•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
به قول اون پسره کی بود توی کارتون گالیور!! به قول اون بنده خدا:
من می دونم این انجمن ایراد داره من می دونم laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
آقایون مدیران سایت سلام
این قسمت آمار انجمن تخصصی ام اس ایران کحه آخرین ارسالها توسط بچه ها رو نشون می ده اشکال داره و من بدبخت یه هفته است یه چیز ثابت رو می بینیم که 5 تا از ارسالهاش مال شیخ جعفره . بابا درستش کنید دیگه . یه موقعهائی به روز می شه ولی فورا بر می گرده سر جای اولش . همه چیزه اینتر نت کامپیوتر ر و حذف کردم گفتم شاید جائی ضبط شده باشه ولی فایده نداشت . ممنون می شم .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
واسه منم همینطوریه!!!! چرا اینطوریه؟!!!
خب به نظرم اومد چون سایت به اسم تخصصی ام اس سنتره و این قسمت که همیشه برای ما ظاهر میشه مطالب تخصصی هستش ظاهرا مدیران محترم عمدا اینطوریش کردن تا مهمانی کسی میاد داخل انجمن مطالب تخصصی بخونه تا مطالب عادی و غیرتخصصی!!! البته من اینجوری فکر می کنم شاید دلیل دیگه ای باشه یا شاید عیب و ایراد انجمن باشه!!! icon_cry

مگه اینجا شیخم دارین laughing3
آقا خواهشا مثل اولش کنید . مرسی
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
سلام
می خواستم خواهش کنم در انتهای تاپیک: مشکلات به وجود آمده سایت، یه نتیجه گیری کلی از ارسال ها و نظرات دوستان توسط مدیران صورت بگیره
و کارها و اقداماتی که در جهت بهبود بخشیدن به جو سایت انجام خواهد گرفت اعلام شود.
به صورتی که اقدامات از بین نظرات دوستان باشه ( البته اگه نظرات به عنوان پیشنهاد و راهکارا ارائه شده باشد.)
و هرگونه پیشنهادی و اقدام انتخاب شده با ذکر نام پیشنهاد دهنده نوشته بشه.
این جوری دیگه جای هیچ گونه اعتراضی باقی نخواهد ماند
و به صورت قانون درمیاد و همه موظف به پیروی و انجام اون ها هستند
و فردی که خارج از این دستوارات که توسط مدیران صادر میشه عمل کند باید تذکر علنی دریافت کنه.
ممنون از زحماتتون.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : Sina , mojtaba2iran , hamid
سلام
خسته نباشید

می خواستم به دو مورد اشاره کنم:

1- در پست آخری تو این تاپیک خواهش کرده بودم نیتجه گیریه کلی رو اعلام بفرمایین ( البته اگه مقدور و به صلاح باشه ) که دیگه جای اعتراضی هم به وجود نیاد

اگه این لطف رو بفرمایین بی نهایت ممنون میشم.

2- موضوع دوم اینه که چرا این همه تاپیک باز میشه این کار باعث سردرگمی خیلی زیادی میشه
من منظورم این نیست که تاپیک باز نشه اتفاقا هر مطلبی که مفید باشه و حتی اگه بشه تو تاپیک های دیگه عنوان بشه ولی چون مهمن خوبه که تو تاپیک جداگانه ای باشه

ولی مشکل اینجاست که برای یه سری مسائل بی مورد و مهمتر از همه اینکه قبلا داشتیمشون تاپیک باز میشه

واسه هر عکسی یه تاپیک باز میشه با این وجود که اون عکس قبلا چندین بار جاهای دیگه بوده.

این ازیاد تاپیک ها خیلی اذیت کننده و وقت تلف کردنه.

ممنون.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
مريم جان نتيجه گيري كاملا معلوم بود . ديگه احتياجي به بيان نيست .
اكثريت نظرشون بر حذف انجمن مذهبي بود .

راجع به گفته دومت هم بايد بگم كه متاسفانه هيچ كاري نميتونيم انجام بديم .
تنها كاري كه از دست ما بر مياد اينه كه 24 ساعته بشينيم پاي سيستم و تاپيك ها رو جابه جا كنيم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : maryamm
درود بر روساي محترم سايت
اميدوارم خوب باشيد

يه نظر يا يه سئوال داشتمwink2
يادتون باشه تو سايت قبلا يه دكمه حذف تاپيك در كنار تشكر بود كه كاربران ميتونستند اون تاپيكي كه داده بودن رو اگر درست نبود پاك كنن.

مدتي اين كليد برداشته شده.
ميشه دوباره اونا بذاريد تو سايت؟ اينجور هركسي كه ديد تاپيكش درست نيست پاكش ميكنه. يه كمي هم از دردسراي مديريت شايد كم كنه.

اگر دوباره ايجاد بشه بد نيست

با تشكر
 تشکر شده توسط : nazaninn
احسان جان حرف شما درست و كاملا هم حق داري قدرت حذف نوشته خودت رو داشته باشي ولي قبلا شاهد اين موضوع بوديم كه عزيزي ديگه قصد نداشت به سايت بياد و همه ارسالهاي خودش رو حذف ميكرد .
بعضي جاها ارسالها سازنده تاپيك بودند و در نتيجه تاپيك حذف ميشد .
به خاطر همين موضوع ما اين امكان رو برداشتيم .

شما اگه ميخواي ارسالت حذف شه اون رو ويرايش كن و بنويس حذف شود و همون پست رو گزارش كن .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninn , سحــــــــر , yaro , maryamm
مي شه نوشته هاي زيبا و خواندني رو از بخش سرگرمي بيارين تو بخش ادبي؟
فكر كنم اين طوري بهتر باشه.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 64