•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
سلام میخواستم پیشنهاد بدم رنگ تم سایت رو تغییر بدید .. به جای آبی مثلا سبزش کنید یه سبز خوش رنگ love28
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : hamid , ساغر , آنا , booshveg
یا مثلا نارنجی confused0006.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , TootFarangi
دوستان خیلی وقته دنبال این موضوع هستیم که تم سایت رو تغییر بدیم ولی از اون جایی که خیلی رو این مورد حساس هستیم زمانی که صرف این قضیه شده طولانی شده . کسانی هم که دستی در طراحی سایت دارند باعث خوشحالیمونه که باهامون همفکری کنن و ایده هاشون رو در اختیارمون قرار بدن .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : chipchip , ساغر , atefe , Parla , khojaste , zenith , nazii
یه صورتی ملایم میتونه آرامش دهنده باشه...
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : hamid
من یک عدد تم نارنجی مشکی دقیقا همرنگ ام اس دارم ، راستش یک سری رو انجمن خودمون نصب کردیم پلاگین ها واسه کاربران عادی جواب نمی داد ولی واسه مدیران مشکلی نداشت دیگه حذفش کردیم فعلا ممکنه اینجا مشکلی نداشته باشه حالا لینکش رو بهتون میدم ببینید اگر دوست می دارید یکمی هم بایس تغییرات بدید مثلا رنگش چشم رو ممکنه اذیت کنه و فونتش ریز هست و یک سری چیز میز دیگه ولی اینم قشنگه ها love28

http://community.mybbiran.com/thread-8994.html
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : hamid , ساغر , atefe
سلام
ممنون که علاوه بر محتویات سایت حتی به فکر تم سایت هم هستید.
من که دستی تو طراحی سایت ندارم اما سایت رو به یه طراح نشون دادم گفت اگه منظور رنگ تم ها هست میتونید جوری طراحی کنید که خود کاربر رنگ مورد نظر رو انتخاب کنه.
ولی اگر منظور شما به غیر از رنگ تم ها هست بفرمایید شاید بتونیم پیشنهادی از افرادی که تو این زمینه کار میکنن بگیریم به شما منتقل کنیم و کمکی کرده باشیم که زحمات شما رو کمی جبران کرده باشیم.
"خدایــــــــــا"دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : atefe , hamid
ايول سبز خوبه.agreement2
البته همون سبز خوش رنگicon_biggrin
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
تم ها موارد مختلفی دارن و فقط رنگ نیست
مثلا فلان دکمه چه شکلی باشه و چه استایلی داشته باشه .
یا فونت سایت چه شکلی باشه
یا مثلا دکمه تشکر چه شکلی باشه
و ... خیلی موارد دیگه که وارد تخصص میشه . کلا css میشه تم سایت در زبان ساده .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : zenith , atefe , khojaste , kaveh_plus
حمید عزیزم مطمئن نیستم ولی شاید بشه یه سری از تم ها رو داینامیک کنید که مثلا هر کس با هر رنگ یا فونتی که دوست داره سایت را ببینه
البته من که با هیچ کدوم مشکلی ندارم و همش خوبه icon_question
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hamid , # پریسا #
سلام

من هم با اجازه یه پیشنهاد بدم ، البته پیشنهاد که نه ولی‌ !

من ms zentrum آلمان و اکثر کشورهای اروپائی
رو هم دیدم و همچنین لندن، همه با رنگ آبی ( از روشن تا تیره ) انواع رنگ آبی و کمی‌ خاکستری طراحی شده اند مثل همین ms zenter ، ولی‌ ms zenter سفید یا بی‌ رنگ و مات زیاد به کار برده ، فقط مونیخ از آبی و سبز خیلی‌ خیلی‌ روشن و خوشرنگ هم به کار برده ، من فکر می‌کنم رنگ سایت آبی باشه خوبه ولی‌ کمی‌ تغیرات بدید توی رنگها ، روشن ، تیره و ...

البته این نظر فقط در مورد رنگ کلی‌ سایت بود ، بقیه چیزها رو خود دوستان کارشناس واردند

موفق باشید.
گر از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
تو و دوستی خدا را
به ستاره ها به باران
برسان سلام ما را
 تشکر شده توسط : hamid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)