امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازهای اطلاعاتی مبتلایان به ام اس
Matti AI, McCarl H, Klaer P, Keane MC, Chen CS با هدف شناسایی منابع اطلاعاتی جاری مبتلایان به ام اس در مراحل اولیه بیماری و منابع اطلاعاتی ارجح برای آنان مطالعه ای طراحی کردند.(2010) از گروهی از شرکت کنندگان تازه مبتلا شده خواسته شد پرسشنامه پر کنند.از مبتلایان خواسته شد میزان اطلاعاتی را که از طریق منابع مختلف اطلاعاتی راجع به ام اس و التهاب چشمی به دست آورده اند و مقدار اطلاعاتی را که می خواهند به دست آورند توسط visual analog scale بسنجند.مقدار ایده آلی از اطلاعات توسط جامعه ام اس و پرستاران متخصص ام اس فراهم شده بود. کمبود مشخصی بین مقدار اطلاعاتی که مبتلایان دارند و مقداری که می خواهند داشته باشند وجود داشت. آنها می خواهند اطلاعات بیشتری از درمان های پزشکان ،متخصص بینایی نوروژولیست و جلسات آموزشی به دست آورند. این مطالعه اشاره کرد کمبود اطلاعات شفاف در مورد ام اس وجود دارد.
بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : esmaeil
به امید روزی که ام اس دیگه کامل در مقابل ما زانو بزنه
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : zaynab , sami
wink2wink2wink2
امضای تازه‌ی من
دیگر
امضای روزهای دبستان نیست
ای کاش
آن نام را دوباره
پیدا کنم
icon_cry
(2011/06/25, 09:35 PM)tanha_f20 نوشته است: به امید روزی که ام اس دیگه کامل در مقابل ما زانو بزنه

azizam man fekr mikonam ms va hame chizaye dige az zaman e khelghat e ensan dar barabare ajdad e ma va ma zanoo zadan... faghat kafie dark konim cheghadr jaigahe bozorgi to in aalam darimlove51

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم
باشد که نباشیم و بدانند که بودیم
 تشکر شده توسط : Parla

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازهای درک شده و رضایت از مراقبت در مبتلایان به ام اس neda sedaghat 0 2,392 2011/06/25, 06:44 PM
آخرین ارسال: neda sedaghat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان