•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
کاش میشد مثل یاهو مسنجر طوری وارد شی بقیه نفهمن یا همون invisible
[تصویر:  464519_t2.gif]
you were once my friend
now i know i cant tie your hand
 تشکر شده توسط : okhtapus
(2012/06/11, 09:44 PM)amirfarhag نوشته است: کاش میشد مثل یاهو مسنجر طوری وارد شی بقیه نفهمن یا همون invisible

خب چرا غصه میخوری میشه که پنهان بیای.

چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : amirfarhag , hamid , okhtapus
راست میگی اصن حواسم نبود
you were once my friend
 تشکر شده توسط : okhtapus
يه خواهش دارم از مدير ها (منظورم كلا بالايي هاست)
اگه پست يا تايپيكي رو حذف ميكنين لطفا تو پيام خصوصي دليلش رو هم بگيد،

سوءتفاهم نشه من به هيچ عنوان قصد تيكه انداختنو از اين جور حرفا رو ندارم، نظرمم اينه كه همچين سيستمي صد در صد بايد باشه، و با اينكه ناظرين و مديراي سايت به هر حال يك آدم مثل بقيه هستن و امكان داره نظر شخصيشون و سليقشون هم در حذف كردن ها تاثير بذاره باز بايد به تصميمشون صد در صد احترام گذاشت چون اگه از 10 تا پست و تايپيكي كه حذف ميكنن 2 تاش به ناحق باشه به جاش حذف اون 8 تاي ديگه باعث ارتقاء كيفي انجمن ميشه،
پس موضع من مشخص شد انشااله و خدا كنه جو سازي نشه

دليل اين كه ميگم اطلاع بدين اينه كه شما به يه علتي تايپيك رو حذف ميكنيد حالا من نميدونم اون علت چيه چون اگه مي دونستم اصلا نمي ذاشتم و چون نمي دونم ممكنه باز اين كار رو تكرار كنم و اين چرخه معيوب همينجور ادامه پيدا ميكنه

ميدونم يه كسايي مثه من كه هي خراب كاري ميكننSmile (16) اعصابتونو خورد ميكنن angry به خاطر همينم معذرت ميخوام ازتون icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : atefe , booshveg , okhtapus , محدثه
سلام حمید جان خواستم یه پیششنهاد بدم که اگه امکان داره به جای دکمه تشکر از لایک یا همون پسندیدم استفاده بشه اینطوری با کلاس تره . آخه میدونی من همش دنبال کلاسم . البته اگه کمکی هم از دست ما بر بیاد دریغ نمیکنیم. البته من بیشتر رو سایتهای جوملایی کار کردم ولی خوب اینم همون پی اچ پیه دیگهfighting0030.gifundecided2
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : hamid
سلام
یه پیشنهاد برا ایجاد یه تایپیک جدید دارم که اعضا سایت تو این تایپیک شغل، تخصص و رشته تحصیلیشون رو درج کنن تا از این طریق تو هر زمینه ای که می تونن به هم دیگه کمک کنن و از توانایی های جمعی بهترین استفاده رو کنن
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

تشکر شده توسط : amirfarhag , نگار1353 , نسترنى , blue sky , آرزو , atefe , hamid , sooorooosh , ارزو , شیرین , ساحل , فرناز , paeeze , بنده خدا , MEGA
به نظر من اول یه سرچ کامل کن بعد درست کنicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
you were once my friend
 تشکر شده توسط : نسترنى , atefe , احسان , hamid , sooorooosh , ارزو , ساحل , MEGA
خيلى پيشنهاد عالى و مفيدى هست احسان جان ، من كاملاً موافقم agreement2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : آرزو , atefe , احسان
(2012/06/29, 09:46 PM)amirfarhag نوشته است: به نظر من اول یه سرچ کامل کن بعد درست کنicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

زحمت درست کردن تایپیک رو مدیرای محترم سایت باید بکشن. فکر کنم اینجوری بهتر باشه

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

تشکر شده توسط : آرزو , amirfarhag , blue sky , ساحل
منم موافقم
این باعث هم افزایی میشود سینرژی
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : احسان , آرزو

•  قبلی
  • 1