نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
سینا گفت خیلی دلش میخواسته در همایش شرکت کنه اما نتونسته بیاد ایران

بنظر من این خواننده و.. نشون میده که مدیر حمید دنبال این کارها بودنN_aggressive (35)
چرا پاشایی رو نیاوردی آیا؟؟؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ابراهیم , parastoo joon , zeinabi , seyyed reza , spring , eglantine , amin.noury

از همه بچه هایی که واسه برگزاری مراسم زحمت کشیده بودن از تک تکشون ممنونم
همه چی عااااااااااااااااالی بود
بهتر از این نمیشد
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , anaram , fireboud , بهــار , neda.n , Pooya.N , matinfard , ابراهیم , amin.noury , zohrehasadi641 , parastoo joon , zeinabi , shahrzad , seyyed reza , nafass , leili , Hasty , spring , eglantine
امشب
شبی که سرحال تر از همیشه ام
امشب شبی که با انرژی صدای تشویق ها و جیغهای شما در سالن همایش به آرامش رسیدم
شبی پر از یاد هنرمندان و ورزشکاران که از مشغله هاشون زدن و با جون و دل کنارمون بودن
شبی پر از حس بودن شما ، بودن ما و جمله مهسا که تو گوشم زنگ میزنه که ما تنها نیستیم . ما هستیم
شبی پر از بچه هایی که از مدتها قبل برای همایش زحمت کشیدن . پر از مهسا ، پر از فربود ، حمید ، پویا ، مجید
پر از بچه هایی که امروز اومدن کمک ، پر از ساینا ،‌بهار ، نفس و نرگس ، پر از آنی
امشب ، شب فوق العاده و پرشور من ، شب یه نفس عمیق راحت ، شب ارووم پر از آرامش
شبی پر از مرور جاهای خاالیه تک تکتون که نبودید اما لحظه به لحظه در یادهامون بودید
شبی پر از تجربه واقعی این که ما با هم می توانیم
امشب ، شب نارنجیه من
از همه تون ممنونم دوستای خوب و عزیز من
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , matinfard , Pooya.N , ابراهیم , amin.noury , anaram , Ali 324 , zohrehasadi641 , ashrafi , parastoo joon , yummy , یه غریبه , zeinabi , مـه ســـا , shahrzad , seyyed reza , nafass , شيدا رها , leili , Hasty , khatoon25 , omid , parisa2011 , رنگین کمان , spring , eglantine , Saina , Elinaz
همه چیز فوق العاده بود.دست همتون رو میبوسم که این روز به یاد ماندنی رو برامون ساختید.واقعا خسته نباشیدicon_questionlove51
آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه‌ی انسان‌ها برابرند.
 تشکر شده توسط : ابراهیم , anaram , fireboud , zohrehasadi641 , parastoo joon , zeinabi , مـه ســـا , shahrzad , seyyed reza , leili , Hasty , spring , eglantine
فقط میگم خدایا شکرت
لحظه خداحافظی مجری و پخش وله در آمفی تئاتر، یه نفس عمیق کشیدم، به جرات میگم یکی از لذت بخش ترین لحظات زندگیم بود اون چند ثانیه
بازم میام فعلا یه خواب با خیال آسوده و بدون دغدغه و دفترچه یادداشت کنار تختم

خدایا ممنونم ازت
بچه ها ازتون ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , بهــار , Elinaz , Pooya.N , ابراهیم , amin.noury , matinfard , paeazan , anaram , Ali 324 , paeeze , zohrehasadi641 , ashrafi , parastoo joon , yummy , یه غریبه , zeinabi , hilda , مـه ســـا , shahrzad , seyyed reza , nafass , chipchip , شيدا رها , leili , Hasty , khatoon25 , omid , parisa2011 , پویش , رنگین کمان , spring , eglantine , Saina , meherafarin

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
واقعاً عالی بود مثل همیشه
از ده نمره به این همه همت 100 میدم
اسم نمیبرم
چون مطمئنم جامیمونه
ولی کلی بگم ازهمه مدیرا چه حاضر وچه غایب و سایر دست اندر کارا قلباً تشکر میکنمwink2
چون تجربه این کار رو دارم میدونم حساس سازی این همه هنرمند و پزشک و جلب رضایتشون برای دعوت و حضور در چنین همایشی همتی مضاعف میخوادicon_biggrin
و مطمئنم که آگاه سازی این عزیزان هم خیلی سخته که بمبی از روحیه باشنicon_cry
تا محل برگزاری لنگان لنگان و به کمک همسرم اومدم البته بماند که بیشتر از سیصد کیلومتر رانندگی کردم وقتی که به خونه رسیدم دیگه خبری از لنگیدن نبودSmile
ماشینو که پارک کردم خیلی راحت خونه رفتم بدون کمکSmile (16)
خلاصه بگم عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی بود عالی تر از همیشه هروز بهتر از روز قبل
جاداره از غایبها بگم که فکر و روحشون اینجا بود
سارگل بارها تماس گرفت و اس ام اس فرستاد
همدم هم دلش اینجا بود
راستی سجاد هم قرار بود کباب بده همینجا به سجاد اعلام میکنم که مدیرا به قولشون عمل کردن الان نوبت سجاد عزیزه که به قولش عمل کنهevilgrin0039.gif
بازهم تشکر میکنم و موفقیت همه دوستان رو خواستارم
و میدونم چه هزینه هنگفتی متحمل شدن تا این برنامه آبرومندانه برگزار بشهicon_question
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : neda.n , matinfard , amin.noury , anaram , fireboud , zohrehasadi641 , ashrafi , parastoo joon , yummy , zeinabi , shahrzad , seyyed reza , nafass , leili , Hasty , omid , parisa2011 , رنگین کمان , spring , eglantine , سهند
(2013/05/03, 10:32 PM)hamid نوشته است: فقط میگم خدایا شکرت
لحظه خداحافظی مجری و پخش وله در آمفی تئاتر، یه نفس عمیق کشیدم، به جرات میگم یکی از لذت بخش ترین لحظات زندگیم بود اون چند ثانیه
بازم میام فعلا یه خواب با خیال آسوده و بدون دغدغه و دفترچه یادداشت کنار تختم

خدایا ممنونم ازت
بچه ها ازتون ممنونم

حمید جان یه تشکر خیلی کمهicon_question
برای تو و سایر عزیزانی که این همه زحمت کشیدن
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : matinfard , amin.noury , anaram , zohrehasadi641 , parastoo joon , zeinabi , shahrzad , seyyed reza , leili , Hasty , parisa2011 , spring , eglantine
سر آخر هیچ کدومشون توان بغل کردن همدیگر را موقع خداحافظی نداشتن!هرچند احساس میکردم اون هیجان عاطفی بین بچه ها به شدت بالاست و گیرا،هرچند به نظرم همه شون کلی بغل و بوس برای هم داشتن!!!Blush
می دیدم چطور نفس های عمیق می کشن و بعد یهو انتشار یه لبخند به فرد روبرویی با نگاهی که بگه نگران نباش من هستم!

حالا من یه نفس عمیق می کشم و خوشحالم
از لحظه هایی که مشوق دست بزن و مجلس گرم کن Rolleyesدوستانی بودم که لحظه های بزرگی ررا با همکاری همدگیه رقم زدند
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , neda.n , fireboud , anaram , zohrehasadi641 , ashrafi , parastoo joon , zeinabi , hilda , shahrzad , مـه ســـا , nafass , leili , Hasty , parisa2011 , spring , eglantine , Saina
(2013/05/03, 07:50 PM)یه غریبه نوشته است: بچه ها واقعا مرسی....
اینقدر خوب بود که نمی دونم چی بگم...
جای دوستامون که نبودن هم خیلی خالی بود....
بازم ممنون....

ترانه تو هم بودی؟
چرا نیومدی خودتو معرفی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : parastoo joon , seyyed reza , spring , eglantine , سهند
[تصویر:  wallpapers-roses-orange-flower-2560x1600.jpg]

گل های نارنجی پیشکش نارنجی پوشان نازنین
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : fireboud , ابراهیم , paeazan , anaram , earth , zohrehasadi641 , amin.noury , parastoo joon , zeinabi , shahrzad , seyyed reza , nafass , nanaz , Hasty , omid , parisa2011 , spring , eglantine , Elinaz

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 25
  • 26
  • 27(current)
  • 28
  • 29
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 3,013 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,428 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,755 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,894 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 83,086 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,456 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 55,065 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,744 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 5,025 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,995 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان