•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه دوز از ویتامین D را مصرف می کنید ؟
من تا حالا هیچ دکتری برام هفتگی ننوشته بود ، ( بجز اوایل تشخیص) دوهفته یک بار میگن بخور حتی با وجود کلسیم دی روزانه ( که گاهی یادم میره )
تازه با این که دکتر بار آخر گفت باید ویتامین دی خونت بالاتر باشه بازم گفت دوهفته یک بار .یک بار هم که دیده بود سطحش بالا رفته و مناسبه گفت ماهی یک بار !
فکر کنم هفته ای یک بار زیاده ،بخصوص کسانی که کلسیم دی میخورن.مگر اینکه کمبود ویتامین دی داشته باشن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kohedard , DavidBili , helli , niloofary
من هفته ای یه قرص D3 50000 ( چهارشنبه ها ساعت 10 !!!!! ؛) ) و هر روز کلسیم می خورم . تو آژمایش اولم ویتامین د کمی پایین بود.
بنظرم بهتره مصرف بشه چون ویتامین د در ایمنی بدن نقش داره ، مخصوصا در جلوگیری از بیماری های خود ایمنی چون باعث فعال شدن ترشح اینترلوکین 4 از سلولهای ایمنی می شه که به نوبه ی خودش با جلوگیری از فعال شدن التهابی سلول های T ،که در ایمنی سلولی نقش دارن ، از بیماری های خود ایمنی پیشگیری می کنه .
حقیقت داری و مبهم شدی در سرنوشتم
تو را یک روز پیدا می کنم اما خودم را...
منم هفته ای یبار ویتامین د3 دوز 50000مصرف میکنم.خیلی راضیم هر بارم آزمایش میرم دکی میگه عالیه و بهتر از دفعه قبله
......
[quote='nahid' pid='490140' dateline='1421870881']
من تا حالا هیچ دکتری برام هفتگی ننوشته بود ، ( بجز اوایل تشخیص) دوهفته یک بار میگن بخور حتی با وجود کلسیم دی روزانه ( که گاهی یادم میره )
تازه با این که دکتر بار آخر گفت باید ویتامین دی خونت بالاتر باشه بازم گفت دوهفته یک بار .یک بار هم که دیده بود سطحش بالا رفته و مناسبه گفت ماهی یک بار !
فکر کنم هفته ای یک بار زیاده ،بخصوص کسانی که کلسیم دی میخورن.مگر اینکه کمبود ویتامین دی داشته باشن.
دقیفا زیادیش باعث مسمویت میشه
 تشکر شده توسط : arezooo82
من هر دو هفته یکبار یدونه 50000 واحدی میخورم.مصرف زیاد قرص ویتامین دی باعث بوجود اومدن سنگ کلیه میشه.قبلا هفته ای یکبار میخوردم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
من روزی نیم ساعت مستقیم روبه روی خورشید میشینم
حالا نمی دونم خوبه یا نهicon_cryicon_cryicon_cry
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
پزشکم تا به حال به من ویتامین دی نداده .
ولی با پیشنهاد یکی از دوستام که پرستاره هر دو هفته یک بار امپول d3 میزنم.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
(2015/01/23, 10:37 AM)ساناز66 نوشته است: من روزی نیم ساعت مستقیم روبه روی خورشید میشینم
حالا نمی دونم خوبه یا نهicon_cryicon_cryicon_cry
یادمه تو تلویزیون یه برنامه پزشکی بود. دکترش میگفت نوره خورشید اصلا کافی نیس. تازه هر نوره خورشیدیم نیس. مثلا از پشت پنجره نور خورشید فایده نداره از نظر ویتامین d .
من هفته ای یه D3
50000 می خورم
الآن نزدیک 3 ساله...
(2015/01/27, 09:39 PM)سها نوشته است: من هفته ای یه D3
50000 می خورم
الآن نزدیک 3 ساله...
دقیقا مثل منSmile (52)

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9