نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
(2013/05/04, 11:30 PM)sargol نوشته است: آخه چرا یکی جواباین سوال منونمیده چرامن تاآخربرنامه درشهرروتوی شبکه تهران نیگاه کردم ولی هیچی ندیدمHuhیعنی اینجاهیشکی حاضرنیست جواب این سوال منوبدهHuhیعنی من اینقدبدمHuhsadsad
سارگل جان اگه میدونستیم جواب میدادیم ولی صبر داشته باش فردا لینکش تو سایت گذاشته میشه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : sargol , eglantine , anaram , shaytoon , amin.noury , zeinabi
(2013/05/04, 11:28 PM)neda.n نوشته است: عزیز دلم همین که این لطف رو کردی یه دنیا ممنون
حرفم سر محدودیتهای بسیار زیاده تلویزیونه
ما نمیدونیم که برنامه سازا چقدر با مشکل رو به رو هستن برای ساخت یه برنامه . حتی نمی تونن اسم سایت رو بگن . کلی تلاش که یه برنامه تولید بشه و بعد تازه امکان رفتن روی آنتن رو پیدا کنه . وگرنه در لطف بزرگت هیچ شکی نیست .

آره عزیزم دیدم خیلی تاکید داشتن که یه وقت اسمی از سایت نیاد confused
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , eglantine , anaram , رنگین کمان , shaytoon , leili , zeinabi , nafass
این خانه از پایبست ویران است

حمید گفت که چقد عذاب کشیدین واسه برگزاری این همایش ، حالا جالبه که یه سری از جاها (بماند کجا ها ) برای اجرایی کردن اهدافی که شماها صدبرابر شو تو همین همایش برآورده کردین واسه خودشون بودجه سالانه دارن ، بدون هیچ خروجی ،

من همایشی سراغ دارم که تو همین زیباکنار سالن صدا و سیما تو شمال (باز بماند کدوم همایش ) برگزار شده که مطمئنم فقط پول نهار بعد همایش به اندازه 2 3 برابر کلا هزینه های همایش شما خرج برداشته (البته نمیدونم شماها چقد هزینه کردید ولی صددرصد مطمئنم )
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , anaram , hamid , parastoo joon , neda.n , یه غریبه , paeazan , shaytoon , zeinabi
و البته این نکته رو هم بگم که گفتن بعد پخش یه عالمه زنگ میزنن و از ما میپرسن و ما اون موقع براشون کاملا توضیح میدیم و اسم سایت رو هم می گیم
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , Saina , anaram , sargol , ابراهیم , matinfard , paeazan , leili , amin.noury , zeinabi , nafass
(2013/05/04, 11:23 PM)fireboud نوشته است: ابراهیم جان ممنون حرفات رو قبول دارم
ولی یه نکته ای هست تو جامعه ما

رسانه ما به موضوعاتی میپردازه که تو طسح جامعه بُلد باشه و سوژه مناسبی باشه
همین فردا اعلام کن 100 نفر ام اسی بیان تو خیابون بصورت یه جمع بریم بگیم ام اس داریم به نظرت چند نفر حاضرن بیان ؟
تا موقعی که از ریشه (خودمون) درست نشیم بیشتر از این پرداخته نمیشه بهش
مسلما سوژه نرخ کرایه تاکسی تو جامعه ما بیشتر مطرح هست چون همه بدون هیچ ترسی ازش صحبت میکنن!

من که حتما میام اگه رام بدن!

ولی عمو ابراهیم درست میگن تا حدودی
بالاخره باید همکاری کرد. درست شدن از ریشه یا رسانه به تنهایی فایده ندارن!
تاحالا به جز برنامه ماه عسل من برنامه خاصی رو ندیدم که یه کم از اسم ام اس فراتر بره!(منظورم برنامه های پر مخاطبه که بیشترین تاثیر رو میذارن)
نمیشه انتظار داشت وقتی نگاه جامعه متفاوته فرد بره بگه من ام اس دارم!
ولی میشه خودمون کم کم شروع کنیم! هر جا که فرصتش پیش اومد اطلاعات بدیم به بقیه و آشناشون کنیم.(این خودش میشه یه اصلاح!) از یه طرف هم رسانه ها یه کم، فقط یه کم فراتر برن! اونوقته که بعد یه مدت میشه رفت تو خیابون و به صورت یک جمع درموردش صحبت کرد!

تشکر شده توسط : zeinabi
خب معصومه جان مشکل همون طرز فکری هست که الان شما هم بعنوان یه فرد غیر ام اسی داری
چرا نباید بگه ام اس دارم
جامعه کی هست ؟
غیر از ما هاست ؟ از جای اومده که ما نبودیم
اولین باری تک تک ام اس ها دچار عارضه شدن چی فکر میکردن در مورد ام اس و چقدر در موردش میدونستن
جامعه هم همون قدر میدونه
ماییم که رسانه اصلی هستیم

والا من تا حالا به هر کی گفتم ام اس دارم هیچ برخورد عجیبی نگرفتم نمیدونم این جامعه که میگین کجاست

حسابی زدم به اسپم و منحرف کردن تاپیک
از اون شباست !!

--------
بازم از عوامل درشهر ممنونم که این فرصت رو دادن
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , eglantine , Saina , chipchip , sargol , anaram , ابراهیم , matinfard , seyyed reza , رنگین کمان , Elinaz , leili , مهسا24 , amin.noury , parisa2011 , zeinabi , nafass
(2013/05/04, 11:23 PM)fireboud نوشته است: ابراهیم جان ممنون حرفات رو قبول دارم
ولی یه نکته ای هست تو جامعه ما

رسانه ما به موضوعاتی میپردازه که تو طسح جامعه بُلد باشه و سوژه مناسبی باشه
همین فردا اعلام کن 100 نفر ام اسی بیان تو خیابون بصورت یه جمع بریم بگیم ام اس داریم به نظرت چند نفر حاضرن بیان ؟
تا موقعی که از ریشه (خودمون) درست نشیم بیشتر از این پرداخته نمیشه بهش
مسلما سوژه نرخ کرایه تاکسی تو جامعه ما بیشتر مطرح هست چون همه بدون هیچ ترسی ازش صحبت میکنن!
ممنون فربود عزیزicon_question
تو این 15 سالی که ام اس دارم اصلا از بیانش ترسی نداشتم و ندارمN_aggressive (35)
مشکل حرکتیم هم اصلاً ربطی به ام اس ندارهconfused2
مثل خودت ورزشکار بودم و نترس و هنوزهم هستمSmile
مشکل حرکتیم به سه تا تصادف شدید برمیگرده که تو فاصله دوسال اتفاق افتاد و به یاری خدا در برابرش در حال پیروز شدنمwink2
ایشالا در کمترین زمان ممکن در برابرش پیروز میشم agreement2
اینو مطمئنم و امیدوار و محتاج دعاتون هستمsmiling
ام اس رو دوازده سال بود مهار کرده بودم فقط این تصادفهای لعنتی و پلاتینهای بدنم خیلی برام مشکل ایجاد کردsad2
درسته که پاهام ضعیف شدن ولی تو آب و شنا حاضرم با خیلی از افراد به ظاهر سالم رقابت کنمsmiling
یه چیز دیگه اینکه ازش میسوزم اینه که تو هیچکدومش راننده خودم نبودمlaughing3
.
.
.
بقول سجاد عزیزغــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاممSmile (16)

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : fireboud , anaram , chipchip , eglantine , neda.n , یه غریبه , matinfard , shaytoon , leili , سهند , amin.noury , parisa2011 , zeinabi , nafass

قابل توجه دوست و سرور عزیزم فربود:
آهان یه مطلب دیگه فقط میخواستم اینو بگم که چقدر زحمتها و تلاشهاتون برامون ارزشمند بوده و تو یاد و خاطرمون میمونه!!!!
این حرکت در حمایت و علاقه به شما عزیزان دست اندر کار بود.............
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , hamid , neda.n , یه غریبه , seyyed reza , shaytoon , leili , amin.noury , zeinabi , nafass
حمید آقا سلام حالتون خوبه؟ممنون از برنامه ای که ترتیب دادید خیلی زحمت کشیده بودید که همایش برگزار شود من خودم شاهد زحمات شما بودم واقعا همایش خیلی عالی و بدون نقص بود و امیدوارم این نوع همایش ها ادامه داشته باشد و باز هم فرصت دیداراعضا فراهم شود .icon_question

تشکر شده توسط : eglantine , ابراهیم , hamid , neda.n , matinfard , shaytoon , leili , zeinabi
(2013/05/04, 11:40 PM)fireboud نوشته است: خب معصومه جان مشکل همون طرز فکری هست که الان شما هم بعنوان یه فرد غیر ام اسی داری
چرا نباید بگه ام اس دارم
جامعه کی هست ؟
غیر از ما هاست ؟ از جای اومده که ما نبودیم
اولین باری تک تک ام اس ها دچار عارضه شدن چی فکر میکردن در مورد ام اس و چقدر در موردش میدونستن
جامعه هم همون قدر میدونه
ماییم که رسانه اصلی هستیم

والا من تا حالا به هر کی گفتم ام اس دارم هیچ برخورد عجیبی نگرفتم نمیدونم این جامعه که میگین کجاست

حسابی زدم به اسپم و منحرف کردن تاپیک
از اون شباست !!

--------
بازم از عوامل درشهر ممنونم که این فرصت رو دادن

آقا فربد من دیدم که میگم بین هم سن و سالام یا بعضی از کسایی که دیدم مثلا یه بار سوار تاکسی شدم حرف از دارو شد یکی از مسافرا در موردش صحبت کرد. با اطلاعات کمی که داشت و تنها فردی که دیده بود و بیشتر هم نکات منفی رو گفت. نگاه اون حداقل رو یه نفر اثر منفی میذاره. درسته ما از جامعه هستیم ولی همه جامعه نه . بعد رسانه ها بیشتره به خاطر همینه که میگم هر دو باید به هم کمک کنن!
ولی در کل برخورد مناسبی با عارضه های مختلف نمیشه
من نمیگم نباید گفت اتفاقا خودمم با این نگفتن خیلی مشکل دارم (این قسمتا کلیه درمورد همه ی بیماری ها و عارضه ها)
ولی یه چند باری طی یه سری مشکلاتی که برام پیش اومد (حالا بماند که اینا چی بودن!)
دیدم گاهی اوقات نباید گفت
 تشکر شده توسط : leili , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,012 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,428 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,729 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,894 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,075 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,453 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,062 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,743 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,994 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست