امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمايشگاهي به نفع بيماران ام اس
هنرمندان تجسمي به دعوت موسسه‌ي «ماه‌مهر» با ارائه آثار خود نمايشگاهي سه روزه به نفع بيماران مبتلا به ام.اس برپا خواهد کرد "هنرنوگراي ايران" عنوان اين نمايشگاه است كه با حضور بيش از 40 هنرمند مطرح روز چهارشنبه ـ 24 شهريور ماه ـ براي مشاركت خيرخواهانه آغاز به كار خواهد كرد.
سيدمحمد احصايي،‌عباس كيارستمي،‌آيدين آغداشلو،‌هانيبال الخاص،‌ پرويز تناولي،‌ پرويز كلانتري،‌صداقت جباري،‌رضا كيانيان،‌يدالله كابلي،‌ نصرالله افجه‌اي،‌ فرح اصولي،‌ گيزلا سينايي،‌ پريوش گنجي،‌ جلال شباهنگي،‌ نصرت‌الله مسلميان،‌احمد وكيلي،‌ پويا آريان‌پور،‌ احمد نادعيان،‌ سياوش مظلومي‌پور،نظري نوري،‌علي نصير،‌عليرضا سعادتمند،‌فرح ابوالقاسم،‌ فتح الله مرزبان،‌حسين كاشيان و ... از جمله هنرمنداني هستند كه آثار خود را براي نمايش و فروش ارائه كرده‌اند.

مديران گالري «ماه‌مهر» برآنند آثار اين نمايشگاه را زيرقيمت واقعي‌شان عرضه كنند تا توان خريد مجموعه‌داران و مردم بالاتر باشد و امكان كمك مضاعف‌تري به بيماران ام اس فراهم آيد. گفته مي‌شود: كنار هم قرارگرفتن هنرمندان سه نسل معاصر ايران و نيز ارائه آثار متنوع در سبك‌ها و موضوعات مختلف از جذابيت‌هاي ديگر اين نمايشگاه است. نمايشگاه «هنرنوگراي ايران» به نفع بيماران مبتلا به ام اس تا روز جمعه 26 شهريور برپاست و علاقه‌مندان مي‌توانند از ساعت 16 تا 20 بعدازظهر از اين نمايشگاه در گالري ماه‌مهر واقع در بلوار افريقا،خيابان نيلوفر ديدن و خريد كنند.
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : شفا یافته , Matilat
كار قشنگيه ،‌به شرطي كه واقعاً به نفع بيماران باشه و جنبه هاي تبليغاتي و از اين دست نداشته باشه .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
آقا حامد ميدوني كه در اينجا هيچ كاري صرفا در مسير اصلي خودش حركت نميكنه
قطئا زواياي ديگه اي هم داره در قبل اين كار
اما گاهي به جايي ميرسيم كه بگوييم "همين ما را بس"
هرچند خوب نيست عادت كنيم به اين جمله!
خوبه ... به قول نازنین ... همین هستن و اعلام وجود میکنن خودش خیلیه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/09/06, 12:18 PM)Sina نوشته است: خوبه ... به قول نازنین ... همین هستن و اعلام وجود میکنن خودش خیلیه

پس نقش ما اين وسط چيه ؟!confused2
يه سري آدم ميان نمايشگاه مي زارن ، يه سري ديگه هم ميان آثارشون رو به نمايش مي زارن ، بهونشمون هم اينه كه به نفع بيماران ام اس هست .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
خوبه که بریم یه سری بزنیم، من سعی میکنم برمSmile (52)
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
نقش ما اينه كه ام اس داريم ديگه:55::55::55::55::55::55:
(2010/09/06, 12:34 PM)hamed نوشته است: پس نقش ما اين وسط چيه ؟!confused2
يه سري آدم ميان نمايشگاه مي زارن ، يه سري ديگه هم ميان آثارشون رو به نمايش مي زارن ، بهونشمون هم اينه كه به نفع بيماران ام اس هست .

قراره بعد از نمایشگاه به هر کدوم از ماها یه دونه کلوچه بدن ....
بقیش رو من نمیدونم چجوری به بیماران ام اس میخوان کمک کنن
مصلا اینجا ۴۰۰ نفر بیمار ام اس داریم به علاوه چند تا بیمار روانی ... چیکار میخوان بکنن نمیدونم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

نمايشگاه نقاشي و خطاطي توسط بيماران ام اس 17 شهريور در موزه نگارستان سعدآباد برگزار مي شود.
محمدعلي صحرائيان نايب رئيس انجمن ام اس ايران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد فطر نمايشگاه نقاشي و خطاطي توسط اعضاي انجمن ام اس برگزار مي شود.وي هدف از برگزاري اين نمايشگاه را آشنايي بيشتر افراد جامعه ومسئولان در خصوص بيماري ام اس،مشکلات اقتصادي، اجتماعي و خانوادگي اين بيماران برشمرد.
صحرائيان تصريح کرد: اين نمايشگاه با همکاري انجمن ام اس ايران وبه مدت سه روز در موزه نگارستان کاخ سعدآباد برگزار مي شود.
از اینجا کسی اثری تحویل نمیده ؟؟؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سودجويان بيماران ام اس را فريب مي‌دهند hamdam 4 4,353 2015/05/18, 09:24 AM
آخرین ارسال: niloofary
  انجام رايگان M.R.Iبراي بيماران M.S maya 12 8,110 2013/11/02, 07:22 PM
آخرین ارسال: ahya
  نخستين محموله داروهاي بيماران MSهفته آينده وارد كشور میشود hamdam 1 2,213 2013/07/14, 10:25 AM
آخرین ارسال: محمود
  بسته پوشش خدمات دارويي بيماران خاص در يارانه‌ها اجرايي شود hamdam 0 2,132 2013/06/28, 12:48 PM
آخرین ارسال: hamdam
  عرضه کارت هوشمند داروهاي يارانه اي به بيماران صعب العلاج hessam 0 2,127 2013/05/05, 09:38 PM
آخرین ارسال: hessam
  مثلث تحريم، گراني و سوء مديريت، بيماران را هم كلافه كرد؛ paeazan 16 7,945 2013/04/19, 12:30 PM
آخرین ارسال: sargol
  ازمحل درآمدهاي هدفمندي به بيماران ام اس کمک شود hamdam 2 2,491 2012/08/08, 10:59 PM
آخرین ارسال: nahid
  بيماران ام اس در سراب درمان قطعي hamdam 12 10,186 2011/12/08, 06:27 PM
آخرین ارسال: بهرنگ
  داروهاي خارجي بيماران ام اس بدون حمايت بيمه‌ها عرضه مي‌شود nazaninn 32 16,701 2011/11/21, 06:15 PM
آخرین ارسال: hamdam
  اختصاص درآمد يك سينما به درمان بيماران «ام.اس» nahid 15 9,660 2011/07/18, 12:00 AM
آخرین ارسال: h.kakavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان