•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد

پیش نهاد:

فکر میکنم برای هر تاپیکی اولین ارسالش رو تو همه ی صفحات نشون بدیم خیلی خوب میشه تو وقت صرفه جویی میشه مثلا برای یه تاپیک چند صفحه ای مجبور نیستم برم صفحه اول تا ببینم موضوع چیه!

woman

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ابراهیم , Ghost , برگ 7 , minoshka , Arezu Esmaeili , asall , eglantine
(2013/07/15, 09:45 PM)paeeze نوشته است:
پیش نهاد:

فکر میکنم برای هر تاپیکی اولین ارسالش رو تو همه ی صفحات نشون بدیم خیلی خوب میشه تو وقت صرفه جویی میشه مثلا برای یه تاپیک چند صفحه ای مجبور نیستم برم صفحه اول تا ببینم موضوع چیه!

woman

خدائیش پیشنهاد خوبیه
موافقمagreement2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : shaytoon , Ghost , Arezu Esmaeili , asall , eglantine
من یه وقتهایی نمیتونم بیام به سایت
واسه همین دوست دارم یا از طریق ایمیل یا ... و یا همین سایت لینک پاسخهایی که به پست هامون میدن یا ... . در کل اتفاقاتی که در مورد ما هست واسمون ارشال شه

مثل همون خط زرده که واسه پیام میاد

میشه؟
 تشکر شده توسط : paeeze , Arezu Esmaeili , asall , eglantine
(2013/07/16, 08:19 PM)shaytoon نوشته است: من یه وقتهایی نمیتونم بیام به سایت
واسه همین دوست دارم یا از طریق ایمیل یا ... و یا همین سایت لینک پاسخهایی که به پست هامون میدن یا ... . در کل اتفاقاتی که در مورد ما هست واسمون ارشال شه

مثل همون خط زرده که واسه پیام میاد

میشه؟

من تو سایتای دیگه دیدم و همجین امکانی وجود داره ولی اینجا رو حمید باید بگه!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : shaytoon , Arezu Esmaeili , asall , eglantine
فکر کنم همچین امکانی هست
تو کنترل پنل اگه اشتراک درموضوع و اطلاع رسانی از طریق ایمیل رو انتخاب کنید فکرکنم بشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Arezu Esmaeili , asall , eglantine
.

من تو سایتای دیگه دیدم و همجین امکانی وجود داره ولی اینجا رو حمید باید بگه!
[/quote]

من تو فیسبوک تجربه کردم
لایک و ...
کاشکی بشه
سلام. منم میخواستم یه پیشنهاد بدم. اما همش فکر میکنم خب حتما خودتونم قبلا به فکرتون رسیده اما دلیلی داشته که نکردید این کار رو. به هر حال من میگم پیشنهادم رو:
میشه یه بخش به اسم "کتابخانه" داشته باشیم. و در "کتابخانه" کتابهایی رو که راجع به ام اس کمک کننده هستند (مثل کتاب ترجمه شده توسط همدم عزیز) به هم معرفی کنیم.
همینطور فیلم های آموزشی رو که میتونن به دوستامون کمک کنن معرفی کنیم.
و حتی میتونیم یه آرشیو از فایلهای نوشتاری مثل فایلهای PDF که دانلودشون از نظر نویسنده مجاز و رایگان بوده رو با ذکر منبع توی این بخش قرار بدیم.
خلاصه این بخش میتونه شامل معرفی یا ارائه هر ابزار آموزشی مرتبط با ام اس باشه که توی یه کتابخانه میشه اون رو پیدا کرد: کتاب, ویدئو, فایل صوتی, و... .
این پیشنهاد من بود. مرسی گوش دادین icon_question
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
(2013/07/20, 05:28 PM)رامنا نوشته است: سلام. منم میخواستم یه پیشنهاد بدم. اما همش فکر میکنم خب حتما خودتونم قبلا به فکرتون رسیده اما دلیلی داشته که نکردید این کار رو. به هر حال من میگم پیشنهادم رو:
میشه یه بخش به اسم "کتابخانه" داشته باشیم. و در "کتابخانه" کتابهایی رو که راجع به ام اس کمک کننده هستند (مثل کتاب ترجمه شده توسط همدم عزیز) به هم معرفی کنیم.
همینطور فیلم های آموزشی رو که میتونن به دوستامون کمک کنن معرفی کنیم.
و حتی میتونیم یه آرشیو از فایلهای نوشتاری مثل فایلهای PDF که دانلودشون از نظر نویسنده مجاز و رایگان بوده رو با ذکر منبع توی این بخش قرار بدیم.
خلاصه این بخش میتونه شامل معرفی یا ارائه هر ابزار آموزشی مرتبط با ام اس باشه که توی یه کتابخانه میشه اون رو پیدا کرد: کتاب, ویدئو, فایل صوتی, و... .
این پیشنهاد من بود. مرسی گوش دادین icon_question
یه تایپک شبیه به همین چیزی که میگید تو سایت هست
معرفی فیلم ،کتاب،آهنگ
یه همچین چیزی
ولی عمومی هست نه فقط بحث ام اس
 تشکر شده توسط : رامنا , spring , Arezu Esmaeili , eglantine
(2013/07/20, 06:03 PM)shaytoon نوشته است: یه تایپک شبیه به همین چیزی که میگید تو سایت هست
معرفی فیلم ،کتاب،آهنگ
یه همچین چیزی
ولی عمومی هست نه فقط بحث ام اس

بله. الان گشتم و اونو دیدم که گفتید. ممنون ازتون. اما همونطور که گفتید اون عمومی هست. البته خیلی هم خوبه. ولی منظورم یه کتابخانه تخصصی ام اس بود. جایی که راجع به کتابهایی مثل کتاب همدم جون توش بنویسیم. یا کتابهای مرتبط با ورزشهامون و یا فیلم های آموزشی ... و حتی روش تهیه شون و فایلهای رایگانی که کمک میکنن و ازینجور چیزها...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : Arezu Esmaeili , eglantine
دو تا پیشنهاد داشتم :
یکی اینکه یادداشت پروفایل بذاری ، که بچه ها بتونن توی پروفایل هاشونم باهم حرف بزنن هی پیام خصوصی ندن
اگه ممکنه
یکی اینکه استایل پروفایل و موزیک پروقایل بذاری که هرکی هر مدلی و هر رنگی که دوست داشت بتونه پروفایلشو درست کنه

البته اگه برای حمید جان امکان داشته باشه

میسیHeart
یادت را از من نگیر،بگذار من هم مثل سهراب بگویم:دلخوشی ها کم نیست!!!Angel
 تشکر شده توسط : eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51