه کلام اخر کلام
از ام اسی مظلوم تر ندیدم
تو هو داری ظلم میکنی....کی خونه ظلم ویرون میشه کیangry3angry3
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : hamdam , ارزو , ساحل , parastoo joon , آیدا , # پریسا # , arezoo_azizi , reach usa , parivash
چه عرض کنم والله! خوب جواب دادین اما اونا گوششون در برابر حرفهای حق مسدوده، این کارها هم بیشتر برای خود نشون دادن و اظهار.........!!اینا هیچ کدوم به فکر بیمارا نیستند و مطمئنا هیچ کار خیری برای بیمارا صورت نخواهد گرفت فقط بیماری ابزاری شده برای وصال اونا به هدفهای خودبینانه و .....
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : Ghost , ارزو , ساحل , parastoo joon , # پریسا # , sooorooosh , parivash
بازم دمش گرم بچه محل خودم محسن جان agreement2
هر چی باشه محسن یگانه بچه ناف گنبد کاووسه .... Smile (52)
 تشکر شده توسط : parivash
(2012/07/07, 12:50 PM)sooorooosh نوشته است: این خبرو از چند ماه پیش تو انجمن دادن که میخوان همچین کاری رو کنن....هزینه حاصل از کنسرت هم برسه به انجمن ام اس شیراز که نمیدونم باهاش چه غلطی کنن....تو انجمن شیراز یه مسئولی هست که 3 تا خونه از یک بابای دیگه گرفته حالا نمیدونم به چه فیلمی یه نهاد ساخته بنام انجمن ام اس همیاران شیراز....خوب قبل از حملم رفتم تو اون انجمن....یعنی جلسه سوم بود که میرفتم اونجا....بعد این بابا نعمت الهی اومد حرف زد(به اصطلاح مدیر انجمن)....هی میگفت من نماینده 4000 تا ام اسی تو شیرازم...هی حرف مفت زد...بعدش من بلند شدم گفتم هر چی هستی باش مگه نمیگی نماینده 4000 نفری اسم 8 تا داروی ام اس رو بگو که الان تو بازار هست....موند توش...دیگه کلی داد زدم...گفت من میخوام برای بچهای ام اس کنسرت بزارم....طی واسه خودش پهن کرده سر گرم باشه وقتش بگذره...اگر هر از گاهی یه کمکی بشه یه جائی باشه که این کمکها بره....واگرنه از یه موسسه غیر انتفائی بدون نظلرت دولت چه انتظاری هست.....اخرشم گفت من رفتم کلی رو زدم تو استانداری 10 ملیون کمک گرفتم...گفتم خوب باهاش چکار کردی...گفت دادم به اون که این سه تا خونه رو ازش اجاره کردم....دیگه نتونستم رفتم که خدمت صورت مبارکش برسم...کلی داد زدمو قرمز شدم...بعدشم نتیجش شد حمله و پالسو این چیزا که قبلا براتون گفتم
یه کلام اخر کلام
از ام اسی مظلوم تر ندیدم
تو هو داری ظلم میکنی....کی خونه ظلم ویرون میشه کیangry3angry3
من هم قبول دارم خیلی از این خیریه ها برای نشون دادن طرف و بزرگ کردن شخص خیر هستش، اینم قبول دارم که مملکت کاراش کمی تا قسمتی بی حساب کتابه!! اما فقط اگه یه درصد احتمال بدم این پول ممکنه به شخصی که گیر خرج دوا درمونش هست کمک کنه خب رو همون یه درصد خوشبینم و حداقل فکر می کنم داره یه کاری انجام میشه!! برای خیریه و کار خیر مهم تر از همه اعتماد و دلسوزی و همراهیه! متاسفانه سیستم ما رو نسبت به هم بی اعتماد کرده اما شاید با همراهیه ما شاید به یه نفر کمک شه!! بازم یه نفر بهتر از صفره! البته من این آقا رو ندیدم و صورتم رو هم دوست دارم آقا سروش! قصد جسارت هم نداشتم فقط خواستم اگه کاری داره انجام میشه شاید با حضور ماها که از نزدیک شاهد مشکلاتش هستیم بهتر انجام بشه!smiling

عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Ghost , paeazan , ارزو , najva , # پریسا # , parivash
منم متنفرم که کسی برامون کاری بکنه یعنی چی یعنی میخواد هزینه ها رو بده انجمن برامون پول جمع کنن میخوام صد سیاه برامون کنسرت نذارن پول جمع نکنن
به جای اینا که جار بزنید اینطور اونطور مثل ادم برید ادمهای محتاج رو پیدا کنید و کمکشون کنید نه بارشون خیریه راه بندازید angry

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : sooorooosh , parivash
(2012/07/09, 08:48 PM)yas نوشته است: منم متنفرم که کسی برامون کاری بکنه یعنی چی یعنی میخواد هزینه ها رو بده انجمن برامون پول جمع کنن میخوام صد سیاه برامون کنسرت نذارن پول جمع نکنن
به جای اینا که جار بزنید اینطور اونطور مثل ادم برید ادمهای محتاج رو پیدا کنید و کمکشون کنید نه بارشون خیریه راه بندازید angry

یاس عزیز سلام؛ من چون یه مدتیه با افرادی که تو این کارا وارد شدم در ارتباطم می بینم که کلی به 100 نفر زنگ میزنن تا 3 نفر قول همکاری بدن بعد آخرش هم دو نفر می زنن زیرش اون یه نفر باقی مونده هم نصفه نیمه یه کاری می کنه!! از جهت دیگه راه افتادن این خیریه ها اگه درست باشه یعنی هدف و مبناش درست باشه خوبه چون هم می تونه به مردم آشنایی بده و هم بالاخره برای کسانی که درگیر خرج دوا و درمان هستن کمک باشه!! مردم کلن توی بازارچه خیریه یا کارهایی از این دست راحت تر کمک می کنن! درسته وظیفه ی دولته که این هزینه ها رو کم و بیش پرداخت کنه اما وقتی کاری انجام نمی شه این کارها می تونه کمک کننده باشه!! البته قرار نیست شانیت وانسانیت کسی زیر سوال برده بشه!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : Ghost

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 33,080 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,134 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,388 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,379 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,815 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,945 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,981 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 40,155 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,686 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  همایش بیماران ام اس rashvand-cinnagen 0 2,200 2016/03/09, 03:30 PM
آخرین ارسال: rashvand-cinnagen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان