نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
(2013/05/04, 10:48 PM)chipchip نوشته است: جون چیپ چیپ دارم میمیرم از خماری ، یکی یه خورده فیلم برسونه از همایش

من ضبطش کردم و هی میزنم رو ریپیت و نگاه میکنم جات N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
مخصوصا یه قسمتشوlove28
حیف که بلد نیستم آپلود کنم وگرنه میذاشتمش به جون خودت! evilgrin0039.gifsmiling
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : eglantine , ابراهیم , amin.noury , chipchip , neda.n , naarin.p , zeinabi , Pooya.N
خوب من تا حالا در شهر و ندیده بودم گفتم حداقل یه 5 دقیقه پیام بازرگانیه بعدش شروع میشه angry3angry3angry3angry3 کلا چن دقیقه بود ، فک نکنم زیاد حجم بگیره ، کسی ظبتش کرده آپلود کنه rolleyes پیــــلیـــــز rolleyes
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : anaram , amin.noury , eglantine , zeinabi
من چراچیزی ندیدم من زدم شبکه تهران درشهر درموردتصادفات صحبت کردم sadsadsadsadsadsadsadsadقضیه ازچه قراه چرامن نتونستم ببینمsadsadsadsadsadsad
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : eglantine , zeinabi
چه سنگ تمومی گذاشتن تو برنامه در شهر
angryangryangryangryangryangry
میمردن بهتر و بیشتر پخش میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
angryangryangryangryangry
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : anaram , amin.noury , eglantine , zeinabi
(2013/05/04, 10:48 PM)chipchip نوشته است: جون چیپ چیپ دارم میمیرم از خماری ، یکی یه خورده فیلم برسونه از همایش

پیدا کردی واسه منم بفرست!Smile (52)

مادر جان ما رو لامیا بود نمیزد!
بازم دم پدر جان جیز که زد شبکه 5 واسم!
ولی کوتاه بود،خییییییییییلی
 تشکر شده توسط : chipchip , shaytoon , zeinabi
لینک دانلود برنامه همایش ام اس در برنامه در شهر :
www.darshahrtv5.ir

برنامه فردا در این سایت گذاشته میشه و می تونید دانلود کنید
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : anaram , eglantine , chipchip , paeazan , ابراهیم , Elinaz , amin.noury , zeinabi , Saina
(2013/05/04, 10:57 PM)ابراهیم نوشته است: چه سنگ تمومی گذاشتن تو برنامه در شهر
angryangryangryangryangryangry
میمردن بهتر و بیشتر پخش میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
angryangryangryangryangry
من اینجاسرکارم من تآخردرشهررو نیگاه کردم چیزی ندیدم خواهشابرام ارسالش کنیدمن کلاگیجم اونوقت یعنی چی من که هیچ ندیدم جزءخبرهای تصادفات در ،درشهرsadsadsadsadsadاونوقت من گناه ندارم خب اگه بنظرتون گناه دارم برام ارسالش کنیدموضوع روواضح وروشن که من طفل معصوم نگفتین sadsadsadsad
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : eglantine , zeinabi
نکنه این شبکه تهرانی که اینجامیگیره باشبکه تهرانی که تهران کلافرق میکنه میدونم هیشکی اینجابمن جواب نمیده من همینجوری سرکارمsadsad
 تشکر شده توسط : eglantine , shaytoon , zeinabi
اینم از درشهر . من رکورد کردم ولی احتمالا فرداشب وقت کنم و بزارم تو سایت. از ندا عزیز ممنونم بابت پیگیری هاش
حالا بحث اصلی :

میخواستم بگم که واسه تشکر اسم نمیبرم چون همه کمک کردن واقعا، همه و تک تک شما دوستای خوبم، واقعا بی نظیرید
ولی میخوام یه پارتی بازی کنم و اسم چند نفر رو به همراه یه چکیده از کارها و استارت همایش، بیارم

همایش از یک سال و 5-6 ماه پیش استارت خورد و واقعا یادم نیست این ایده از کجا شروع شد. فقط اینو یادمه که در چندین دیدار ما از اقدامی بزرگ حرف زدیم و هی این کار به تعویق میوفتاد. واقعا از همه بچه ها تشکر میکنم که دست از تلاش نکشیدن و بیش از 10 بار به بن بست 100% رسیدیم ولی از راه دیگه تلاش کردیم.

از حامد و مهدی ممنونم که در ابتدای ایده حضور داشتن و بعد افتخار همراهی این دو عزیز نسیبمون نشد و با کنسل شدن 100% برنامه، کل ایده ها و روش هامون تغییر کرد و مجددا با تیم مدیریت تلاش کردیم .

بماند که در این بین چند بار برنامه تغییر کرد و چند بار ناامید شدیم
ولی روزنه امید با پیگیری های سینا پیدا شد که واقعا ازش ممنونم و جای خالیش در همایش شدیدا محسوس بود.

اگر اشتباه نکنم آخرین بار بین روزهای 15 تا 20 فروردین بود که دوباره به بن بست 100% رسیدیم و کامل همه چی رو ( تلاش های چند ماهمون ، جلسات ، ایده ها ، صحبت ها و ... ) باختیم. قبل از اون دو ماهی میشد که مصمم تر پیگیر کارها بودیم، کنداکتور اولیه برنامه رو نوشته بودیم ، مدعوین مشخص شده بودن و یه چیز حدود 20-30 ساعت فقط جلسه رو در رو داشتیم .
واقعا سخت بود. زندگیمون رو گذاشته بودیم حتی توی تعطیلات عید هم پیگیر کارها بودیم و با افراد مختلف جلسه میزاشتیم. حالا فکر کنید با یه تماس تلفنی 30 ثانیه ای همه چی خراب شد. در فکر راه تازه و اقدامی جدید بدیم که شاید اخرین راهمون رو هم بتونیم امتحان کنیم که، فکر کنم اون تماس معجزه بود، اگر میتونستم اون لحظه فریاد بزنم فکر کنم همتون صدامو میشنیدین .

خوب مهلتمون خیلی کم بود. کمتر از یک ماه تا روز همایش وقت داشتیم.
همه کارها به صورت تئوری انجام شده بود و تقریبا حفظ بودیم که فلان روز فلان ساعت باید چیکار کنیم ولی وقتمون واقعا کم بود.
از بچه های تیم همایش بی نهایت ممنونم .
واقعا از جون مایه گذاشتن بچه ها
از بی خوابی ها و طی کردن مسافت های طولانی گرفته، تا صحبت و جلسات چند ساعته با خبرگذاری ها و افراد vip

پویا ، فربود ، مجید ، مهسا ، ندا
واقعا دست تک تک بچه ها درد نکنه. خوشحالی شما واقعا خستگی رو در میکنه.

اینم بگم که ام اس سنتر موفقیت ها و تمام بزرگی هاش رو مدیون تک تک شما دوستام میدونه .
ام اس سنتر با حمید ، سینا ، مجید ، فربود ، مهسا و هیچ فرد خاصی ام اس سنتر نشد
حضور تک تکتون ، همدلی ها و همیاری هاتون باعث شد که ام اس سنتر به هدفش خیلی نزدیک شه
از همتون ممنونم

و آخرین نکته اینکه :
یادمون نره، فقط 5 روز دیگه میتونیم از هنر دوستانمون در گالری ام اس سنتر ( واقع در فرهنگسرای اندیشه ) استفاده کنیم و به جامعه بگیم ما بین خودمون هنرمندای زیادی داریم
گالری ام اس سنتر همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب میزبان حضور شما دوستان خواهد بود
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : amin.noury , fireboud , chipchip , matinfard , eglantine , paeazan , parastoo joon , neda.n , hilda , رنگین کمان , shaytoon , Elinaz , یه غریبه , leili , parisa2011 , سهند , anaram , zeinabi , arezooo82 , shadi.green86 , nafass
(2013/05/04, 10:54 PM)parastoo joon نوشته است: من ضبطش کردم و هی میزنم رو ریپیت و نگاه میکنم جات N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
مخصوصا یه قسمتشوlove28
حیف که بلد نیستم آپلود کنم وگرنه میذاشتمش به جون خودت! evilgrin0039.gifsmiling

ای پرستو ای مسلط به زبان های خارجه ای مهاجر ای نیافریده بهتر از تو پروردگار ای ثبت کننده ، جان من پیـــلیـــز rolleyes

من تو سایتشم ، گزارش ا رو واسه دانلود میزاره ؟ از کجاش باید دانلود کرد ؟ این چه وضه مملکته angry ؟ یعنی آدم یه برنامه رو نبینه باید سر بزاره بمیره angry ؟ این شماره سروش سیما چنده بگم فیلمشو بیاره واسم angry
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : eglantine , parastoo joon , shaytoon , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,010 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,426 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,707 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,884 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,069 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,448 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,045 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,740 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,023 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,993 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست