امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات تازه مبتلایان
سلام. Smile
من تازه برام تشخیص داده شده.
خودم از مدت ها قبلش می دونستم...اما چون یه مدت علائم فروکش کرد، دکتر احتمال ام اس رو رد کرد و اصلاً ام آر آی هم تجویز نکرد!

به هر حال الان من ام اسی هستم smiling
به خانوادم هم نگفتم.دلم نمی خواد کسی بدونه فعلاً.
حالا کسی می تونه برام توضیح بده زندگی کلاً چه طور پیش می ره با ام اس؟
در حالت غیر حاد.
من الان درس می خونم. آیا درس خوندن سخت می شه؟ زندگی روزمره مختل می شه؟
پیشاپیش ممنونم Wink
بدانید که خداوند بین انسان و قلبش حائل است و همه به او بازگردانده می شوید.
انفال /24
 تشکر شده توسط : amirfarhag , nahid , neda.n , رزمینا , reza71
Rihanna90 سلام..icon_question
زندگی به طور عادی پیش میره دیگه در حالت غیر حادSmile (52)
منم هم درس میخونم..ولی هیچ مشکلی برام پیش نیومده...
زندگی هم مختل نمیشه..نگران نباشSmileSmile
 تشکر شده توسط : Rihanna90 , مهدی نصیری , nahid , ساغر , ghaside
وختی امیر فرهنگ میگه پس حتما همینطوره.منم عادی دارم زندگی میکنم کلا کیف باید بکنی از زندگی.کار .. بدن سازی... کلا ردیفه.نگران نباشین
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : amirfarhag , Rihanna90 , fireboud , ساغر , neda.n , arezooo82 , sooorooosh , niloufar
نه زندگی معمولا روند عادی خودش رو داره ، فقط باید اعصاب آدم راحت باشه ،نگرانی نداشته باشه ، به تغذیه هم توجه بشه و ویتامین دی و ...
بیشتر بچه های اینجا دانشجو هستن یا سرکار میرن و بعضی ها هم کارمند و خانه دارو بچه دارن !smiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : amirfarhag , Rihanna90 , fireboud , ساغر , neda.n , arezooo82 , sooorooosh , niloufar , ghaside
(2012/08/26, 02:39 PM)nahid نوشته است: نه زندگی معمولا روند عادی خودش رو داره ، فقط باید اعصاب آدم راحت باشه ،نگرانی نداشته باشه ، به تغذیه هم توجه بشه و ویتامین دی و ...
بیشتر بچه های اینجا دانشجو هستن یا سرکار میرن و بعضی ها هم کارمند و خانه دارو بچه دارن !smiling

هممم. دقیقاً منظورم همین بود که چه باید کرد چه نباید کرد.می خواستم از تجربه پیش کسوتان استفاده کنم Wink
من تو یه محیط تقریباً پر استرس هستم.شروع علائم هم همون زمانی بود که درسم شروع شد این جا.
امیدوارم که همه به خوبی با بیماریشون کنار بیان.
ممنونم ناهید جان. Wink
انفال /24
 تشکر شده توسط : amirfarhag , nahid
نباید زیاد استرس داشته باشی..
الکی خودتو ناراحت نکن..
تو گرما سعی کن نری
هین چند تا نکته رو رعایت کنی خیلی به دردت میخوره..
 تشکر شده توسط : fireboud , Rihanna90 , neda.n , arezooo82 , nahid , niloufar , ghaside
(2012/08/26, 02:54 PM)amirfarhag نوشته است: نباید زیاد استرس داشته باشی..
الکی خودتو ناراحت نکن..
تو گرما سعی کن نری
هین چند تا نکته رو رعایت کنی خیلی به دردت میخوره..

هنوز دکترم توصیه های لازمو نکرده.فردا باید یه ام آر آی دیگه انجام بدم.
سرما هم مثکه به همون میزان بده.
و این که با یه مسئله من به هیچ عنوان کنار نمیام اونم بستنی نخوردنه! smiling

انفال /24
 تشکر شده توسط : amirfarhag , ساغر , nahid
اى باباااااconfusedبارزترين چيزى كه بين همه بچه ها مشتركه شيكمو بودنشونهsmilingاى خدااااااconfusedagreement2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Rihanna90 , neda.n , arezooo82 , nahid
هاهااههاه...من از بچگی دیوونه ی بستنی بودم اصن! شیر و لبنیات و همه چیزایی که ضرر داره هم!! بی خود ام اس نگرفتم که! زحمت کشیدم واسش Wink
انفال /24
 تشکر شده توسط : nahid , tatagoli
اولین نکته این که تا می تونی زندگی کن . یعنی تا می تونی . آخه ام اس باعث میشه آدم یادش بیفته چقدر زندگی نکرده و چقدر جا داره زندگی کنه . بعد فکر کن چه چیزایی برامون خوبه اینکه می گن گرسنگی نکش ( یعنی خوب بخور ) خسته شدی بخواب . تفریح کن . شنا کن . توو محیطای شاد باش . بخند . آخه فکر کن کدوم مریضی انقدر درمانش شاد و خوب و مفرحه . خلاصه اینکه شاد باش ، بخند ، شیطونی کن ، ورزش کن ، تفریح کن ، لذت ببر . زندگی کن . زندگی کن . زندگی کن
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , Rihanna90 , مـه ســـا , arezooo82 , nahid , kaveh_plus , ساغر , parastoo joon , liliyam , sooorooosh , mari , amirfarhag , nafass , shahrzad.s , niloufar , ghaside , tatagoli

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا عمل جراحي در مبتلایان به MS مشکل ساز است ؟ i3aran 39 30,039 2019/09/25, 02:43 AM
آخرین ارسال: yas8866
  هزینه های پزشکی خانم ام اسی برای تازه داماد عمومهربان 19 11,326 2014/01/11, 01:53 AM
آخرین ارسال: simiin
  سوالات متداول Prime 0 13,801 2011/03/30, 03:27 PM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان