امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فردی با گروه خونی نادر در تهران

فردی با گروه خونی نادر در تهران .

برنا: رییس آزمایشگاه ایمونوهماتولوژی و انجماد خون سازمان انتقال خون گفت: یک گروه خونی چلانو که نادرترین گروه خونی در جهان است، در تهران شناسایی شد.

مصطفی مقدم رییس بخش ایمونوهماتولوژی سازمان انتقال خون با اشاره به كشف گروه خونی نادر به نام چلانو در تهران اظهار داشت: گروه خونی چلانو نادرترین گروه خونی در جهان است که 2 سال گذشته در بندر عباس شناسایی شد.

وی با بیان این که تاکنون چهار نفر در کشور دارای گروه خونی چلانو هستند، ادامه داد: چهارمین نفر که دارای این گروه خونی است، این هفته به صورت تصادفی طی انجام آزمایش‌ خون شناسایی شد.

رییس بخش ایمونوهماتولوژی سازمان انتقال خون با بیان این مطلب که شناسایی گروه های نادر پیش از بروز مشکل برای فرد دارنده آن می تواند از مشکلات احتمالی در مواقع بحرانی جلوگیری کند، اظهار داشت: شناسایی خون‌های نادر تا زمانی که افراد به هر دلیلی برای دادن آزمایش به مراکز درمانی مراجعه نکنند یا نیاز به خون نداشته باشند، امکان‌پذیر نخواهد بود.

تشکر شده توسط : seyyed reza , سـاناز , naz.gigili , TootFarangi , yummy , AVID2000 , ساغر , شهرزاد , kiana , SSA , arezoo_azizi , setare , blue sky , arezooo82 , havaars , coffeedot , nooresefid333 , baran , parisa2011 , hania
چلانو چی هس؟
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : setare , arezooo82
گروه خونی چلانو؟؟؟؟HuhHuhHuh
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : setare , arezooo82
این گروه خونی چی هست سود و زیانش برای فرد چیه وچه عاملی باعث شده که این گروه خونی نادر باشهHuhHuh؟؟؟چه مشکلاتی گریبانگیر فرد هست و خیلی سوالای دیگه؟؟؟؟

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : blue sky , arezooo82
قدرت خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Huh
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : setare , coffeedot
چه حالب
کاش من جای اون بودم Smile (16)Smile (16)Smile (16)
خیلی دوست دارم خاص باشمsmilingagreement2
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : kiana
(2012/01/04, 07:24 PM)Narges نوشته است: چه حالب
کاش من جای اون بودم Smile (16)Smile (16)Smile (16)
خیلی دوست دارم خاص باشمsmilingagreement2

نه بابا خیلی سخته.خدا نکرده به خون نیاز پیدا کنه به دردسر می افته...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
خوب احتمالاً آنتی‌ژن‌های خاصی داره که به گروه‌های خونی دیگه که هم خانواده هم هست جواب نمی‌ده. یعنی ممکن هست +O باشه ولی موقع ضرورت نشه هر گروه خونی O+ رو بهش تزریق کرد. این 4 نفر که شناسایی شدند فقط می‌توانند به هم خون بدهند و از کس دیگه‌ای نمی‌توانند. البته من از روی حدس و گمان خودم نوشتم و اطلاع دقیقی ندارم ولی جز این نباید باشه confused2
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : coffeedot , fireboud , نازلی , kiana

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوامل کم خونی ، علایم و پیامدهای آن nazaninn 10 45,474 2015/05/17, 03:05 PM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  چه بیماریی در چه گروه‌خونی بیشتر است؟ naazanin 2 5,467 2012/12/31, 12:11 PM
آخرین ارسال: sargol
  10 بیماری نادر و عجیب و غریب دنیا را بشناسید نازلی 1 3,851 2012/12/05, 12:06 PM
آخرین ارسال: sargol
  آنچه درباره گروه خونی تان نمی دانستید نازلی 11 12,435 2012/09/08, 07:49 AM
آخرین ارسال: yummy
  كساني كه گروه خوني آنها "O" باشد كمتر در معرض خطر حمله قلبي هستند mojtaba2iran 0 2,189 2011/01/17, 06:45 PM
آخرین ارسال: mojtaba2iran
  زنان داراي گروه خوني O و مشكلات در باروري mojtaba2iran 0 1,913 2010/10/28, 06:06 PM
آخرین ارسال: mojtaba2iran

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان