نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
ضبطش کردمagreement2
ولی خیلی کم بود خیلیicon_cry
اهوم اهومSmile (16)
در همینجا رسماً عاجزانه و خواهشانه از مدیران محترم درخواست میکنم فیلم همایش رو به ما برسوننAngel
تا دلخوشیها تکمیل بشهparty0048.gif
کاش با خودمون دوربین می آوردیمangry2

حیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف و صد حیــــــــــــــــــــــــــــــــــفwink2

angryangryangryangryangryangryangry
ashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : eglantine , chipchip , parastoo joon , anaram , shaytoon , zeinabi
سارگل جان من که لینک دانلود گذاشتم فردا برنامه رو از این سایت دانلود کن
اگه چند پست قبل تر رو ببینی لینک دانلود برنامه در شهر هست
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : sargol , eglantine , parastoo joon , chipchip , ابراهیم , anaram , shaytoon , zeinabi
(2013/05/04, 10:57 PM)ابراهیم نوشته است: چه سنگ تمومی گذاشتن تو برنامه در شهر
angryangryangryangryangryangry
میمردن بهتر و بیشتر پخش میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
angryangryangryangryangry
من فکر کنم خیلی هم باید ممنون باشیم ازشون که زحمت کشیدن تشریف اوردن
تو همین فرصت کم توضیحات خوبی داد و اینکه کم کم باید به جامعه اطلاعاتی رو تزریق کرد
و همچنین اینکه همه آیتم های درشهر کوتاهه

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : amin.noury , ابراهیم , matinfard , eglantine , parastoo joon , anaram , shaytoon , simin , zeinabi , nanaz , فرناز , arezooo82 , nafass , SSA
فربود جان این زحمتهای شما باید بشتر از اینها بها داده میشد
به تصادف اتوبوس و ناراحتی از گران نشدن کرایه تاکسی و به بقیه موارد خیلی بیشتر بها دادن(متاسفانه)
دیگه تا کی تزریق کم کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم آمادگی شنیدن دارن
کم کاری از رسانه هاست که درست اطلاع رسانی نمیکنن
اکیپ اعزامی سنگ تموم گذاشتن و پاینده باشن
اما پخش شبکه خیلی خلاصه پخش کرد

فربود عزیز همین که به احساساتمون توجه میکنی کلی برامون ارزش داره
اصلا آدم معترضی نیستم ولی این همه زحمت شما نادیده گرفته شد خشم تمام وجودم رو فراگرفته
به امید توجیه بیشتر رسانه ها innocent0001.gif

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : chipchip , amin.noury , fireboud , eglantine , zenith , neda.n , shaytoon , سهند , zeinabi , arezooo82
هورااااااااا [تصویر:  359421_LaieA_048.gif]
منم دیدم البته نه کامل.صدای یه حانم رو شنیدم ، کی بود؟
به به فربد کت شلواریSmile (16)
مهدوی کیا و یکی دیگه که نمیدونم کی بودSmile (16)
فک کنم یکی دیگه هم احسان بود
هی به خونه گفتم اینا بچه های سایت ما هستن هااااااwink2
اونا هم هی گفتن چقدر کم.چرا زودتر نزدی این برنامه رو؟N_aggressive (35)
کوتاه بود خودش باور بفرمایین
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ابراهیم , anaram , amin.noury , fireboud , eglantine , zenith , neda.n , shaytoon , leili , zeinabi , shadi.green86 , nafass

اول اینکه همونطور که فربود گفت این برنامه تایم آیتمهاش مشخصه و هیچوقت زیاد یا کم نمیشه
بچه های در شهر تلاش کردن که تو همین مدت کوتاه فقط با گفتن همین یه جمله که تنها دو درصد بیماران ام اس چار مشکل میشن و بقیه زندگی عادی دارن حرف دلی رو که میخوایم به جامعه بگیم و هیچوقت نگفتیم رو بگن
دوم اینکه حتما همه میدونیم که تلویزیون با چه محدودیت هایی رو به رو هست و بچه ها تمام سعیشون رو کردن که مصاحبه بگیرن . نمیتونستن از دخترا استفاده کنن و ساینا رو هم با وجود رعایت حجابش چون همچنان آرایش داشت به هر حال به زور به تلویزیون قبولوندند . هیچکدوم از ما به خاطر ممیزی نمی تونستیم بریم جلوی دوربین و پسرهایی هم که حاضر بودن برن تعدادشون اندک بود .
از همین جا بچه های خودمون به ویژه پسرها و یا دخترانی که حاضرن جلوی دوربین تلویزیون حرف بزنن ، اعلام آمادگی کنن
حضور هنرمندا رسانه ها ورزشکارا بخش مهم از چیزیه که ما رو در جامعه نشون میده و رسانه ای میکنه پس باید تلاش کنیم که ذره ذره خودمون رو به جامعه بقبولونیم
 تشکر شده توسط : ابراهیم , fireboud , amin.noury , anaram , eglantine , parastoo joon , sargol , Saina , chipchip , hilda , paeazan , رنگین کمان , shaytoon , Elinaz , leili , najva , parisa2011 , سهند , yummy , zeinabi , nanaz , nafass
ابراهیم جان ممنون حرفات رو قبول دارم
ولی یه نکته ای هست تو جامعه ما

رسانه ما به موضوعاتی میپردازه که تو طسح جامعه بُلد باشه و سوژه مناسبی باشه
همین فردا اعلام کن 100 نفر ام اسی بیان تو خیابون بصورت یه جمع بریم بگیم ام اس داریم به نظرت چند نفر حاضرن بیان ؟
تا موقعی که از ریشه (خودمون) درست نشیم بیشتر از این پرداخته نمیشه بهش
مسلما سوژه نرخ کرایه تاکسی تو جامعه ما بیشتر مطرح هست چون همه بدون هیچ ترسی ازش صحبت میکنن!
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , eglantine , chipchip , Saina , sargol , zenith , ابراهیم , anaram , hamid , parastoo joon , hilda , shaytoon , leili , zeinabi , nanaz
. . .

ندا جون من آرایشمو پاک کردم ، فقط آرایش چشمم مونده بود که واقعا تو اون شرایط نمیشد پاک کرد Confused

اشکال نداره قول میدم سری بعد آرایش نکنم wink2wink2
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , eglantine , anaram , ابراهیم , shaytoon , leili , سهند , amin.noury , zeinabi , nanaz , nafass
(2013/05/04, 11:25 PM)Saina نوشته است: . . .

ندا جون من آرایشمو پاک کردم ، فقط آرایش چشمم مونده بود که واقعا تو اون شرایط نمیشد پاک کرد Confused

اشکال نداره قول میدم سری بعد آرایش نکنم wink2wink2
عزیز دلم همین که این لطف رو کردی یه دنیا ممنون
حرفم سر محدودیتهای بسیار زیاده تلویزیونه
ما نمیدونیم که برنامه سازا چقدر با مشکل رو به رو هستن برای ساخت یه برنامه . حتی نمی تونن اسم سایت رو بگن . کلی تلاش که یه برنامه تولید بشه و بعد تازه امکان رفتن روی آنتن رو پیدا کنه . وگرنه در لطف بزرگت هیچ شکی نیست .
 تشکر شده توسط : fireboud , Saina , eglantine , anaram , ابراهیم , shaytoon , leili , zeinabi , nanaz
آخه چرا یکی جواب این سوال منونمیده چرامن تاآخربرنامه درشهرروتوی شبکه تهران نیگاه کردم ولی هیچی ندیدمHuhیعنی اینجاهیشکی حاضرنیست جواب این سوال منوبدهHuhیعنی من اینقدبدمHuhsadsadکه هیشکی حاضرنیست وقت گرانبهاشو برای جواب دادن به سوال من تلف کنه
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : eglantine , ابراهیم , shaytoon , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 35
  • 36
  • 37(current)
  • 38
  • 39
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,013 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,428 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,755 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,894 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,088 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,456 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,067 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,744 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,995 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان