امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهی واسمون خوبه یا بد؟
سلام بر همه ی عزیزان....من یه سوال در مورد تغذیه داشتم........ماهی برای بیماری ام اس خوب هست یا بد؟؟؟چون بعضیا میگن ماهی سرده و خوب نیست ولی عده ای میگن خوبه...ممنون میشم اگه راهنمایی کنید......Huhlove28
 تشکر شده توسط : Asalbano
سحر جون من میخورم ومشکلی هم ندارم ولی یه دوست دیگم که مثل ماست نمیتونه بخوره
عزیزم هر ماده غذایی میتونه به یکی بسازه ومشکلی نداشته باشه به یه کی دیگه نه
به خودت بستگی داره باید امتحانش کنی agreement2
مرسی پریسا جون ....منم مشکلی واسم پیش نمیاد وقتی ماهی میخورم ولی یکی میگه نخوری واسه مریضیت بده یکی میگه درمان مریضیته.پس منم میخورم......
 تشکر شده توسط : # پریسا #
(2011/10/08, 07:24 PM)sahar joon نوشته است: سلام بر همه ی عزیزان....من یه سوال در مورد تغذیه داشتم........ماهی برای بیماری ام اس خوب هست یا بد؟؟؟چون بعضیا میگن ماهی سرده و خوب نیست ولی عده ای میگن خوبه...ممنون میشم اگه راهنمایی کنید......Huhlove28

کلا سردی جات برای ما خوب نیست ، و ماهی هم جزو سردی جات بحساب میاد البته بعضی از ماهی ها هم مثل ماهی سالمون گرم هستند . در کل می تونی ماهی بخوری و بعدش از چیزهایی که گرمی هستنداستفاده کنی .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : # پریسا # , hamid t , نازلی , arezooo82
ممنون آقا حامد........چشم بعدش یه چیز گرم میخورم.......مرسیicon_question
 تشکر شده توسط : hamed
(2011/10/08, 07:38 PM)sahar joon نوشته است: مرسی پریسا جون ....منم مشکلی واسم پیش نمیاد وقتی ماهی میخورم ولی یکی میگه نخوری واسه مریضیت بده یکی میگه درمان مریضیته.پس منم میخورم......

آره عزیزم بخور محض احتیاط بدش یه چیز گرمیم بخورlove51
کوسه ماهی هم گرمه من خوردم

دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : هانیه , شفا یافته
سلام سما جون.......... کوسه ماهی چیه؟؟؟؟من نخوردم تا حالاHuh
بچه ها سما راست می گه کوسه ماهی خوبه خیلی هم گرمه خوشمزه هم هست .
 تشکر شده توسط : ز- سادات
گوشت کوسه حرام است مثل شراب که حرام است .

من که ماهی می خورم هیچ طوریم هم نمیشه . شما باید به خودتون نیگاهی بکنید ببینید اگر حالتون بد میشه نخورید اگر نه بخورید.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Hasty

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست