امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک!!!
با سلام خدمت دوستان. دوستان عزیز من در مورد ام اس نظریه جدیدی دارم!!! میخواستم بدونم این نظریه رو کجا باید اعلام کنم و به با کی باید درمیون گذاشت؟
خلیج پارس یعنی وطن****یعنی شناسنامه من
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , nazii , Ghost
من نوع پيشرونده اوليه هستم چرا پس چند وقته
تو حملم
Huh
...
(2012/10/12, 01:54 AM)mehdi4888 نوشته است: با سلام خدمت دوستان. دوستان عزیز من در مورد ام اس نظریه جدیدی دارم!!! میخواستم بدونم این نظریه رو کجا باید اعلام کنم و به با کی باید درمیون گذاشت؟
سلام مهدی جان .نظریه ات چیه ؟ کجا نوشتی ؟اول بگو نظریه ات چیه شاید تونستیم کمکی برات بکنیم .
اگه بگم که دیگه فایده ای نداره!!! بگم که امثال فرنود بیان پاک کنند؟
 تشکر شده توسط : fireboud
(2012/10/15, 12:07 AM)mehdi4888 نوشته است: اگه بگم که دیگه فایده ای نداره!!! بگم که امثال فرنود بیان پاک کنند؟
آقا مهدی اگه مطمئنید که آقا فربود تاپیکتون رو پاک میکنن واسه چی اصلا میایین تاپیک میزنین میگین بگم نظرمو یانه بعدشم برمیگردین میگین نمیگم پاک خواهد شد؟confused2من که نگرفتمconfused2
بعدشم اینجا فقط پست های نا مربوط پاک و حذف میشن...هیچ پست مربوطی حذف و پاک نمیشه!

زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : neda.n , Ghost
من نگفتم نظرمو بگم یا نه!!! گفتم بهم بگین کجا باید برم مطرح کنم!!! در ضمن فربود کلا با من مشکل داره و کاری به مربوط یا نا مربوط نداره!!! از این به بعد هم خواستم تاپیک بذارم قبلش حتما با شما هماهنگ می کنم!!!
(2012/10/15, 12:45 AM)mehdi4888 نوشته است: من نگفتم نظرمو بگم یا نه!!! گفتم بهم بگین کجا باید برم مطرح کنم!!! در ضمن فربود کلا با من مشکل داره و کاری به مربوط یا نا مربوط نداره!!! از این به بعد هم خواستم تاپیک بذارم قبلش حتما با شما هماهنگ می کنم!!!
مشکل شما با آقا فربود به من مربوط نیست....
من فقط نظرمو گفتم که لازم نیست اجازه بگیرین....همین جا نظرتونو میگفتین ما میخوندیمو نظر میدادیم...اگه مفید بود هیچوقت حذف نمیشد...
در ضمن من کاره ای نیستم...شما باید با مدیرای محترم سایت هماهنگ شین نه من....
ممنونicon_question

زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : mehdi4888 , Ghost , neda.n
در ضمن نظریه من در باره علت بیماریه!!! تو این 4 سال که با این بیماری درگیرم برام این مساله ثابت شده!!! بدی این بیماری اینکه هیچ دکتری این بیماری درک نمیکنه !!! اگه مثل ما لمسش میکردن حتما الان درمان داشت!!!
هر کدوم از دوستان نظریه منطقی داشتن بدون حاشیه با عنوان مناسب مطرح کردن
شما هم همین روش رو ادامه بدید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : شیرین , mehdi4888 , Ghost , paeazan
(2012/10/15, 12:51 AM)fireboud نوشته است: هر کدوم از دوستان نظریه منطقی داشتن بدون حاشیه با عنوان مناسب مطرح کردن
شما هم همین روش رو ادامه بدید

میخوام جایی باشه که بشه با یک دکتر بحث کرد نه اینجا!!! که بتونم دفاع کنم!!! فقط بگین پیش کی برم و کجا!!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان