نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
دوستان نازنینم
همراهان همیشه...
دنیایی سپاس از طرف همه بچه ها... و از طرف متین Wink
برنامه عالی بود
همانطور که انتظار می رفت
والبنه بهتر از آن...
happy0065.gif happy0065.gif happy0065.gif
ممنون برای همه چیز،
نه فقط برای همایش،
برای چیزی بالاتر و با ارزش تر از آن...
برای این که هستین
برای این که اینجایید
وبرای این که نمی گذارید تنها بمانیم...
به خاطر ام اس سنتر
به خاطر این که دیگر ام اس بیماری صعب العلاجمان نیست،
واسطه دوستیمان است ...
از صمیم قلب دوستتان دارم
Heart Heart Heart Heart Heart
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , anaram , paeeze , zohrehasadi641 , ashrafi , parastoo joon , yummy , zeinabi , hilda , shahrzad , seyyed reza , nafass , leili , Hasty , amin.noury , parisa2011 , spring , eglantine
وای چه خبره! خانما، آقایون یه کم برید کنار ماهم جابشیم. خوشحالم بهتون خوش گذشته. یعنی الان می خواهید بگید سر من کلاه رفته؟ اگه رفته نوع کلاه رو هم مشخص کنید فرنگی، شاپو، پهلوی و...
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , parastoo joon , zeinabi , seyyed reza , nafass , nanaz , leili , Hasty , zohrehasadi641 , amin.noury , parisa2011 , eglantine
واقعا ِ واقعا ِ واقعا،هیچی به مخم نمیرسه که شایسته ی تشکر و قدردانی از زحمات تک تک شما دوستان عزیزم باشه.
ساده میگم...بی نهایت عالی بودید،و من،بینهایت خوشحال و مفتخر به داشتن چنین دوستانی که هیچ جای دنیا لِنگَشون پیدا نمیشه...
و البته یه معذرت خواهی هم بدهکارتونم به این خاطر که نتونستم همونجا ازتون بابت ِ بودنتون تشکر کنم و بدلیل عجله و سردرد و اینا...بعد از اتمام برنامه،زودی سالن رو ترک کردم.

و باز هم بخاطر این جشن همدلی ِ پرشکوه،سپاسگذارم و دوستتون دارم.icon_question
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , anaram , yummy , matinfard , zeinabi , chipchip , shahrzad , seyyed reza , nafass , مـه ســـا , nanaz , leili , Hasty , zohrehasadi641 , Aram , amin.noury , parisa2011 , Pooya.N , رنگین کمان , spring , eglantine , ELI
بچه ها خیلی کوتاه میگم، شما بی نظیرید، واقعا عالی بود، خوشحالم که همه کارهام رو گذاشتم زمین و اومدمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : parastoo joon , matinfard , zeinabi , shahrzad , seyyed reza , nafass , anaram , leili , Hasty , zohrehasadi641 , fireboud , neda.n , amin.noury , spring , eglantine , ELI
اون لحظه ای که منو تو وله نشون داد چه احساسی داشتین؟خدایی راستشو بگین راضی نیستم اغراق بشه خدایی
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : zeinabi , seyyed reza , leili , zohrehasadi641 , neda.n , amin.noury , spring , eglantine
با سلام و خسته نباشید فراوان واقعاً دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیده بودید من برای اولین بار در جمع شما حضور داشتم و البته به همراه دخترم و همسرم و مادرم آمده بودم و بسیار لذت بردم و استفاده نمودم انشااله روزی باشد که دیگر هیچ بیماری لاعلاجی وجود نداشته باشد. بسیار ممنونagreement2
 تشکر شده توسط : zeinabi , hilda , shahrzad , seyyed reza , leili , Hasty , zohrehasadi641 , fireboud , parastoo joon , neda.n , amin.noury , spring , eglantine , ELI
دوستای عزیزم واقعاً نمیدونم چه جوری باید ازتون تشکر کرد؟؟؟؟ من فکرشو نمیکردم برنامه انقدر پربار و عالی باشه بهتون افتخار میکنم و یه خسته نباشید میگم از ته ته دلم happy0065.gif
یه چیز دیگه ام بگم اینکه اونایی که نیومدن خیلیییییییییییییییییییییییییی ضرر کردن یه برنامه ی فوق العاده رو از دست دادن N_aggressive (35)
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : shahrzad , seyyed reza , zeinabi , nafass , nanaz , anaram , leili , Hasty , zohrehasadi641 , fireboud , parastoo joon , neda.n , amin.noury , spring , eglantine
(2013/05/04, 07:18 AM)مهدی نصیری نوشته است: اون لحظه ای که منو تو وله نشون داد چه احساسی داشتین؟خدایی راستشو بگین راضی نیستم اغراق بشه خدایی
تو کجا بودی اصلا؟اومده بودی مگه؟!!icon_cry

وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , zeinabi , Hasty , zohrehasadi641 , Aram , spring , eglantine
(2013/05/04, 08:04 AM)shahrzad نوشته است: تو کجا بودی اصلا؟اومده بودی مگه؟!!icon_cry
نیومده بودم ولی تو وله بودم.چشم بصیرت ندتری دیییگه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : zeinabi , spring , eglantine
یعنی هر لحظه اش سورپرایز بود
یعنی همش شگفتانه بود
یعنی همش فوق العاده بود
یعنی چقدر دوستون دارم
یعنی خود نمره ی بیستید
یعنی مثل هیچ کسی نیستید
خیلی خوبیدlove28
توی سالن هر وقت چشمم به عدد 4 کنار بنر همایش میوفتاد با خودم میگفتم این 4 سال زحمت و حمایت و تلاش همه دوستان بوده که حالا به اینجا رسیده...
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , zeinabi , nafass , anaram , nanaz , بهــار , leili , Hasty , zohrehasadi641 , fireboud , parastoo joon , neda.n , amin.noury , spring , eglantine , ابراهیم , Saina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 26
  • 27
  • 28(current)
  • 29
  • 30
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,015 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,430 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,760 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,916 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,126 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,475 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,069 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,750 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,027 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,997 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان