نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
بگذارید قبل از تعارفات روز مره اعتراف کنم فکر نمیکردم همه چیز اینقدر مرتب و برنامه به این خوبی اجراا بشه ولی بدون تعارف یه جورایی شوک زده شدم وقتی بر نامه ها رو دیدم خواننده ها وپذیرایی مناسب و جالب تر از همه حضور متخصص مغز و اعصابی که حضورش بیانگر معتبر بودن همایش از نظر اون بوده

رک و رو راست بگم حتی از برنامه ای که خود انجمن ام اس هر سال به مناسبت سالگرد روز جهانی ام اس میگیره هم بهتر بود

راستی از اینکه مکانی رو انتخاب کردین که برای ویلچیریها مناسب باشه هم باید تقدیر کرد از زحمات همه حتی بچه هاای پشت صحنه هم ممنونم

ممنوننننننننننننننننن
سرت را بالا کن و ببین که پروردگارت به انچه محال میپنداری میخندد
 تشکر شده توسط : fireboud , seyyed reza , neda.n , shaytoon , nafass , chipchip , nanaz , parisa2011 , anaram , amin.noury , مـه ســـا , zohrehasadi641 , نازلی , parastoo joon , رنگین کمان , spring , eglantine , paeazan , Elinaz , matinfard , ابراهیم , hamid , zeinabi
من که اصن دلم نسوخت که نیومدم Sleepy

اصنم حسودی نکردم به اونایی که اونجا بودن Sleepy

اون موقه که گزارشگرمون هم گفت : "الان مجری برنامه اعلام کرد که وقت پذیرایی ِ " اصن دیوار خونه رو از حرس گاز نگرفتم Sleepy

از صوب تا حالا هم اصن 1000 بار نوشته های بچه ها رو نخوندم Sleepy

اصن اصنم دلم نمیخواست مهدوی کیا rolleyes رو از نزدیک ببینم ، اصن rolleyes

ولی تحت تاثیر یه چیزی قرار گرفتم شـــــدیــــــد ، تو گزارشا عکس به ضیــــــا و بعضی آ بود که خودشون جارو به دست داشتن نمایشگاه رو آماده میکردن ، ( البته بعضی آ رو زیاد مطمئن نیستم دور بود نشناختم ) ، یعنی آدم ناظر باشه مدیر باشه هماهنگ کننده باشه تهییه کننده باشه برگزار کننده باشه تنظیم کننده باشه بعد خودشم جارو ورداره سالن و جارو کنِ !!!!! یعنی من پودر این مرامم ریز ریز این فروتنیم ، حیف که به ضیـــــا نمیتونن کاندید ریس جمهوری شن حیـــــــــف .

خلاصـــــــــــــــــــــه
از این که خدا من و با موجودات شگف انگیزی همچون شما آشنا کرد خـــــــــایلی خوشحالم ، ذره ذره حسرت بودن پیش شما رو میخورم ، امیدوارم آرزو میکنم از خدا میخوام به زودی یه جشن بگیریم برای در مسیر درمان قرار گرفتن قطعی همه دوستایی که شاید ارتباطم باهاشون مجازیِ ولی تا به حال دوستانی به این حقیقی نداشتم .

[تصویر:  517221_LaieA_061.gif]
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : یه غریبه , nafass , afsaneh , yummy , nazaninamiri70 , hilda , shaytoon , nanaz , parisa2011 , Pooya.N , anaram , amin.noury , zohrehasadi641 , seyyed reza , نازلی , parastoo joon , رنگین کمان , spring , leili , eglantine , paeazan , Elinaz , ابراهیم , مـه ســـا , hamid , zeinabi , SSA
بچه ها یه موضوع مهم که فراموش شد
در مورد تاپیک گزارش همایش
چند تا ارسال اول که از نگارخانه بود رو من زدم
از ابتدای همایش هم یه گزارشگر داشتیم که دستش درد نکنه و خیلی زحمت کشید
ولی وسطای همایش غیبش زد!!!!
و اگر آنارام نبود ما گزارش آنلاین همایش رو حتمن از دست میدادیم
تشکر ویژه از آنارام و زحمتی که بابت گزارش آنلاین همایش کشید icon_question
Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : amin.noury , zohrehasadi641 , seyyed reza , نازلی , parisa2011 , nafass , parastoo joon , spring , chipchip , leili , eglantine , anaram , paeazan , nanaz , Saina , hamid , zeinabi , naarin.p
(2013/05/04, 04:15 PM)Pooya.N نوشته است: بچه ها یه موضوع مهم که فراموش شد

و البته دست رضا منتظری دبیر سایت پرده سینما که قبول کرد برامون گزارش کنه . نیمی از برنامه رو لطف کرد و برامون گزارش داد و متاسفانه برای نیمه دوم مجبور شد برای کار مهمی بره
و آنی عزیز زحمت بقیه اش رو کشید . از هر دوشون سپاس
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , Pooya.N , seyyed reza , parisa2011 , nafass , parastoo joon , spring , chipchip , eglantine , anaram , paeazan , hamid , zeinabi , SSA
و یک نکته ی مهم تر
تمام هماهنگیهای مربوط به هنرمندانی که دعوت شدن، تمام کلیپهایی که آماده شد و پخش شد و خیلی چیزای دیگه با فربود و ندا بود که اگر نبودن همایش جون نمیگرفت.

چون از اولش در جریان زحمتی که این عزیزان کشیدن بودم واقعا ازشون ممنونم. گل کاشتن. icon_question

Open Your Heart, I'm Coming Home
 تشکر شده توسط : neda.n , zohrehasadi641 , seyyed reza , نازلی , parisa2011 , nafass , parastoo joon , spring , chipchip , amin.noury , پویش , eglantine , anaram , paeazan , Saina , hamid , hilda , zeinabi , SSA , naarin.p
پویای عزیز به همون نسبت زحمت یه عالمه کار دیگه با خودت و بچه های دیگه بود . یه عاالمه کار . که اگه هر کدوم نبود یه قسمتی از کارا لنگ می موند و همایشی انجام نمیشد
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : Pooya.N , shaytoon , نازلی , parisa2011 , nafass , parastoo joon , spring , chipchip , amin.noury , پویش , eglantine , anaram , paeazan , seyyed reza , fireboud , hamid , رنگین کمان , zeinabi
(2013/05/04, 04:28 PM)Pooya.N نوشته است: و یک نکته ی مهم تر
تمام هماهنگیهای مربوط به هنرمندانی که دعوت شدن، تمام کلیپهایی که آماده شد و پخش شد و خیلی چیزای دیگه با فربود و ندا بود که اگر نبودن همایش جون نمیگرفت.

چون از اولش در جریان زحمتی که این عزیزان کشیدن بودم واقعا ازشون ممنونم. گل کاشتن. icon_question
من اونجا نبودم ولی به نوبه خودم ازشون تشکر میکنم واقعا دستشون درد نکنه

تشکر شده توسط : parisa2011 , Pooya.N , nafass , spring , پویش , eglantine , neda.n , amin.noury , fireboud , nanaz , hamid , zeinabi
دوستان خوبم از اینکه بهتون خوش گذشته خوشحالمممممممممممممممممممممممممممم
دست همه دوستانی که برای فراهم آمدن این موقعیت زحمات شبانه روزی کشیدند درد نکند.امیدوارم سالهای سال این جمع صمیمی درکنار هم خوشحال وسلامت باشند وهیچ عامل تفرقه ای دربین آنها نباشد.به امید روزی که توفیق حضور در این جمع صمیمی را داشته باشم.باز هم دستتان دردنکند.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : رنگین کمان , spring , shaytoon , amin.noury , leili , eglantine , نازلی , neda.n , seyyed reza , fireboud , zohrehasadi641 , hamid , zeinabi
دست همه درد نکنه خیلی خیلی خیلی عالی بود
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
بهتر از اون چیزی بود که فکرشو میکردم
واقعا دستتون درد نکنه
من به همراه یکی از دوستام از اراک اومدیم و من خیلی از انجمن تعریف کردم برای دوستم
البته خواهرم پرستار هست و بیمارستان سینا کار میکنه هم با ما اومد همایش هم دوستم که باهام از اراک اومده بود هم خواهرم از همایش لذت بردن
روز فوق العاده ای بود همه چیز بی نظیر بود
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
فقط میتونم تشکر کنم
mscenter mscenter
از اینکه فریدون آسرایی رو دیدم که جزو خواننده های محبوبم هست و علی رغم سن بالایی که داره ولی صدای زیبایی داره خوشحالم
مهدی مهدوی کیا .مهدی رحمتی و مهدی هاشمی نسب
حمید خندان . مهناز افشار .اشکان خطیبی ومیلاد هم انرژی خوبی رو به همایش دادن
صحبتهای مهمونهایی که سخنرانی کردن بهم خیلی انگیزه داد
خیلی دوست دارم که بتونم توی برنامه های بعدی سایت همکاری داشته باشم
از اینکه اعضای سایت رو دوباره میدیدم انرژی خوبی گرفتم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رنگ نارنجی رو برای همیشه دوست دارم
 تشکر شده توسط : shaytoon , leili , eglantine , نازلی , neda.n , seyyed reza , Elinaz , fireboud , zohrehasadi641 , hamid , hilda , zeinabi , nafass
(2013/05/04, 04:15 PM)Pooya.N نوشته است: بچه ها یه موضوع مهم که فراموش شد
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
دقیقا میشه فهمید من از کجا اومدم
آقا رصا کلی زحمت کشیدن با دقت و حوصله و ریز اتفاقات و جنب و جوشها رو مینوشتن ، من در کمال بی دقتی و حواس پرتی حتی نمیتونستم جمع بندی کنم که کسی که حرف زده چی گفته که بنویسم و خیلی کلی همه چیز رو نوشتم confused
البته فربد گفت بعدن خودش همشو درست میکنه و خرابکاریای منو جمع میکنه icon_cry

آنارام باشید
 تشکر شده توسط : نازلی , spring , leili , neda.n , eglantine , parastoo joon , paeazan , seyyed reza , fireboud , nanaz , chipchip , zohrehasadi641 , hamid , parisa2011 , zeinabi , nafass

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,012 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,427 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,711 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,894 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,075 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,452 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,052 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,743 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,994 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان